Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno.


Hosť

#1326

2013-11-15 11:45

Myslim,ze je to nespravodlive. Len kvoli tomu ze sa branil mu znicit zivot vezenim. Svoj cin urcite lutuje a preto by som bola za aby sa jeho trest znizil maximalne na financnu pokutu. Taky chlapec nema co vo vezeni medzi vrahmi a nasilnikmi robit.

Hosť

#1327

2013-11-15 11:46

super konecne slovensky narod otvara oci...

Hosť

#1328

2013-11-15 11:48

Tiež nechápem..chlap, ktorý zabil 2 dievčatá dostal 5 rokov a tento chalan 8..kde je tu spravodlivosť? On dostane 8 rokov zato že napadne verejného činiteľa a ten chlap za vraždu dvoch nevinných dievčat 5 rokov..vyhasli životy..toto by malo čo najskôr skončiť a tento štát by si mal uvedomiť jedno že život je určite prednejší..

Hosť

#1329

2013-11-15 11:48

Prosím Vás pekne to to nie je normálne za kopnutie do kolena .. 8 rokov base .. V tom to štáte je korupcia na dennom poriadku , tu nikto nechce vidieť s každého odvetia , ukradnuté miliony tiež sa prehliadajú.. Denno denné urážky a útoky na slušne žijúcich ľudí v miestach kde sa pelešia naši romsky osadníci .. Ale chlapec pod vplyvom alkoholu !! ved neútočil zbraňou päsťami a inými prostriedkami úmyselne .. Neurobil správnu vec ale 8 rokov páni a dámy je krutý trest za kopnutie do kolena .. Za vraždu neúmyselnú hoci aj, úmyselnú je človek vonku za polovicu jeho daného trestu niekdy to je hranica 2 rokov... Prosím Vás čo sa deje v tom to štáte .. Posielajte tú to petíciu .. dalej .. šírte spravodlivosť ..
Pedro

#1330 Útek

2013-11-15 11:55

Načo čakáš Koleno? Sadni na lietadlo a ujdi, je veľa krajín, ktroé na banánové slovensko kašĺu. Nenič si život sedením vo väzení!!!

Hosť

#1331

2013-11-15 11:56

nespravodlivosť
hega

#1332

2013-11-15 11:57

Nespravodlivosť čistá

Hosť

#1333 Re:

2013-11-15 11:57

#7: Peter -

Aj to je jedne y pohladov na vec.

Suhlasim, ze ma byt potrestany, nesuhlasim s vyskou trestu. Predsa nie je mozne, aby fyzicke napadnutie a vytrznictvo bolo potrestane tvrdsie ako zabitie, vypalnictvo, sikanovanie. To je nespravodlive.

Pedro

#1334 Re:

2013-11-15 11:59

#7: Peter - Tý debil jeden, teba by som posadil na 12 rokov do basy. Čo ty si v živote žiadnu hlúposť neurobil? Určite jeden z tých skorumpovaných policajských svíň. Veď sa v podstate nič nestalo, a nebol si tam, tak nemudruj!!!

 


Hosť

#1335

2013-11-15 12:01

je nacase nieco zmenit
Pedro

#1336 Do zbrane

2013-11-15 12:02

Kurva Slováci nevidíte čo sa robí v tomto štáte??? Hor sa do zbrane, zoberme si čo nám ukradli skorumpované politické svine!!!

Hosť

#1337

2013-11-15 12:04

taky trest si nezasluzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hosť

#1338

2013-11-15 12:07

poprosím p.prezidenta o udelenie milosti Františkovi Kolenovi
grman
muka 1972
Hosť

#1339

2013-11-15 12:10

toto predsa nie je mozne v normalnom state v 21.storoci !!!!!!!!!


Hosť

#1340

2013-11-15 12:11

Určite by mu stačila podmienka a tá pokuta, ktorú má policajtke zaplatiť a bolo by. Uvedomil by sa

Hosť

#1341

2013-11-15 12:12

neumerne ulozeny trest. Zaujimalo ma, ako by sa riesil pripad, keby to bolo opacne. Potrestat ano, ale umernym trestom, 8 rokov je absurdne!
občan

#1342 Re: Re:

2013-11-15 12:13

#1252: CTIHODNYOBCAN - Re:Už dopredu viete že policajtka bude mať trvalú invaliditu? A prečo nerobí prácu ktorú zvláda ale ide pacifikovať opitých chlapov ked na to nemá? Vycvičili ju z naších daní a taktiež ju živíme z našich daní, prečo teda nie je pripravená adekvátne zasiahnuť? Keby to bola moja matka tak by takúto prácu určite nerobila. Veľa mladých ludí je vo veku Františka nespratných a vyrastú z nich slušní ľudia. Asi ju mal naozaj zabiť  "akože v amoku"  aby dostal miernejší trest. Chlapec dostal 8 rokov v base, zničený život a ešte má aj platiť? Nesúhlasím s tým. Ma dostať trest ale nie takýto. Naše súdnictvo je choré ako celá republika.

 

 


Hosť

#1343 SoňaRe:

2013-11-15 12:15

#15: -

A ty si bol pri tom, keď tak zasvätene píšeš o úbohej policajtke?

pytač

#1344

2013-11-15 12:16

opýtal by som sa slečny/pani z policajného zboru, či sa ona stotožňuje s výškou trestu...

Hosť

#1345

2013-11-15 12:24

Milost pre boha 8 -rokov je moc
wenees

#1346 Re: Re:

2013-11-15 12:24

#25: kristína - Re:

Presne tak súhlasím s tebou ..  Kristínka .. a ty sa spametaj Peter čo sem púšťaš do éteru  Ta policajtka mu strekla slzný plny s úplnej blízkosti .. neviem asi si to nikdy nezažil aké sú reakcie na to ked ti šplechne slzák do oči .. a ked ho ešte aj šklbali a neviem čo je samozrejmosť že kope nohamy a rukami rozkladá kade tade to je bežná reakcia ...  Basa za to to určite nie.. napomenutie formou podmienky s finančnou pokutou .. nič viacej .. Hanba našmu štátu hanba našej justície .. Do plaču mi je že mu zničíte život takým to spôsobom :((((


Hosť

#1347 NEZMYSELNE

2013-11-15 12:33

bolo by zaujmave vytiahnut zo statistiky za co ludia v tejto republike dostali 8 rokov bezpodmienecne a porovnat to. Bolo by zaujmave pocut vysvetlenie toho kto ten zakrok riadil preco nechal opiteho chalana pacifikovat policajtke ktora na to evidentne nemala predpoklady a vycvik, mal by dostat minimalne taky trest. A bolo by fajn vediet, aky vychovny efekt ma mat tento trest a co ma priniest spolocnosti. Ten chalan vyjde z basy taky vyskoleny, ze bude strateny pre normalny svet. A grazlov co sa vedia obhajit... len sa kamaratia s policajtami mame plne ulice.

 

Okresný súd koncom roka vymeral útočníkovi trest tri roky za neúmyselné zabitie. Podľa prokuratúry to bol mierny trest a odvolací krajský súd ho nakoniec sprísnil o dva roky za mrežami naviac. "Odsúdil obžalovaného k trestu odňatia slobody vo výmere 5 rokov," uviedol hovorca Krajského súdu v Bratislave Pavol Adamčiak.

Súd vyhodnotil najmä priťažujúce okolnosti. Filip neposkytol prvú pomoc a ušiel z miesta činu. Senát neuveril ani tvrdeniam, že išlo o neúmyselný čin. Rovnako odmietol aj návrh obhajoby preklasifikovať zabitie na miernejší paragraf usmrtenia.

Rodina mŕtveho chlapca je s rozsudkom Krajského súdu viac-menej spokojná  a vníma ho za čiastočné zadosťučinenie za smrť ich syna. "Aspoň, že mu to zvýšili na tých päť rokov, lebo tie tri roky, to bolo smiešne," myslí si Marekova mama.

 

-------------------------

 

Minister Lipšic podal sťažnosť na Najvyšší súd pre porušenie zákona ohľadne  podmienečného trestu pre vodiča Skrúcaného za zabitie chodkyne (na prechode)  začiatkom leta roku 2004. Ako dôvod uvádza minister, že Skrúcanému bol udelený  mierny trest.

Čítajte viac:  http://dubek.blog.sme.sk/c/1810/Skrucany-za-mreze.html#ixzz2kieVZmOo

-------------------------.

Exmoderátor Rasťo Žitný dostal za zabitie päťročného Tomáša Žilavého dva roky vo väzení, z ktorých si odsedel 13 mesiacov. Okrem toho mu súd zobral vodičský preukaz na päť rokov, no Žitný ho už chce naspäť..

------

Trest desať mesiacov odňatia slobody nepodmienečne za zrazenie chodkyne uložil dnes odvolací senát Krajského súdu v Banskej Bystrici pre 19-ročného Patrika Nežerného z Kružna v okrese Rimavská Sobota.

---------------

JA

#1348 vyjadri svoj názor ak ho zdieľaš so mnou pošli ho všetkým....

2013-11-15 12:34

#1: -

..píšem pre podporu mladého, nádejného, 21-ročného hokejistu Františka Kolena, ktorého osobne nepoznám!
.
Určite nechcem spochybňovať rozhodnutie súdu. Podľa môjho názoru trest, ktorý dostal František Koleno za slovne i fyzicky napadnutie policajnej hliadky je neprimerane vysoký. I keď napadol policajtku ktorej zranil koleno a ťažko poškodil nohy. Trest si zaslúži, ale určite nie vo výške 8 rokov za mrežami.
.
Ak zdieľate môj názor prosím potvrďte ho podpisom v petícií na stránke: http://www.peticie.com/peticia_za_znienie_trestu_pre_frantika_koleno
Ak nechcete zverejniť podpis stačí ak zaškrtnete "nezverejniť podpis".

 


Hosť

#1349

2013-11-15 12:35

a.c.a.b zato ze verejny cinitel mal zdravotne problemy ktore mu sposobil chlapec na par mesiacov si teraz on ma odsediet vyse 8 rokou ak si to uz aj bude musiet odsediet taj policajtke by som po vazbe bez pohladu na dalsie nasledky asi zlomyl aj ruky aj nohy je to cele o hovne hanba Slovenskemu vedeniu statu HANBA fuj....

Hosť

#1350 Re: Do zbrane

2013-11-15 12:41

#1336: Pedro - Do zbrane

presne tak suhlasim s tebou treba zvrhnut tuto vladu a postavit ich pred sud trest smrti pre nich za to špinavstvo čo tu robia