Zrušenie maturitnej skúšky 2021

Zrušenie maturitnej skúšky 2021 / Oznamy / PROSÍM VŠETKÝCH O ZDIEĽANIE!!!!! (Posledných pár podpisov) / Komentáre


Hosť

#1

2020-05-25 22:43

Ahojte, osobne by som skôr navrhla, vylúčenie učiva z maturitných skúšok za tento polrok. Myslím si, že zrušene maturít je príliš drastické vzhľadom na túto situáciu, pričom naša pripravenosť je takmer nulová, "len" z tohto polroka. Ďakujem za pochopenie, len som predložila návrh.

Hosť

#2

2020-06-01 00:53

toto je absurdne nieco. nebudte smiesni a najma lenivi ;)

Samuel

#3 Re: #2

2020-06-02 13:57

#2: -  

Milý anonym,

Argumenty, ktoré sme predložili v petícií by Vám mali stačiť na podrobné objasnenie našej žiadosti.

Prajem pekný deň,

Samuel.


Hosť

#4 zrušenie maturity

2020-06-23 19:36

Ja, ako z pozície študenta 3. ročníka súhlasím s tým,že tento druhý polrok bol veľmi chaotický, zle zvládnutý a hodnotenie je v podstate nepravdivé,keďže väčšina študentov vypĺňala testy za pomoci ťahákov a učebníc, taktiež tak robila aj úloh. Beriem na vedomie, že petícia nie je ukončená za účelom otvorenej diskusie a predloženia návrhu náhrady za maturitnú skúšku. Avšak môj názor je,že zrušenie maturitnej skúšky je trošku prehnané rozhodnutie a určite by sa o tomto dalo diskutovať a vymyslieť iné riešenie.

Samuel

#5 ZLE upravená petciia!!! Opravte ju naspat

2020-08-29 20:26

Mily autor,

 

Petíciu som sformoval tak, aby bola relevantná pre ministra školstva a pochopil našu situáciu, a nie aby kritizovala školský system. Ak mate aspon trochu úcty k mojej práci, ktoru som pisal (reformovaná momentálna petícia), prosim odstrante odstavec, kde kritizujete školský system. Myslite na to, ze si akurat tym uskodite rovnako ako vsetkym, ktori petíciu podpísali, ked ju neschvália.

 

dakujem, Samuel (autor reformovanej novej petície)


Hosť

#6

2020-09-03 17:37

Zdravím, rada by som sa opýtala, či už je známe, či sa bude rokovať o tejto petícii, keďže už nabrala počet 10 tisíc?

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2020-09-03 22:41


Kub0o22

#8 Re:

2020-09-08 12:07

#2: -  

Drž piču


Hosť

#9

2020-12-14 12:02

Ja som za aby sa maturita zrusila lebo sme malo pripraveny a ten stres nikomu nepomôže



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...