Otvorený list pre Zrušenie Výboru pre LGBTI

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list pre Zrušenie Výboru pre LGBTI.

ja

#151 Re: Re: nesuhlasim

2013-10-25 06:33

#30: - Re: nesuhlasim

teda ak sa nemylim, ten nazov je este horsi ´´vybor pre rodovu rovnost a rovnost prilezitost´´ - zdravy rozum musi zaplakat uz len ked to pocuje....

ja

#152 Re: Re: Re: Taliban

2013-10-25 06:36

#39: - Re: Re: Taliban

zbytocne si nahovaras ze krestania. to len ludia, ktori pouzivaju zdravy rozum - bez ohladu na farbu, povod, vzdelanie ci vierovyznanie - protestuju....

ja

#153 Re: Re:

2013-10-25 06:47

#52: - Re:

a na zaklade coho si to myslis? lebo poliacik klamal v parlamente? lebo sami homosexuali siria srdcervuce pribehy? tak to ta prekvapim - sucasny stav umoznuje riesit VSETKY pravne zalezitosti tykajuce sa veci, ktore si vymenoval. prekvapenie? ani nie - homoloby totiz ide o nieco uplne ine

ja

#154 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Taliban

2013-10-25 07:06

#61: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Taliban

nejako mi to tu zavana podvodom - pouzivas rovnako smiesnu ´´argumentaciu´´ ako pietruchova. nebudes ty nahodou olinka v prestrojeni?

ty mas pocit ze seniori pozaduju nieco extra? nie, ide vylucne o standardny pristup v medziach zakona.

v pripade celej homoagendy sirenej nielen sialenymi aktivistami, ale uz povinne aj statnymi uradnikmi ide o zamerne, cielavedome uprednostnovanie a zvyhodnovanie istej skupiny - ktora je zhodou okolnosti odlisna svojou sexualnou orientaciou. teda v zasade nema ziaden hendikep, ktory by ju nejakym sposobom znevyhodnoval, aby potrebovala kompenzaciu  - ako napriklad slepci, ochrnuti ci inak postihnuti - ved to by uz len bol, ked homosexuali su uplne normalni, ako by ich ktokolvek mohol zaradovat medzi postihnutych, vsak....

napriek tomu si tato pofiderna skupinka aktivistov pretlacila zakon, ktory je v rozpore s ustavou - za nenavistne prejavy z dovodu sexualnej orientacie zakon stanovuje prisnejsi trest ako za akekolvek ine priciny. podobny zakon sme tu uz v minulosti mali - o pozitivnej diskriminacii  ciganov, a hla, ustavny sud rozhodol o jeho ´´neustavnosti´´.

nasa ustava totiz hovori o tom, ze akakolvek - aj pozitivna - diskriminacia sa zakazuje.

 

je pozoruhodne, ako rychlo poskocili inak orientovani v rebricku ´´chranenej zveri´´  - donedavna boli na spici cigani, dnes a tam usadili inaki - a ani ustavnemu sudu nevadia.....


Hosť

#155 Re: Pokracujme

2013-10-25 07:19

ja

#156 Re: Pokracujme

2013-10-25 07:23

#70: - Pokracujme

takze predsa len su homosexuali postihnuti - a cely cas tu pocuvam ako su normalni.

takze ako to je? ak  sa to hodi su normalni, ak to prinesie vyhody - su postihnuti? priklady ktore uvadzas su prikladom kompenzacie, aby postihnutym ulahcili zapojenie do bezneho zivota. homosexuali nic tak nepotrebuju. oni len CHCU NEOPRAVNENE VYHODY.


Hosť

#157

2013-10-25 09:05

Túto petíciu za slušnosť, mravnosť, a jasný postoj za Božiu vec, podporujem. Je to už vyhrotený zápas dobra a zla, a v tom nám Boh pomáhaj. Baxa Tomáš

Hosť

#158

2013-10-26 12:54

Pán Boh nám dal na to rozum, aby sme ho užívali a pomocou neho vedeli rozlišovať správne a nesprávne, dobré a zlé, pravdivé a falošné. Taraz nám tzv. "osvietené intelekty" ponúkajú nové cesty k šťastiu, ktoré však nekorešponduje s aní s prírodnými, ani s prirodzenými zákonmi. Takže, ozaj, kto to je až taký "osvietený", že nám ponúka ako čosi skvelé a užitočné, čo sa prieči zdravému rozumu a základnej ľudskej logike? Kto to je všetko za tým, kto by takto chcel radikálne zmeniť ľudskú bytosť stvorenú Bohom a vtlačiť jej novú identitu? Nie je tak náhodou za tým ten, ktorý sa od počiatku nazýva otcom lži a Božím nepriateľom? Nebojme sa pozrieť pravde do očí a presvieťme svetlom rozumu novú gender ideológiu a určite spoznáme od koho pochádza a komu slúžia ľudia, ktorí ju presadzajú.

Hosť

#159 Re: POdpísal som a podpíšm. Dieťa ma právo na matku a otca a ich spoločnú výchovu - každé jedno

2013-10-27 10:48

#19: -

Takže výchova dieťaťa čo sa týka sexuality  je v prvom rade doménou matky a otca. Spoločnosť a štát sa majú starať o  úplne iné veci  a nie sa miešať do výchovy.  Nehovoriac o tom aby rodičom nanucoval  rôzne alternatívy výchovy.


Hosť

#160

2013-10-28 09:41

podporujem tuto peticiu. som proti degradacii vychovy a vzdelania (velmi) mladych ludi.

Hosť

#161

2013-10-28 11:48

Som za zrušenie výboru pre LGBTI celé je to choré.
Admin

#162 Toto chcete??

2013-10-28 14:08

Od roku 1985 sa HIV zistilo u 483 Slovákov
Väčšina HIV infekcií bola v SR zaznamenaná v skupine mužov majúcich sex s mužmi.

http://spravy.pozri.sk/clanok/Od-roku-1985-sa-HIV-zistilo-u-483-Slovakov/232696


Hosť

#163 Re: Genderová ideológia?

2013-10-31 11:13

#6: Dante - Genderová ideológia?

Milý brat Dante!

Verím tomu, čo si písal, že píšeš z nevedomosti, lebo ak by si to písal úmyselne, tak by som Ťa musel veľmi ľutovať čo tvrdíš. Totiž gender ideológia /GI/ nie je problém iba na Slovensku. Čomu by si chcel potom pripísať veľkú demonštráciu/1 000 000 ľudí v centre Paríža/ vo Francúzsku v apríli 2013? Tí ľudia veĺmi dobre vedeli za čo demonštrujú ako im parlament proti ich vôli schvaľuje zákon podporujúci GI a LGBTI a berie im ich práva rozhodovať o výchove detí. Čo Nemecko? Vláda potichu schválila podobný zákon a bežní občania sú dokonca väznení na 40 a viac dní, ak ho nechcú dodržiavať. Do tretice: Chorváti si v januári 2013 schválili obdobu zákona. Verejnosť sa o tom seriozne demokraticky ani nedozvedela, a až keď sa začal zákon uplatňovať boli z toho rodičia zhrození. Stretávame sa tu s veľmi zvláštnou ideológiou, ktorá sa dá veľmi pekne prirorovnať k nášmu slovenskému múdrosloviu- "Vlk v ovčom rúchu". Keď sa chce GI uchytiť v ľubovoľnej krajine, zahmlieva svoju pravú tvár a pod rúškom práv rovnosti a práv menšín, sa do krajiny implementuje. Nájde si priaznivcov a následne za práva, ktoré bojovala v mene "demokracie" zneužíva a potláča práva ostatných.

Prajem Ti veľa chuti a sily pri hľadaní pravdy.

Brat v hľadaní pravdy.


Hosť

#164

2013-10-31 14:26

Som velmi rad, ze sa konecne ludia na Slovensku zacali zobudzat.

Som za zrusenie vyboru pre LGBTI

Dadulík

#165 Plný súhlas!

2013-10-31 17:17

Takýchto ľudí, rozumejúcich veci a bojujúcich za dobro veci potrebujeme viac ... a potom budú rôzne choré pietrušky povyhadzované, aby už viac nemohli škodiť našim deťom.


Hosť

#166

2013-11-01 05:29

Napísať komentár...
Zaujimalo by ma,kde je ten moj podpis,ak som nic nepodpisoval??
Dakujem.

Hosť

#167

2013-11-04 15:44

Súhlasím s Otvoreným listom a žiadam vládu SR o zrušenie Výboru pre lgbti.

Hosť

#168

2013-11-05 09:00

Diskusia o aktivitách LGBTI v krasťanskej krajine, p.P.Weisenbacher, propagátor učebnice sexuálnej výchovy, na ktorej sa podieľala aj p. Pietruchová. Tento tolerantný a nediskriminujúci pán by chcel naše deti učiť sexuálnu výchovu. (moderátor diskusie)

http://www.youtube.com/watch?v=Owba11Ju_SM&sns=em
A teraz si prečítajte toto, je to fakt sila!!!!!!
tu je prepis diskusie na fb po akcii, tomu sa povie na jazyku med, ale v srdci jed:

http://www.lifenews.sk/content/poh%C4%BEad-na-lgbt-konferenciukomunitu-o%C4%8Dami-kres%C5%A5ana

Hosť

#169

2013-11-07 04:22

Som vdacny za to, ze to robite, ze robite to, co ja neviem. Rad sa vsak zapojim a podporim. Zehnam Vas!

Hosť

#170

2013-11-10 04:06

Všetko už bolo povedané.
satan

#171 ovce

2013-11-10 16:38

kokotske krestanske ovce..lebo nic nie je v tejto republike dolezitejsie? bezte si do Kosic na tie vase nezmyselne pochody za nic, ked mate na to cas vy vygumovanci..a pred parlament z vas nepride nikto..hanba..vymyte mozgy
Rob

#172 Re:

2013-11-12 18:31

#16: - viac bullshitu som v jednej vete este asi nevidel :D

 

Ovca

#173 Re: ovce

2013-11-12 19:44

#171: satan - ovce

Ešte šťastie, že Ty si "silný" intelektuál...

konzervatívny

#174 :D

2013-11-14 04:05

Nejaký výbor na ochranu rodovej rovnosti je dôvodom všetkého zla na sveta že? Webový portál zakrestanske.sk zrejme uvažuje, ako sa čo najlepšie zosmiešniť. Drahí kresťania, našej spoločnosti by azda pomohlo, keby stredné kresťanské školy nebrali každé mladé dievča, čo má po sexe v 16-ich a keby polovica z mladych ‘kresťanov‘ nepila a nesexovala s cudzími na diskotékach. Tým samozrejme nechcem uraziť mladych kresťanov, keďže ani starší im nejako nejdú vzorom. Už ste mohli počuť, že Slovensko má pokrstených, no nie kresťanov. To známe biblické odpúšťanie a neodsudzovanie sa akosi stratilo. ‘Ochraňujete‘ kresťanské nekresťanským spôsobom. A len pre info: nie som homosexuál, ani trans ani inter, iba mám väčší zmysel pre toleranciu ako slovenskí kvázykresťania.

Hosť

#175

2013-11-15 03:12

nestacilo vam pani politici ze ste zapredali svoje duse to chcete aj svojich deti