Otvorený list pre Zrušenie Výboru pre LGBTI

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list pre Zrušenie Výboru pre LGBTI.


Hosť

#51 Re: Re: nesuhlasim

2013-10-16 14:40

#14: Host2 - Re: nesuhlasim

Generalizovat je to najlahsie, vsak Host2?


Hosť

#52 Re:

2013-10-16 14:47

#16: -

My to nerobime, tak akym pravom to robia homosexuali? Kto je to "my"? Ja si myslim, ze homosexuali su v niektorych oblastiach diskriminovani. Z toho co som sa docital, napriklad v informovani o zdravotnom stave partnera, v dedicskom konani, ...


Hosť

#53 Re: Re: nesuhlasim

2013-10-16 14:51

#14: Host2 - Re: nesuhlasim

Ponižujú predsa zástancovia akože "tradičnej rodiny" a "tradičných slovenských hodôt". Nechcem aby moje dieťa vyrastalo v spoločnosti, kde sa presadzuje ako tradičná hodnota netolerancia a diskriminácia iných osôb. Kritiku by som autori tejto petície zameral do vlastných radov, keďže z vašich ctených úst tu padajú urážky o chorých ľuďoch. To len dokumentuje vašu úbohosť a nevzdelanosť. Komu ubližujú LGBTI ľudia? Čím sa previnili? Že žijú? Pred pár desaťročiami ľudia brojili proti manželstvám medzi "bielymi" a "čiernymi", lebo vraj môže vyhynúť "biela" rasa. Mne sa zdá, že argumentáciu používate podobnú. Za akú vieru sa schovávate? Myslíte si že toto je kresťanstvo?

Admin

#54 Re: Re: Re: Re: Re: Taliban

2013-10-16 15:12

#48: - Re: Re: Re: Re: Taliban

Viete citat?? este raz a naposledy, ziaden priklad ste neuviedli, stalen len dookola, a dookola, Demagogia.

Neexistujú špeciálne ženské práva a mužské práva, neexistujú ani zvláštne práva ľudí s inou sexuálnou orientáciou. Existujú len prirodzené práva každej ľudskej osoby. V týchto právach sme si všetci rovní a spravodlivá spoločnosť musí úzkostlivo dbať o to, aby nikomu nemohli byť tieto práva upieran

Admin

#55 Re: Re: Re: nesuhlasim

2013-10-16 15:23

#53: - Re: Re: nesuhlasim

Viete citat??

""Nechcem aby moje dieťa vyrastalo v spoločnosti, kde sa presadzuje ako tradičná hodnota netolerancia a diskriminácia iných osôb."""

Neexistujú špeciálne ženské práva a mužské práva, neexistujú ani zvláštne práva ľudí s inou sexuálnou orientáciou. Existujú len prirodzené práva každej ľudskej osoby. V týchto právach sme si všetci rovní a spravodlivá spoločnosť musí úzkostlivo dbať o to, aby nikomu nemohli byť tieto práva upieran

Zasa len prazdne argumenty, bez faktov a dokazov,ukazte jeden zakon, kde su LGBTI-ludia, alebo homosexuali diskriminovani, na Slovensku, no neukazete, pretoze neexistuje.

 

 

 


Hosť

#56

2013-10-16 15:38

Som za podporovanie životaschopných buniek organizmu, aby organizmus (spoločnosť) slúžil svojmu prirodzenému poslaniu.
ursus

#57 Re: Taliban

2013-10-16 16:46

#35: - Taliban

taliban nie je momentálne ani v kurze ani v spojených štátoch amerických :) a na slovensku je obodobnou organizáciou  Výbor pre LGBTI, ktorí sa schováva za tradičnú americkú homosexuálnu rodinu a pedofilnú ochranu detí. No ... a ten tvoj "hnus" hovorí o tebe a za všetko.

ursus

#58 Re: Re: Cela tato peticia

2013-10-16 17:53

#33: Admin - Re: Cela tato peticia

Tak je ako admin napísal. Pridávam bonus +  ku vzniku výboru pre LGBTI napísali noviny : cit. "(podľa ministerstva zahraničných vecí vo výbore nebudú združenia, ktoré odmietajú registrované partnerstvá) naznačuje, že tento výbor bude jednoznačne slúžiť na presadzovanie radikálnej homosexuálnej agendy. Ak niekto tvrdí opak, je buď naivný alebo klame."

Takže Hermiona buď si naivka alebo klameš.

ursus

#59 Re: Re: Re: nesuhlasim

2013-10-16 18:03

#53: - Re: Re: nesuhlasim

ku vzniku výboru napísali noviny tieto slová: ....(podľa ministerstva zahraničných vecí vo výbore nebudú združenia, ktoré odmietajú registrované partnerstvá) naznačuje, že tento výbor bude jednoznačne slúžiť na presadzovanie radikálnej homosexuálnej agendy. Ak niekto tvrdí opak, je buď naivný alebo klame.

Ani ja nechcem, aby moje deti vyrastali pod nátlakom, že LGBTI sú nadradení heterosexuálom. Ak sa podľa teba LGBTI ničím neprevinili, nepotrebujú predsa, aby si ich kdekoľvek obhajoval. Ujasni si, kde stojíš, ked chceš byť deťom príkladom: naivný či klamár?


Hosť

#60

2013-10-16 19:05

Tento Výbor je zbytočný. Sú iné neriešené problémy a tými sa roky nikto nezaujíma.

Hosť

#61 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Taliban

2013-10-16 19:55

#54: Admin - Re: Re: Re: Re: Re: Taliban

Skvelá argumentácia... takže zajtra budete navrhovať napríklad zrušenie výboru pre seniorov???

Takže môžete napísať aj toto:

Neexistujú špeciálne práva podľa veku, neexistujú ani  zvláštne práva pre seniorov. Existujú len  prirodzené práva každej ľudskej osoby. V týchto právach sme si všetci rovní a spravodlivá spoločnosť musí úzkostlivo dbať o to, aby nikomu nemohli byť tieto práva upieran

Gratulujem k argumentácii ktorá nezaprie pravý dôvod schovávaný pod akože právny argument. Nuž, akosi nevyšlo... Potom ostáva otázka, keď tvrdíte, že LGBTI ľudia vám nevadia, prečo ste začali petíciou za zrušenie práve tohto výboru?

anaxios

#62 Re: no skvele

2013-10-16 20:33

#11: - no skvele

Toto ste napísali vy, pani Pietruchová? Sama píšete, že tých ľudí, kvôli ktorým je ten váš hlúpy výbor je 4%. To kvôli 4 % ľudí sa z mojich daní platí nejaký Výbor ???????????  To sme ako štát na tom tak dobre ????????

Viete čo, navrhujem aby vznikol výbor na ochranu protifašistických bojovníkov, Výbor na ochranu chovateľov holubov, Výbor na ochranu psíčkarov a mačičkárov, výbor na ochranu slabomyseľných, výbor na ochranu ľavákov .... veď aj títo majú svoje práva. Či?

Admin

#63 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Taliban

2013-10-16 20:46

#61: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Taliban

Vy uz naozaj nemate uctu k nikomu?? len aby ste presadili vasu ideologiu??

Miesate hrusky s jablkami.

Co ma spolocne Charta práv a slobôd starších občanov, ktorí potrebujú starostlivosť a pomoc inej osoby.

Účelom tejto  listiny je pripomenutie a uznanie dôstojnosti, ktorú majú požívať starší občania so zníženou sebestačnosťou, pripomenutie a uznanie ich práv.


Hosť

#65

2013-10-16 23:11

Za výbor by som bol iba v tom prípade, keby išlo o ozajstnú pomoc týmto nešťastníkom, ale nie pre získavanie nadpráv oproti väčšinovej normálnej populácii.

Hosť

#66

2013-10-16 23:23

Ako k tomu pridu zoofili a nekrofili s tymi nepocitate?

Hosť

#67 Re: ja nechapem

2013-10-17 03:34

#7: - ja nechapem

Ludia vyjadruju nesúhlas s LGBTI výborom..


Hosť

#68

2013-10-17 05:05

Zravý rozum mjú už len Rusi (?)
V.

#69

2013-10-17 05:53

súhlasíôm, lebo naozaj nie je od štátu zvlášť chránená klasická rodina a už vôbec nie viacdetná.

Hosť

#70 Pokracujme

2013-10-17 05:55

Ked sa vam priecia niekoho specificke poziadavky, tak budme dosledni:
navrhujem zrusit vyhradene parkovacie miesta pre telesne postihnutych (ved naco, nie je ich vela a pritom zaberaju najlepsie fleky hned vedla vchodu, pricom vacsina sa bez problemov prejde, tak nech sa prisposobia); zrusit zvukove znamenia pre nevidiacich na krizovatkatkach (ved na co su, stale to hrkoce a nevidiaci tam ide tak raz za hodinu; ked vidia ostatni, moze predsa vidiet aj on)... a takto mozeme pokracovat aj dalej.
mamo

#71

2013-10-17 06:07

S listom plne súhlasím. Je to správne.

Hosť

#72 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Taliban

2013-10-17 06:09

#63: Admin - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Taliban 

 Hlavne,že ty to máš v hlave v poriadku.:)

 

Admin

#73 Re: Pokracujme

2013-10-17 06:54

#70: - Pokracujme

Vase pseudoargumentacie nemaju konca kraja.

No co uz, aj tak vam odpoviem.

1:Telesne postihnuty a nevidiaci nepretlacaju agendu , aby v skolkach a skolkach vyucovali,ze ake je to uzasne byt telesne postichnuty a nevidiacim , nepretlacaju aby vsetci co dovolia povedat, alebo napisat, ze niekto je postihnuty  uz aj bol potrestany.

Podla vasich chorych argumentov,

Treba zriadit aj vybor pre fajciarov, okamzite zaviest na skolach a skolkach,ze ake je to uzasne fajcit, zrusit obmedzenia predaju cigaret detom, preto ze su diskriminovani, povinne vyucovat v materskej skolke hry o fajceni, pretoze deti sa nerodia ani za fajciarov a ani za nefajciarov, a oni tuzia fajcit.

Urcite by ste ziskali vacssiu podporu ako tu  http://www.peticie.com/forum/68616/start/75

ste nazbierali  za tyzden ubohych 479 podpisov,cize vidime ze aku podporu ma vasa agenda LGBTI-samozrejme celu diskusiu by som zmazal, tak ako vy, aby nedaj boze niekto nenapisal pravdu, nechal by som tam len demagogicku poznamku o urazkach.


Hosť

#74

2013-10-17 07:17

Všetko, sa dá použiť , aj zneužiť, slovo, veta, čin. Myslím, že aj tieto menšiny LGB sú len použité, na MANIPULÁCIU,- ktorou cieľom je rozvrátiť rodinu ako jednotku štátu.

Hosť

#75 Re:

2013-10-17 07:22

#74: -

A kto za tým všetkým stojí? Kto chce rozvrátiť rodinu? Ako?