Otvorený list pre Zrušenie Výboru pre LGBTI

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list pre Zrušenie Výboru pre LGBTI.

ST

#26

2013-10-16 06:35

Adresát je nesprávny.
Výbor pre LGBT je na Ministerstve spravodlivosti, kde je ministrom Borec.
Presnosť a dôkladnosť nám chýba. Potom sa nečudujme, že sa z nás smejú.
Okrem toho, tí, ktorí začali v tejto diskusii s rodovou rovnosťou, väčšina vôbec nevie, o čo ide. Hlavne, že hovorí do toho, Výsledkom je, že sa loví v mútnych vodách a ozaj sa tam dostávajú tie obsahy, ktoré tam nemajú čo robiť. Rodová rovnosť je predovšetkým o neplatenej práci rodičov, rodinných opatrovateľov a pod. Je o chudobe žien a zosmiešňovaní rodičovstva.

Hosť

#27

2013-10-16 06:39

Peticia je nutna!!!

Vlada pana premiera Fica robi zlu politiku, nici zivnostnikov,podnikatelov,vsetko co tu fungovalo.

A co sa tyka vyboru LGBTI zrusit nepodmienecne!!!!

S pozdravom Zuffa Matus Ing.


Anonymous

#28 Re: nesuhlasim

2013-10-16 06:43


Anonymous

#29 Re: Genderová ideológia?

2013-10-16 07:55

#6: Dante - Genderová ideológia?

Ano, mas pravdu, nenechame sa manipulovat ako babky na spagatikoch od  demagogov ako  Dante.

O co Vam ide??

Gender ideológia a tresty.
http://www.slobodnyvysielac.sk/redata/other/play.php?file=2013-10-01_21-00_informacna-vojna-gender-ideologia-ozrani-v-nr-protikorupcny-zakon-skripek.mp3

 


Anonymous

#30 Re: nesuhlasim

2013-10-16 08:00

#13: Jaja - nesuhlasim

Parlamentného výboru, ktorý sa  volal Výbor pre práva žien a rovnosť príležitostí. Jeho dnešný názov znie: Výbor pre práva žien a rodovú rovnosť. O zmene názvu výboru nerozhodli volení poslanci parlamentu, ale úradníci bez mandátu od voličov.Teda o aky dialog volate.

Admin

#31 Re: ja nechapem

2013-10-16 08:31

#7: - ja nechapem

Co chce tento list dosiahnut ?

Ja viem ze nechapes, preto ze ste necakali takyto odpor, mysleli ste ze Slovaci su ovce.

Tento vybor nema dovod existovat.

Neexistujú špeciálne ženské práva a mužské práva, neexistujú ani zvláštne práva ľudí s inou sexuálnou orientáciou. Existujú len prirodzené práva každej ľudskej osoby. V týchto právach sme si všetci rovní a spravodlivá spoločnosť musí úzkostlivo dbať o to, aby nikomu nemohli byť tieto práva upierané.
Slovensko nemá žiaden právny záväzok voči EÚ, z ktorého by vyplývala povinnosť akceptovať rodovú ideológiu.

Ide o to aby ludia boli informovani, ze co na nas potichucky chysta 0,2% ludi z LGBTI .

0,2% ludi tu chce presadit, pod hrozbou trestu, aby sme uz v skole, skolke ucili deti o sexe.

Treba pozorne pozriet video, ze ake tresty dostavaju rodicia v nemecku, ak odmietnu tuto ideologiu.

Mainstreamové média mlcia, a ak by neexistoval Slobodny vysielac, tak tato agenda, co je na videu, uz je prijata.

Ako vidim. vobec si necital peticiu, ba ani  video si nepozrel.

Výchova  našich detí a mládeže-podľa LGBTI.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mtPUTh1BqhA


http://www.rodicovstvo.sk/sexedu/Metodicka_prirucka_pre_ucitelov.pdf
Metodická príručka sexuálnej výchovy
na druhom stupni základných škôl

 

Hermiona Grangerová

#32 Cela tato peticia

2013-10-16 08:31

je len dokazom toho, ze v tejto Mordovii presne taketo vybory potrebujeme! A vasa nenavist a strach zo seba samych je to, co by ste mali poriesit. prv nez ublizite sebe alebo "nedajBoze" inym...
Admin

#33 Re: Cela tato peticia

2013-10-16 08:48

#32: Hermiona Grangerová - Cela tato peticia

Mordovii???

Ako vidno strach a nenavist rozosievate vy, tu nie sme v ziadnej Mordovii, ale na Slovensku.


Hosť

#34

2013-10-16 09:01

Dobry den. Som za zrusenie Vyboru pre LGBTI. Slovensko nemoze byt hodene do tohto hnoja .Na celom svete su proti tymto chorym ludom ,su tolerovani ,ale pochopenie nenachadzaju medzi ludmi.Ziju utiahnuto a cakaju len na prilezitosti.Su to chori ludia ,ktorym nepomozete,len im hodite moznosti.Tento mor nech si zoberie niekto iny za zodpovednost a nie Slovenska republika a ich zdravy obcania.Aaj ked su na Slovensku tyto LGBTI-hranice maju otvorene,mozu zit tam kde ich prijmu.Respektujte prava vacsine obcanov SR ,lebo vsetci pochadzame s tradicnej rodiny .Opakujem ,som za Zrusenie Vyboru pre LGBTI. s pozdravom Katarina.

Hosť

#35 Taliban

2013-10-16 09:09

Pozerám, že Taliban už funguje v plnom prúde. Včera ste upalovali Židov dnes bojujete prosti ďalšiemu triednemu nepriateľovi. A schovávate sa za "tradičnú" rodinu a "ochranu detí". Hnus!

Hosť

#36

2013-10-16 09:13

prosím, vyjadrite slobodne svoj názor
Admin

#37 Re: Taliban

2013-10-16 09:29

#35: - Taliban

Ano, toto je vas nazor, moj nazor je ,ze Slobodu slova ucelovo zamienate, kto nesuhlasi s vasou ideologio, tak okamzite ich onalepkujete, fasista, extremista, dokonca terorista.Nenavist, nenavist.

Schovavte sa za ludske prava, bez argumentov a faktov urazate diskutujucich.

Vas prispevok neodstranim, aby ludia videli, ze aki to ludia tu pretlacaju tuto ideologiu.


Hosť

#38 PODPORTE aj tuto vyzvu na ZRUSENIE LGBTI URADU

2013-10-16 09:33


Hosť

#39 Re: Re: Taliban

2013-10-16 10:17

#37: Admin - Re: Taliban

Nenávisť? Zatiaľ som nenašiel žiadnu výzvu z LGBTI prostredia ktorá by požadovala obmedzenie ľudských práv napr. voči kresťanom. Ale zo strany kresťanov sa to deje pravidelne. Nenávisť a intoleranciu šírite veľmi podvratným spôsobom. Nechajte ľudí žiť.


Hosť

#40 Milí klerofašisti....Ako povedal EINSTEIN

2013-10-16 10:42

Len 2 veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť, no vesmírom si nie som istý............
Admin

#41 Re: Re: Re: Taliban

2013-10-16 10:42

#39: - Re: Re: Taliban

Demagogia a zastrasovanie pokracuje dalej.

Co su to

Ľudské práva??

Sú to univerzálne práva všetkých ľudských bytostí, nezávislé od jurisdikcie alebo iných faktorov ako sú etnický pôvod, národnosť, náboženstvo, pohlavia.

To co ste napisali, praveze plati na Vas, zasa nieco podsuvate bez argumentov a faktov.

1:Ukazte jednu vyzvu s prostredie, trebars krestanov, ktora by pozadovala obmedzenie ludskych prav pre homosexualov, no neukazete pretoze nic taketo neexistuje.

2:Ukazte jedno jedine slovo v peticii, ze sirime nenavist a intoleranciu, no neukazete ,pretoze nic taketo neexistuje.

Ano, nechajte ludi zit, a nevnucujte vasu ideologiu vacsine narodu.

Admin

#42 Re: Milí klerofašisti....Ako povedal EINSTEIN

2013-10-16 10:57

#40: - Milí klerofašisti....Ako povedal EINSTEIN

Mili LGBTI.

Uz ste nas onalepkovali,fasista, extremista, dokonca terorista, teraz sme uz klerofasisti,.

Kricite po tolerancii, co samozrejme aj akceptujem a suhlasim, pretoze ani jeden prispevok som este nezmazal,neodstranil,doteraz som od vas nenasiel jednu jedinu vecnu pripomienku, len same urazky, onalepkovanie,zastrasovanie.

Vy samozrejme diskusiu predstavujete takto:

http://www.peticie.com/forum/68616

príspevok bol odstránený autorom petície


ST

#43

2013-10-16 11:04

Výbor pre rodovú rovnosť je na MPSVR a Výbor pre LGBT je na MS.
Proti čomu ste? Čo chcete zrušiť?
Presný názov je taký, ako som ho uviedol a nie nado mnou
Výbor pre rodovú rovnosť
Rady vlády SR pre ľudské práva, národnostné menšiny a rodovú rovnosť,
Admin

#44 Re:

2013-10-16 11:18

#43: ST -

Uz ma to unavuje, citaj peticiu.

Vec: Otvorený list pre Zrušenie Výboru pre práva lesieb, gejov, bisexuálnych, transrodových a intersexuálnych osôb (skratka LGBTI).

To je jedno kde to je, je to otvoreny list, teda dorucim to nasim poslancom, a oni uz vedia ako dalej.

Citaj:

Ze akym podvodom vznikol tento vybor.

http://sk.gloria.tv/?media=340617

pepe

#45 Re: ja nechapem

2013-10-16 11:28

#7: - ja nechapem

Aby sa prestalo s legitimizovanim chorych ludi a ich choroba sa udavala za nieco vynimocne.


Hosť

#46

2013-10-16 11:55

Výbor LGBTI bol umelo implatnovaný do tohto národa. Deštrukčný vplyv programovej oreintácie tohto výboru smeruje redefinícii manželstva, na vágnych emocionálno-dočasných postojoch. Národ, ktorý rozkladá svoju rodinu smeruje k zániku.
Admin

#47 Re: PODPORTE aj tuto vyzvu na ZRUSENIE LGBTI URADU

2013-10-16 11:58


Hosť

#48 Re: Re: Re: Re: Taliban

2013-10-16 13:37

#41: Admin - Re: Re: Re: Taliban

Chcete len jeden príklad - táto petícia, ktorá svedčí o kreťanskej "tolerancii". Je to výzva na zrušenie výboru, ktorý rieši postavenie postavenie istej skupiny osôb. Tých príkladov je samozrejme viac. Nikdy nikto z prostredia LGBTI podobnú výzvu voči obmedzenie náboženských práv (teda vrátane kresťanov) neinicioval. Samozrejme, to by si niekto musel uvedomiť základné ponímanie ľudských práv. No a pokiaľ ide o šírenie nenávisti, tak celá kampaň KBS je nenávistná a netolerantná.

Pokiaľ ide o argument vnucovania ideológie. Treba si asi uvedomiť čo je subjektívne právo každého jednotlivca. To je právo, ktoré môže ale nemusí využiť. Takže ak si ktokoľvek povie, že by chcel uzatvoriť registrované partnerstvo, tak právo mu to umožní, ak to nebude chcieť využiť (napríklad pre náboženské presvedčenie), tak to nemusí. Takže kto vnucuje ideológiu je cirkev, pretože chcú určovať právny poriadok tohto štátu podľa stredovekých zásad.


Hosť

#49 Re: Re: ja nechapem

2013-10-16 13:39

#45: pepe - Re: ja nechapem

Prezradíš nám aj svoje vzdelanie?


Hosť

#50

2013-10-16 14:35

Myslim, ze by stalo za to pridat aj zoznam clenov tohto vyboru