Celoročný zákaz používanie petárd a delobuchov

Celoročný zákaz používanie petárd a delobuchov / Oznamy / Ako ďalej s petíciou ? / Komentáre

Ľuba Lučanská

#1 Nevzdávajte to!

2019-05-23 18:24

Ja by som to tak rýchlo nevzdávala. Ak chcete dať termín ukončenia až koncom novembra, tak dovtedy by sa práve mohlo podariť tie podpisy zozbierať... Nevzdávajte to! Držím palce a želám veľkú výdrž a trpezlivosť!

reni chreni

#2

2019-05-23 18:29

NEvzdavat! Dakujem za ochotu, namahu a trpezlivost!

Boris

#3 Je to "stanie proti vetru"

2019-05-23 20:55

Ludia su blbi a ked sa ozeru, tak musia niecim buchat, nieco rozbijat... V prvom rade by bolo treba zakazat predaj vsetkeho, co sposobuje vybuchy, vystrely alebo imituje zvukom strelbu alebo vybuch... a pre tych, co to dopracu "z vonku", za pouzitie exemplarne tresty 500€ a vyssie... a na predajcov likvidacne pokuty (a nie len pohrozit, ale aj vyrubit) Ale musela by fungovat aj funkcia mestskej policie (v sucasnosti vyberaci parkovneho)... Ja by som tu peticiu formuloval na uplny zakaz predaja a pouzivania bez moznosti udelenia vynimky. Inak sa toho nikdy nezbavime... bohuzial...


Hosť

#4 Pridávam sa k tomuto návrhu. Jednoducho zakázať predaja všetkého tovaru, ktorý spôsobuje hluk.

2019-05-24 04:44

Nika

#5 Skúste to ešte pozdiaľať

2019-05-24 12:07

Ahojte, skúste to ešte pozdieľať cez FB a útulky. Možno to dať aj na Zomri a poprosiť ich nech to zazdieľajú. To by ste mali hneď veľa podpisov. Ak im vymyslite možno nejaké vtipné memečko k tomu. Alebo to necháte na nich.


Hosť

#6

2019-05-25 07:20

Dobrý deň, myslím si okolo 10 000 podpisov je málo na to, aby prešlo to, že sa zakáže takýto biznis. Preto by som navrhovala viac petíciu podporiť na internete. To znamená osloviť známe osobnosti, prípadne mladých ľudí na instagrame, ktorý majú dosah a vedeli by petíciu viac posunúť. Prípadne navrhujem sponzoring na facebooku a výzvy k zdieľaniu, čo sa vie tiež dostať k peknému počtu ľudí.

Hosť

#7

2019-05-27 15:47

Dobrý deň, neskúsili by ste osloviť zvieraciu ombudsmanku? Možno tým, že ona sama podporí túto petíciu a napr. ju aj zozdieľa na svojich profiloch na sociálnych sieťach by sa mohlo podariť viac sa priblížiť spomínanej hranici.

Hosť

#8

2019-05-27 16:26

Dobry deň.Napadá ma iba jediné riešenie.Prestať predávať pyrotechniku ,tak ako kedysi to bolo iba v poľovníckych potrebách.Teraz to predávajú hocikde a hocikomu a pomali pol roka v roku.Keby to bolo iba v možnostiach obcí a miest a len v daný na to učený dátum .t.j silvester usporiadat jeden ohňostroj a hotovo.Zákazom sa nič nevyrieši ,ale ak to nebude dostupné to bude iná káva.Netrpeli by tým zvieratá a samozrejme by to neobťažovalo ani bežných ľudí. S pozdravom Kacová

Hosť

#9

2022-01-05 13:50

Držím Vám všetkým palce a ďakujem, že stojíte pri zvieratkách #PF2022 😊😊

Hosť

#10

2022-01-06 16:10

No,to by mohol,určite sa nájdu napr. poslanec za Slovensko v EÚ parlamente pán Hojsík a iní poslanci,ktorí sú vo výbore za ochranu životného prostredia a aj zvierat. A za tento stav,ktorý je,čo sa týka počtu hlasov,aby to šlo aspoň na rokovanie do NR SR tiež "vďačíme" bývalej vláde na čele s Róbertom Ficom - Smeru ( a je aj veľa iných takých chuťoviek) ! ! !