Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA

Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA / Oznamy / Pošlite list s právnou argumentáciou / Komentáre


Hosť

#376

2013-12-13 22:07

e-maily som poslala, verím, že spravodlivosť zvíťazí a ešte dlho budeme počúvať rádio VIVA.
Helena

Hosť

#377

2013-12-14 08:31

Svojho času to bol "šum twistu" teraz "viva že zrušíme radio Viva".Zdá sa že u nás nezávislé média ktoré až privelmi ovplyvňujú verejnú mienku sú nevhodné.Páni držím Vám palce,ste rádio ktoré počúvam stale a bol by som nerad keby ste sa stratili z obehu.V
erím že zdravý rozum zvíťazí.

Hosť

#378

2013-12-14 12:56

Zucastnim sa rada aj ked som z Galanty,pretoze ste vyborne radio so svetovou hudbou /doslova aj obrazne/z vsetkych rokov,rovnako casto hrate aj slovenskych autorov, rozpravate kvalitnou slovencinou a necitit z vas gycovy americky globalizacny vplyv. Ste na urovni! Ak zijeme v demokracii a slobode slova, nedopustme aby sa nedodrzalo rozhodnutie najvyšieho sudu a len tak vas niekto...zrusil. Uz si nenechajme so sebou manipulovat.
alena

#379

2013-12-14 15:38

držím vám nielen palce ale aj všetky prsty, nech tých šmejdov spoločne udupeme

Hosť

#380

2013-12-14 16:05

Dobrý deň !
KAm sme sa to dostali !
Čo sme to za krajina,že rozhoduje vždy hŕstka nekompetentných ľudí !
Meno KArol HAťapka,ktoré je medzi tými,ktorí chcú zrušiť Rádio Viva mi hneď evokuje starého pána Kamila Haťapku,ktorého som si vážila ako skúseného cyklistického trénera,avšak do obdobia,kedy vystúpil v televízii,v správach ako obhajca bývalého režimu a hlavne prívrženec Mečiarovej družiny.Kto sú títo ľudia a čo v živote dosiahli,že majú také práva ?!
Prečo vo štvrtok podvečer nebola v televízii debata na túto tém napr. v programe pána Hríba.A vôbec,prečo už v televízii,ktorú platíme a nepozeráme,pretože Búrlivé víná a Paneláky nie sú na pozeranie,nie sú programy na aktuálne témy a dianie v spoločnosti.Neexistuje v Európe podobná krajine,v ktorej by sa takáto aktuálna neprávomoc nerozdebatovala v štátnych televíziách.Jedine tak možno v Kazachstane alebo v Bangladéši .
NAčo ste poslanci v tom parlamente !
A.Kušnierová
Betliar
Virgo72

#381

2013-12-14 19:12

Zda sa, ze v pondelok niekto bude cely den mazat maily
Predseda NRSR ma schranku plnu, prezidentova uz ani nefunguje.

Hosť

#382

2013-12-14 19:34

...dufam ,ze sa pohnu konecne lady a Slovensko sa zobudi!!!
...VIVA and MLčANIE FOR EVER !!!

Hosť

#383

2013-12-14 21:32

Ste proste super rádio neviem prečo vás chcú zrušiť máte moju plnú podporu
Feky

#384

2013-12-15 19:48

Drzim vam palce ja nemozem byt pri tom pracujem vo wiedni a aj tu pocuvame radio viva je vynikajuci signal Dakujeme Laco a jeho kolegovia
Vladimir Mackin

#385

2013-12-16 18:40

moje oblubene radio..nech si kazdy (statny uradnik) mysli co chce..ale Viva je najlepsia, obsahom aj hudbou..nevzdavajte sa prosim, bolo by mi velmi luto

Hosť

#386

2013-12-16 20:31

par poznamok k ohlasenemu pochodu, ktory sa dnes uskutocnil. 1) strasna dezorganizacia - neprospieva to ucasti !!! pri online peticii bol oznam, ktory udaval toto, citujem : "Stretneme sa v pondelok 16.12.2013 o 17:00 pred budovou parlamentu na námestí Alexandra Dubčeka." ,,, dosiel som teda v urceny cas, na urcene miesto a... a nic!!! siel som teda za policajnou dodavkou (policia zrejme tiez cakala akciu tam a tiez tam bola aj TA3) a dostal som sa k zhromazdeniu, ktore bolo pri syndikate novinarov - co aj malo ludi pozna ze kde to vlastne je! ,,, 2) zalostne nizka ucast. z toho vyvodzujem, ze slovaci su este vacsi blbci, nez som si myslel. tak ja tam pridem bojovat za radio viva, ktore pocuvam fakt velmi malo, ale nechem aby sa tu diali take veci, ze tu budu spinavi nadnarodni kapitalisti rusit "nepohodlne media" - a pravidelnym posluchacom, ktorych je na slovensku (aj v zahranici) cez 400.000 je tato akcia ukradnuta??!! ,,, takyto si radio viva jednoducho nezasluzia !! ani ziadnu slobodu, ked za nu AKTIVNE nebojuju!!! ,,, pridete len vtedy na namestie, ked mate kulturny program a popri nom "nejaky ten protest", ale ked ide o pochod, kde nebude vystupovat na podiu ani tasler, ani rostas ani ine zname tvare - tam sa uz neracite dostavit !!! HANBA, HANBA A ESTE RAZ HANBA !!!


Hosť

#387 Re:

2013-12-30 10:08


Hosť

#388

2014-02-16 09:28

osobne nemôžem prísť,zo zdravotných dôvodov,ale som s Vami a držím ----PALCE ----

Hosť

#389

2014-02-16 09:58

Supeer

Hosť

#390

2014-02-16 11:16

Dobry den, som za vyriesenie a znasanie nasledkov za kazde pochybenie, ktore urobi hocikto kto je za nieco zodpovedny. Takze ak niekto porusil resp. ignoroval zakon a rozhodnutie sudu, musi byt v pravomoci zodpovedneho uradnika aby tychto ludi potrestal. Budem to pozorne sledovat, dovidenia

Hosť

#391

2014-02-17 06:32

Ahojte, som veľmi rada že Vás opäť počujem!!!
Vaša verná poslucháčka.

Hosť

#392

2014-02-21 13:20

No Vitaj Viva moje radio držim palce!! a Zdravým všetkých
Damčo

#393

2014-02-25 10:27

Konečne znovu správne rádio Damian