Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku

Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku / Oznamy / Petícia proti výrubu stromov - k eurovoľbám / Komentáre


Hosť

#1

2019-05-15 10:36

Nič v zlom, ale toto už zaváňa politickou reklamou na jedného kandidáta do EÚ, ktorého úlohou nie je ani tak chrániť našu prírodu, ako sa poriadne nabaliť. A toto nemá s pôvodným zámerom petície už nič spoločné!

Hosť

#2

2019-05-15 11:21

Ja myslím, že nám pomôže už len Kotleba a ĽSNS ! Nevzdávajme to !

Hosť

#3

2019-05-15 11:37

Pokiaľ má byť táto petícia spojená s menom Kravčíka, tak požadujem stiahnutie môjho podpisu z petície.

Hosť

#4

2019-05-15 11:38

Aj pán Hojsík (Progresívne Slovensko) a pán Wiezik (Spolu) sa venujú prioritne živ. prostrediu. Asi by bolo fér odporučiť viac mien, keď už tak. 

Viera131

#5 Re: Suhlasím

2019-05-15 11:40

#1: -  

 

Pali

#6

2019-05-15 11:41

Zo všetkých strán má najekologickejšiu kandidátku a program Progresívne SLovensko a SPOLU, nie DS.

Martin Hojsik (člen predsedníctva Progresívneho Slovenska - 25 rokov aktívny v ekológií a sociálnej spravodlivosti) a Michal Wiezik (ekológ, vedec a pedagóg na Katedre aplikovanej ekológie na Fakulte ekológie a environmentalistiky Technickej univerzity vo Zvolene, kde osem rokov pôsobil na poste prodekana pre vedu) 

 

Napr. podarilo sa im teraz zastaviť chemické postreky dubových lesov. Skutočné chemtrails

 


Hosť

#7

2019-05-15 11:52

Je niekde možné získať aj profil p. Kravčíka? Ako i jeho volebný program?
Joži.

#8 Re: Súhlasím

2019-05-15 11:59

#6: Pali -  

Prečítal som si ich činnosť a sú to kandidáti, ktorých budem voliť.

Michal Bednárik

#9 Re: Hosť #1

2019-05-15 12:02

#1: - Neviem ako ste nadobudli presvedčenie, že sa chce p. Kravčík "nabaliť".... Myslím, že svojho času minimálne na nejaký čas s jeho pomocou odstavili štátnu mafiu, ktorá práve na nezmyselných a megalomanských vodohospodárskych projektoch pracovala na svojom nabalení. 

 


Hosť

#10

2019-05-15 12:07

Prosím Vás petíciu sme podpísali na záchranu lesov. Nerobte z toho politickú agitáciu. Strana ktorú vedie pán Kravčík je zodpovedná za toto svinstvo spolu s ďalšími po roku 1989. Ak by bol pán Kravčík skutočne zanietený ochranca prírody, nebude kandidovať do EÚ parlamentu. Ide mu o koryto a téma ochrana prírody je dobrá. Ale prírodu treba chrániť konkrétnymi krokmi. Nie len písaním petícií. Prečítajte si knihu "ochranárov" pod názvom Bratislava nahlas. Opísané veci zo Slovenskej plánovacej komisie, Komisie pre VTIR, Ministrestva lesného a vodného hospodárstva zobrali za základ kritiky bývalého zriadenia. Tiež si hovorili ochranári. Položme si otázku:"Prečo túto knihu dnes nepropagujú?" Lebo riešenie za takmer 30 rokov od prevratu je jedna veľká NULA. Skutočným ochrancom prírody prajem veľmi veľa úspechov a silné zdravie. Ing. Karol Fajnor

Hosť

#11

2019-05-15 12:08

Toto hádam nemyslíte vážne...

Hosť

#12 Re: Re: Hosť #1

2019-05-15 12:19

#9: Michal Bednárik - Re: Hosť #1 

Je až neuveriteľné, že v tomto štáte nefungujú už ani petície bez politického kalkulu! Celé toto divadlo si môžete strčiť za klobúk a ja blázon som sa opäť nechal napáliť. Na Vás iba Kotlebu, nech sa všetci skorumpovaní hajzli z neho aj po.e.ú!


Hosť

#13 Re:

2019-05-15 12:22

#2: -  

Palec hore pane.


Hosť

#14

2019-05-15 12:27

Milá Ing. Halátová, neskutočne Vám aj celému tímu ďakujem za Vašu snahu o ochranu nášho dedičstva. Pri čítaní e-mailu ma napadlo, čo by petícií mohlo pomôcť. Skúste prosím osloviť budúcu prezidentku Slovenskej republiky, má profil viac ako sľubný na to, aby tejto situácií skúsila pomôcť. S pozdravom Mgr. Michaela Michelová

Hosť

#15

2019-05-15 12:55

Je tam viacej odborníkov prečo ste uviedli iba jedného?

Hosť

#16

2019-05-15 13:21

ano, aj ja som si všimla starodávnu stranu DS a jej ťah na aktuálnu bránu Ľuba

Hosť

#17

2019-05-15 14:03

Nezneužívajte žiadnu petíciu na politickú kariéru - kohokoľvek !!! Budem voliť - komu verím a nie koho nepoznám !!! A takýmto politikárčením zneužívate ľudí, ktorí podporujú petície za dobro veci !!!
Peter

#18

2019-05-15 14:12

Isto budem volit niekoho o kom neviem absolutne nic..... Tak volia hlupacikovia a preto sme tam kde sme..... 


Hosť

#19

2019-05-15 14:40

Doba sa mení, a prvovoliči sú viac environmentálne založení ako väčšina obyvateľstva. Sú hákliví na tému "životné prostredie" z čoho ťažia nové strany, progresívne , dravé, antisystémové. Mne sa zdá akoby súčasné koaličné strany zaspali dobu, resp. ich marketingoví poradcovia. Napríklad, tak ako sa dnes drancujú lesy, to je niečo úplne neuveriteľné a všetci to vidia. Vyrúbaná hora sa nedá ututlať a schovať pod koberec, ona je najlacnejším a najviditeľnejším Billboardom opozičných alebo mimoparlamentných strán, a keď pred tromi rokmi boli z nich 14 , 15, 16, 17 - roční nevoliči, tak teraz už táto masa mladých už bude mať volebné právo a vidiac likvidáciu životného prostredia, tak určite nedá svoj hlas Smeru, SNS ani Mostu. V žiadnom prípade. Preto im klesajú preferencie. Ochrana životného prostredia je u mladých voličov mimoriadne citlivou témou a dnešná koalícia robí všetko preto, aby si sama týchto nových voličov odradila a tak si v nevedomosti pod sebou konár píli. To je len taká analýza súčasného diania, kedy ochrana životného prostredia vo svete naberá obrátky a pokiaľ politické strany toto nezachytia, tak sa pochovajú. Prognóza je jasná, téma životné prostredie bude chytľavá ako med pre včely. Chytré strany si do strán naťahajú environmentálnych jedincov, aby sa po ich chrbte vyšvihli k moci. Ak chceme životné prostredie chrániť musí sa zmeniť myslenie ľudí, politické strany (akékoľvek) budú aj naďalej prírodu ignorovať a likvidovať! Nič sa nezmení, ak vsadíme na to, že nejaká strana to za nás vyrieši.
Kika

#20

2019-05-15 15:47

Tak toto nie !Nezneuzivajte peticie na tieto ucely.Som sklamana.


Hosť

#21

2019-05-15 16:08

Súhlasím s tým, že pán. Kravčík je jedným z tých, ktorým životné prostredie leží na srdci a venujú sa mu naplno. Môj hlas mu určite dám. S pozdravom TH

Hosť

#22

2019-05-15 19:22

dobrý večer, ďakujem za snahu a ochotu riešiť naše spoločné veci verejné zvlášť v oblasti životného prostredia, ktoré rada podporujem a nielen takto virtuálne, ale zároveň si od Vás pekne vyprosujem aby ste mali na zreteli moju vlastnú inteligenciu, s ktorou ja sama dokážem posúdiť, kto dostane, alebo nedostane môj hlas v akýchkoľvek voľbách. Takéto nedôstojné "predvolebné kortešačky" v mojich očiach značne znížili Vašu dôveryhodnosť ako nezaujatej aktivistky, a dovolím si tvrdiť, že sú v danej veci značne kontraproduktívne. S pozdravom J. Weisová B.Bystrica
Otakar

#23 Re:

2019-05-16 06:47

#2: -  

No to nemyslíte vážne , a ako tým , že kandidujú do europarlamentu a nevedia ani kde je Brusel ?


Hosť

#24

2019-05-16 08:07

Dobrý deň, ešte raz vás dôrazne žiadam o vymazanie môjho mena zo zoznamu podporovateľov z dôvodu spájania tejto petície s politickými ambíciami M. Kravčíka. Pokiaľ nebudem vymazaný, tak budem musieť túto záležitosť medializovať. Štefan Szabó o.z. SOSNA

Hosť

#25

2019-05-16 08:58

Ďakujeme za info a tip na Europoslanca, ak poznáte osobne aj ďalších, ktorých by ste chceli doporučiť, budeme radi, ak nám dáte tip. Predsa len sa nepohybujeme v tejto oblasti a na životnom prostredí nám veľmi záleží. Eva a Peter zo Žiliny



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...