Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno.


Hosť

#1051

2013-11-14 12:22

Zatvárajte statnych zlodejov a vrahov a nie mladych sportovcov !!!
Ciko

#1052

2013-11-14 12:22

vidite co sa deje v tejto republike skurvysynskej pojebanej ......................media zatajuju falsuju jak sa da ... kotlebu ani nevysielaju lebo tupcom by doslo ze to neni ziaden extremista len chce aby platili zakony pre vsetkych rovnako tak isto aj pre ciganov ako pre bielych ... tak to radsej ani neodvysielaju ......ale k veci ked uz kopal toho policajta napity mal mu aspon hlavu odkopnut.......a ze 8 rokov to kto toto obhajuje ze policajti su spravodlivi tak je uplny mental naozaj lebo to sa da porovnavat len tu v SR kopacka s 3nasobnou vrazdou alebo zabitim 3 rocneho decka ako Zitny, naozaj gratulujem tomu kto to obhajuje je uplny mega retard a moze Robertovi a spol anus vylizat ....... ten chalan nema na krku lupezne prepadnutia , ani bestialne napadnutie za sebou aby ho hodnotili 3krat a dost .... takze podla daktorích tu ked ta chytia s jointom prvy krat dostanes podmienku , potom ta chytia peso na cervenu na prechode daju ti dalsiu a potom v meste sa vystis alebo hodis vajgla a mas dostat 10 rokov basy lebo mas toho na rovasi vela hej ??? ... tak vam to musi ludia pekne kurovat na tie hlavy vela fetujete ????????? zazil som potycku v krcme raz v jednej dedine a mladí chalani napití vyhadzali vsetkych starích štamgastov cez okno ( predchadzalo tam to ze jeden stary dal zaucho tomu mlademu bez priciny a buchol si spanok o roh stola) tak mladí nelenili a vyhadzali von oknami celu krcmu .... ver ci never dosli policajti a zacali to tam riesit ... jeden chalan co stal obdalec krcmi za zastavkou ani tam nebol ani nic(studoval vtedy posledny rok architekturu) dosla za nim policajtka ze co tam robi povedal ze fajci, zrazu z poza rohu vybehol "zeleny" chmatol ho a jak ho hodil o zem chlapcovi vyleteli nohy do vzduchu a vykopol tej policajtke zub ....... sudili ho za napadnutie verejneho cinitela a hrozilo mu 6 rokov basy za to ze oni su mentalne retardovaní ...toto je podla Vas normalne ????????? a kto obhajuje tuto mafiu je pekne retardovany si uz otvorte oci a sa pozrite co sa okolo vas deje vi degeneri ... tam ide rozok ukradnut niekto aby mu deti neskapali od hladu koli Robertovim istotam a dostane 20 rokov basy a zebrak vrahco zabije 3 ludi dostane 5 rokov a po 3ho pustia .... ale sak podla vas je to spravne tak ste potom uplne maximalne retardovaní volte si ich znova, ale aspon zavrite hubu o spravodlivosti....... p.s mimochodom chlapec to uplatil nakoniec to im nebolo proti voli zobrat uplatky a dostal rok podmienku .... hned prchol je v lichtenstajsku ako architekt aj s frajerkou ona je pravnicka on zaraba 8000 euro ona 10000..... a na to ze mu daky zelenac prenic za nic chcel znicit zivot uz davno zabudol.... ale ja by som vies co urobil by som si tu mesacnu mzdu odlozil a vies co zaplatil by som normalne psychoppata ktory by trosku sprijemnil zivot tomu policajtovi tak isto ako on ho sprijemnil jemu ...to je SPRAVODLIVOST ..... a nie ze vrazda 5 rokov a joint 8...... uz len to je proti zdravemu rozumu podla mna ........ ale dementný narod taka ista aj vlada, sami si mozete za to ako tu je lebo tu je tolko tupcov ze na meter stvorcovy pripada 10 debilov a jeden normalny ....... tod vsio ........moj nazor ... ale podla spravnosti a zmyslania tychto retardov co tu pisu sa mu oplatilo tu policajtku radsej ubodat a dostal by 4 roky nie 8 krasne ludia krasne .........tím co obhajuju tu policajtku ked nedajboze zrazis niekoho neumyselne lebo ti napitý spadne pod kolesa a bude ti hrozit 15 rokov basy som zvedavy co budes rozpravat .... ked budes mat spolubyvajuceho 4 nasobneho vraha co dostal 8 rokov a bude ta tam mastit do anusu a tyrat ... asi budes stale rozpravat ze si dostal to co si zasluzis ....... nasa justicija je v riti , sudnictvo je v riti vsetko tu je v riti ..... ale strasne by ma zaujimalo preco sa stale porovnavame so statmi v europskej unii a s amerikou ???? a chceme byt rovnaky .........my sa mozme porovnavat tak akurat s postkomunistickymi krajinami ako Gruzinsko, Kazachstanom,Ukrajina a nie Francuzsko, Nemecko. Usa.... to by ste si mali uvedomit v prvom rade a od toho Gruzinska sa veru lepsie nemame ...... a tam je teda megachudoba.....toto je jedine pekne co tu je v tejto republike mame http://refresher.sk/13302-Vsade-dobre-doma-najlepsie-Galeria-najkrajsich-fotografii-melebneho-Slovenska.... ale pri podpore darmozracov a zlodejov aj to zastavaju zachvilku ..... este si na to aj zakon spravia tak sa uz preberte ludia ......

Hosť

#1053

2013-11-14 12:33

A este otazka: zamyslel sa niekto nad tym akym sposobom bol vykonany zasah ked sa policajtka nechala zranit???To znamena ze nezvladla situaciu.Nebola dost opatrna.C|o keby jej pachatel odobral strelnu zbran a zacal ohrozovat okolie?Zvladli policajti tuto akciu.Alebo si myslia ze ked idu na zasah tak ked ich pachatel zbada povie si to su policajti vzdavam sa.Je tato zena kompetentna vykonavat takyto zasah???

Hosť

#1054

2013-11-14 12:35

Som za potrestanie, ale nie 8 rokov. To je absolútne neprimerané. To nie je výchovné, ale likvidačné. Veď chlapec nevraždil a ani nikoho neprepadol a neokradol. Stalo sa to, čo sa stalo, tak sa má potrestať a nie zlikvidovať !

 


Hosť

#1055

2013-11-14 12:38

Je mi ľúto, že nedáme mladým ľuďom šancu k náprave a uvedomeniu si svojho činu, lebo každý z nás má v živote chvíľu, kedy zlyhá a dopustí sa niečoho čo má možnosť oľutovať, ale nie v BASE.
opaška

#1056 Re: Re:

2013-11-14 12:38

#1044: Jaibaja - Re:

ale prosim vas...takychto grazlov treba izolovat???!!!

tak ked ich treba izolovat, co potom  so sexualnymi nasilnikmi, vrahmi a v neposlednom rade s nasimi "neprisposobivymi"?...rovno trest smrti?

jasne, nech dostane trest, zasluzi si....ale nie trest akoby ju zabil!! sa pozrite do minulosti, vrahom daju 4 roky

nech ho poslu na fizlicu umyvat toalety a upratovat, nech mu daju výchovný trest a nie toto...väznica este nikomu nepomohla...z basy vylezie len ďalšie individuum akych tu mame už požehnane.....

Erik

#1057 Re:

2013-11-14 12:46

#1052: Ciko -

Klobuk dole čávo...fakt pekne povedané, totálne vysťižné...slovenský ľudia sú dementný keď volia tých zlodejov sedliackých...buď sa ludia spamätajte a prestante veríť tým cenzúrovaným mediam alebo Vám prajem nech zažijete útlak od štátu...vlastne aj tak by Vám to nepomohlo lebo vy by ste uverili to keď by Robertko povedal do telky že to robí pre vaše dobre....Prosím Vás oni vás tu majú tak všetkých úplne v naháku nezaujímate ich..najlepšie bude pre nich ke´d odpracujete 40 rokov odovzdáte všetko do štátu(nám lebo mi si to rozkradneme) nemáte nič a potom zomríte lebo mi sa o Vás starať nechceme...tento trest je len obyčajný výsmech tejto situácie na Slovensku...jedine čo môžem každému mlademu človeku kotrý ma štipku rozumu povedať je: http://www.youtube.com/watch?v=5T6ImfyfvIA


Hosť

#1058

2013-11-14 12:49

Keď celebrita zabije človeka ,dostane dva roky alebo vôbec nič sa jej nestane .Myslím si ,že páni sudcovia to riadne prehnali .Takýto trest chlapcovi ublíži a vôbec mu to neprospeje .

Hosť

#1059

2013-11-14 12:54

Beriem to, že mladý chlapec sa opil a vyvádzal, čo svojím spôsobom prináleží jeho veku, nemal to robiť a už vôbec nie že možno nechtiac kopol pani policajtku, už toto je pre neho veľké zaucho, ale prepáčte aby za toto dostal trest 8 rokov natvrdo. Na čo sa hráme na tomto našom Slovensku... ak vrahovia utekajú, spravodlivosti, iní sú prepustení kôli omeškaniu zaslania nejakého lajstra, že prepustia Mela a je toho viac nech dosť ta si myslím, že mladý chlapec má ponaučenie na celý život. Vážená justícia ak tomuto hovoríte spravodlivosť tak potom dovidenia ...

Hosť

#1060

2013-11-14 12:59

#1: -

Zda sa ze ludia na slovensku si uz tak zvykli ze po slobode behaju rozni kriminalnici,ze ked sa nahodou aj podari niekoho pravoplatne odsudit za umyselny trestny cin podla zakona,tak uz to ludom pride divne a neferove a najradsej by aj jeho videli na slobode.Myslim ze by sa mali spisovat peticie za zatvaranie toho mnozstva kriminalnikov a nie za oslobodenie takych co sedia.

 


Hosť

#1061

2013-11-14 13:02

Absurdita slovenského justičného systému!

Hosť

#1062

2013-11-14 13:03

Dnes sa niektorí sudcovia ani nepriznávajú k tomu, že pracujú v justícií. Za to si ale môžu sami. Platíme ich z našich daní, takže sú to naši zamestnanci, ktorých by sme ale najradšej vyhodili z roboty za svoju neschopnosť a krivý charakter. Keď sa nám politici a aj iní štátni zamestnanci začnú zodpovedať, začne to tu potom vyzerať ako vo vyspelom svete. Dovtedy si môžeme len zbožne hovoriť " Boh ochraňuj túto krajinu od všetkých darmožráčov v talároch!"

Hosť

#1063 zamyslite sa

2013-11-14 13:10

Argumenty typu "len preto, že to bol verejný činiteľ.." sú nemiestne, polícia má v štáte istú funkciu, ktorá musí byť chránená, to, že si ju neplnia ako by mali, nie je predmetom tohoto sporu. Fakt je, že ÚMYSELNE napadol dvoch ľudí a následne ÚMYSELNE zaútočil na policajtku, ktorej spôsobil TRVALÉ poškodenie kolena. Je prirodzené, že za úmyselné trestné činy je vyššia sadzba, ako za neúmyselné. Riešiť tu, že je to mladý človek s budúcnosťou pred sebou je nemiestne, podľa takéhoto argumentu by mali ísť do vezenia len starý ľudia? Alebo nebudeme do vezenia posielať "nádejných" športovcov? Že je normálne úplne pokojný a stalo sa to kvôli alkoholu? Tak nemal piť, ja sa venujem bojovým umeniam = akonáhle na niekoho vztiahnem ruku, je to OZBROJENÉ napadnutie a za to čo urobil napríklad on by som skončil v base aj na 15 rokov. Nech je rád, že si vybral hokej.

8 rokov je vhodná sadzba, skôr by sa mal robiť takýto humbuk keď niekomu dajú za úmyselnú vraždu menej ako 10. Ťahať na porovnanie dopravné nehody je nemiestne, základný predpoklad je, že nikto si za volant nesadá s tým, že niekoho zabije, prípadne zmrzačí.

PS:
Nechcem znieť príliš premúdreto, ale označovať tu ľudí za primitívov a podobne z psychologického hľadiska len poukazuje na Vaše nedostatky.

Suma sumárum, za svoje činy sme zodpovední, že bol niekto opitý, v amoku, a podobne nie je ospravedlnenie, že sa to môže stať hocikomu, nie je ospravedlnenie, treba byť zodpovedný a niesť následky za svoje činy.

jery

#1064 Re: keby rozkopol nohu v kolene tebe, alebo tvojej žene a urobil by z teba invalida do smrti, tiež b

2013-11-14 13:12

#94: duxy - keby rozkopol nohu v kolene tebe, alebo tvojej žene a urobil by z teba invalida do smrti, tiež by si

rozkopol 150kg ťažkej policajtke, ktorá by nikdy neprešla fyzickými testami.choď si ju obzrieť.


Hosť

#1065

2013-11-14 13:14

V Sabinove pijany šaleňak dobodal mladeho chlopika nožom cca 20cm, chadačik ledva prežil - útočník dostal 2 roky a porezal okoloidúcemú celé tenké črevo. Je to normalne? Nie, nie je to normálne. Žiadam slobodu pre hokejistu - má šancu na šťastný život.

Hosť

#1066

2013-11-14 13:16

chora republika!!! Za vrazdu podmienka alebo nizky trest a tento chalanisko,co sa opil a urobil hlupost svojho zivota ma dostat takyto trest? Spinava republika,nedivte sa,ze nase deti chcu ist odtialto prec do zahranicia,za toto by ste mali pozatvarat ludi,co su za to zodpovedni,za rozkradnutie,zadlzenie,zbedacenie republiky/Meciar,Carnogursky,Slota,Fico...atd.+ zastup mnoho vlastizradcov a podvodnikov/Harabin by za takyto priestupok este vysudil odskodne od tej policajtky,no proste hnus.Nepokazte mlademu cloveku zivot!!!
Peto

#1067 Rozsudok nad Františkom K.

2013-11-14 13:17

Vie niekto či sa dá nájsť na interne kompletné znenie rozsudku nad Františkom K? Rád by som ho videl aby som mal aspoň približnú predstavu za čo presne bol odsúdený. Informácie z topiek, aktualít a podobného hnoja totiž nepovažujem zrovna za dostačujúce a ani dôveryhodné aby som bol ochotný sa pod túto petíciu podpísať.

Hosť

#1068 Re: Re: keby rozkopol nohu v kolene tebe, alebo tvojej žene a urobil by z teba invalida do smrti, ti

2013-11-14 13:18

#1064: jery - Re: keby rozkopol nohu v kolene tebe, alebo tvojej žene a urobil by z teba invalida do smrti, tiež b

samozrejme,ze to nie je v poriadku,ale takyto prisny trest?Nech jej teda plati cely zivot alebo ja neviem co,ale toto je prisne,fakt prisne.


Hosť

#1069 Re:

2013-11-14 13:23

#1052: Ciko -

Ciko,uplny suhlas!


Hosť

#1070 Re: hamba statu!!!

2013-11-14 13:27

#8: nez. - hamba statu!!!

ty sa mozes hanbit za svoju gramatiku :)))


Hosť

#1071

2013-11-14 13:31

Super!!! Držím palce!!!

Hosť

#1072

2013-11-14 13:32

súhlasím s tou to petíciou. Je to neprimeraný trest a neviem prečo tu policajtku posielali na zákrok k bitke. Ved sa pozrite ako vyzerá a či vôbec prešla testami.
***

#1073

2013-11-14 13:33

Prehnane

Hosť

#1074

2013-11-14 13:35

trest ano ale nnie 8 rokov, ved to mu znicite zivot.
Vrahovia, aleb o ti ktori zabiji aj nechtiac cloveka dostanu par rokov aon co kupol ,,policajtku,, ma dostat 8 to co je.??? Zije? ano zije tak potom. a este aj 3200 eur odskodne... fuha, a to si sama platila plastiku kolena, pochybujem, ved je verejny cinitel, takze poistenie urcite ma a dobre.

Hosť

#1075

2013-11-14 13:37

prilis tvrdy trest