Podpora pripomienok k novele zákona o poľovníctve

Podpora pripomienok k novele zákona o poľovníctve / Oznamy / Rozporové konanie / Komentáre


Hosť

#1

2023-01-01 13:59

Dobry den, co ine sa dalo cakat od nasich skusenych poslancov! PF 2023

Hosť

#2

2023-01-04 10:19

Dobrý deň, poznám túto problematiku bol som takisto účastníkom pripomienkoveho konania asi pred dvomi rokmi vo *Zvolene kde bol účastný aj vtedajší minister pôdohospodarstva p.Mičovský. Zhrniem to v stručnosti, áno máte pravdu nedá sa s nimi komunikovať presne tárali o tom že tu každý kto má pár metrov štvorcových bude chcieť poľovať. A čo keď teraz poľujú taký, ktorý nemajú ani tých pár štvorcov? Hlavný problém, na ktorý som vtedy nepriamo poukázal je to že pokiaľ tam bude p. Kapustová /vedúca na úseku poľovníctva mpsr/ a jej podobný ľudia , ktorý si zazmluvnili s jej pomocou a pomocou p. Kvietika viac ako polovicu revírov na Slovensku, nikam sa táto novela nepohne. Takže pokiaľ na mpsr budú títo istý ľudia nikam sa nepohneme. Ďakujem za Vašu iniciatívu , ale v tejto veci som pesimistický vzhľadom na tieto skutočnosti . Možno by sa veci pohli keby sa odvolalo na ústavný zákon o právach vlastníkov na vlastníctvo a z toho vyplývajúce vlastnícke ,užívateľske práva a pôžitky. Prajem pekný deň Slavomír Vrábeľ Kokava nad Rimavicou

#3 Re:

2023-01-07 09:39

#2: -  

 Áno, je to tak, že Tí čo nemajú ani m2 poľujú, a pri tom väčšinou nemajú ani žiadny vzťah k prírode, k jej ochrane, ale iba k lovu pomocou moderných technológií dnešnej doby. Kde sú tie vzťahy a úcta k poľovníctvu starých poľovníkov

S pozdravom      JČ

 

 




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...