Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku

Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku / Oznamy / Rok 2017-rok záchrany stromov SLOVENSKA / Komentáre


Hosť

#1

2017-01-03 17:09

veľa zdaru želám a ďakujeme za všetko čo ste doteraz vykonali, prosíme nevzdávajte to, ešte raz vďaka

s pozdravom,

Lucia Pauliková


Hosť

#2

2017-01-03 18:28

Ďakujem a prajem vela dalsich uspechov. Andrea Z.

Hosť

#3

2017-01-19 12:02

Prajem veľa úspechov v ochrane prostredia, ktoré sa nesmie zdevastovať nešetrnými zásahmi nezrelých ľudí.

Hosť

#4

2017-05-12 15:12

Počítajte s podporou stránky FB stránky: Zelená pre Stromy. Máme rovnaké ciele.


Hosť

#5 Re: #3

2017-05-12 17:33

#3: -  

 Nezrelých? Naopak prezretých až do miery prehnitia.

inak povedané prehnitých.


Hosť

#6

2017-06-08 09:59

P. Halátová, ďakujem, že sa venujete ochrane našej prírody. Bývam v Partizánskom a keď prechádzam cez les smerom k Topoľčiankam, tak mi je do plaču.... Pásy vyrúbaného lesa... Keby tam bolo aspoň vidieť výsadbu mladých stromov :( Hrôza! Trochu viac dažďa a celá komunikácia sa zrúti. V našom okolí sa len šíria reči o novej píle v Pažiti, ktorú vlastní ,,nejaký" Rakúšan, ktorý odkupuje lesy, drevo vyváža do Rakúska a ďalej... Ak sa toto na Slovensku nezastaví, zmení sa tvár našej krajiny...
Ešte raz Vám ĎAKUJEM!!!

Hosť

#7

2019-04-01 11:07

Dnes som chcela potvrdit perticiu, prisiel mi meil s linkom a potom error ! co by som mala urobit ?

Hosť

#8

2019-04-09 19:23

Toto je už v polohe, kedy je nevyhnutné podať trestné oznámenie na vládu SR a to aj v súvislosti s celkovou nečinnosťou v oblastiach ochrany životného prostredia. Navyše všetky medzinárodné dohovory sa nerešpektujú a riešia sa len formálne. O to viac sa riešia komerčné záujmy z ktorých to poslancom tečie do vrecák, napríklad štiepka (minister Žiga) :-(



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...