Petícia proti spoplatneniu parkovania pre Presovcanov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti spoplatneniu parkovania pre Presovcanov.


Hosť

#51

2016-10-21 13:00

Podpísal som ju lebo cele je jedno velke svinstvo

Hosť

#52

2016-10-21 14:37

Lebo s tym nesúhlasím.

Hosť

#53

2016-10-21 14:56

Lebo to je uz vela zavsetko mame platit ked ani podnikatelia neplatia vyplatu skupi su presov je chudoba neze by nas troska usporili od necoho ale este len platit a platit co to je podnikatelia im 300 eu a uvidime potom coto je?

Hosť

#54

2016-10-21 15:34

v ziadnom pripade bez suhlasu obcanov primatorka sluzi obcanom a toto nie je riesenie v ziadnom pripade nesuhlasim

Hosť

#55

2016-10-21 17:05

Pretoze potrebujeme viac parkovacich miest na sidliskach a nie spoplatnenie toho mala, co tu mame.Je to na hlavu postavene cele.... a problem je otoceny, nie vyrieseny!...

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2016-10-21 17:08



Hosť

#57

2016-10-21 17:38

V názve petície sa píše o nespoplatneni parkovania, v bodoch 1-3 ale podpísaný súhlasí s poplatnenim parkovania. Je to zlá petícia 

 Nepodpisujte ju. 

 

 


Hosť

#58

2016-10-21 18:06

Lebo nesuhlasim s tym co sa ma urobit
som proti

#59 parkovne v Presove

2016-10-21 18:16

Kto ma na to aby si to platil , tak nech si spolu s tymi co na to maju kupia priestor na vystavbu parkoviska daju zavoru .Co sa tyka aut ako dodavkove a nakladne auta na parkoviskach pri bytovkach nemaju co robit,tak nech sa pani primatorka najprv postara o tieto veci a nie za kazdu cenu obrat ludi o 38 eur!!! Ja tych 38 eur mozem pouzit na rozumnejsie veci ako do mestskej pokladni.


Hosť

#60

2016-10-21 18:28

Nesuhlasim s poplatnenim,parkoviska pri bytovkach predsa nie su sukromne! Alebo su ?

Anonymous

#61 Re:

2016-10-22 07:51

#57: -  

 Na zaklade pripomienky bol text upraveny


Hosť

#62

2016-10-22 09:40

nezaručuje parkovacie miesto . pitomost zlodjstvo.....

Hosť

#63

2016-10-22 16:14

Prečo práve v Prešove,kto je za tým? Čie záujmy zastávajú poslanci? Kto s tým prišiel? Veď sú aj iné možností ako vyriešiť parkovanie v meste. Zoberte si príklad z iných väčších miest. Platíme dane,tak ako ostatní.Nesúhlasím.


Hosť

#64

2016-10-22 16:43

Lebo spoplatnovanie o stovky eur je vypalnictvo.Turcanova si mysli ze ludia zarabaju tolko ako ona a jej kumpani-
Milan1970

#65

2016-10-22 21:31

Toto navrhol normalny clovek? To je ako keby ste predali 1000 listkov na koncert a salu mali len pre 700 ludi. Ked VZN vstupi do platnosti, mestska policia prestane tolerovat "divoke" parkovanie. A kde budu parkovat ludia s platnym povolenim ked bude v blizkosti ich domu plno? Pojdu na druhy koniec Sekcova? Parkovacie miesta treba vybudovat priamo tam, kde je to teraz najhustejsie.


Hosť

#66

2016-10-22 21:35

 Turčanová a poslanci odputávaju pozornosť občanov spoplatnenim parkovania od oveľa väčšieho problému a to dopravy v Prešove, ktorá je už neúnosna a nevedia ju vyriešiť, pretože sú neschopní na čele s primátorkou.


Hosť

#67

2016-10-22 21:39

Analýzu parkovania v Prešove robila schránkova firma EEI, ktorá má v Košiciach veľké problémy. 


Hosť

#68

2016-10-22 21:44

Neverte tomu že spoplatnenim parkovania na sekčove sa vyrieši problém! Tu nie je ani náhodou miesto na dobudovanie rezidentskych a tobôž nerezidentských parkovísk, jedine na druhej strane štvorprúdovky, kde pôjdete Vy z druhým a tretím autom v domácnosti a aj Vaši známi alebo rodina, niekoľko stoviek metrov peši k vám domov! Už to,že je tu veľké nákupné centrum Max a Karmen , ktoré nám pred niekoľkými rokmi poslanci strčili medzi bloky + umývarku pri Bille, poliklinika, kostol, školy, škôlky,pošty, pekáreň, zdravotné strediská + výstavba nových obchodných priestorov okolo MC Donald a Kauflandu, to bude asi ťažko možné dobudovať v tak husto osídlenom priestore. Kto tu býva vie o čom hovorím.
Kužma sa vyjadril, že výber z parkovneho pôjde iba pre firmu ktorá sa bude starať o parkovanie, "nie" na vybudovanie nových parkovísk, takže je to len forma vypalnictva!!!
Magistrát mesta Prešov a poslanci, týmto postupom odputávaju pozornosť od neriešenia Akútnejšieho problému a to dopravy v Prešove, kde ukázali akí sú neschopní a nekompetentní! Najprv treba vyriešiť dopravu v meste , potom zrýchliť MHD, dobudovať chodníky, cyklistické chodníky a potom riešiť parkovanie!!!! Som zvedavý, kedy pôjde Turčanová blokovať vjazdy do mesta ako sľúbila, rád sa pridám!
Vladimír Gábor
Hosť

#69

2016-10-23 06:03

Som občanom Mesta Prešova od roku 1962
No najvyššia drzosť pýtať od občanov peniaze za parkovanie .Ďumbierska 2 , 4 , 6, je 54 bytových jednotiek no parkovacie miesta sú len 17 miest . Ak by som mal parkovať mimo nášho parkoviska to je 2 , 4 , 6, kde mám motorové vozidlo a bude mi pridelené iné miesto v rámci Sekčova až bude poškodené moje vlastníctvo v tom to prípade motorové vozidlo budem žalovať mesto a žiadať o náhradu škody. Pochodil som trošku po svete. No nikde som sa stým nestretol . Ľudia nebuďte hlúpy do dneska nesú vysporiadané pozemky okolo bytoviek komu vlastne budeme platiť ?
Je to novodobé úžerníctvo . Ak by sa to schválilo budem prvý za odvolanie pani primátorky .

ps: Vladimír Gábor

 

Milan1970

#70 Re:

2016-10-23 09:03

#69: Vladimír Gábor -  

 Bohuzial Vam pridelenie nebude nic. Vy len dostanete karticku, ktora Vas bude opravnovat parkovat v zone 17 (co je cely Sekcov). Ak pridete neskoro a tych vasich 17 miest bude obsadenych, tak sa mozete vydat hladat volne miesto v zone. Ak sa budete snazit zaparkovat blizsie k domovu podla dnesnych pravidiel, tak Vas odtiahnu.


Hosť

#71

2016-10-23 09:31

Lebo mi už ide na nervy tá nenažranosť mestských úradníkov , ktorým by bolo málo aj keby mali milióny eur na svoju existenciu

Hosť

#72

2016-10-24 07:13

Je nehorazna drzost, co si politici (aj lokalni) u nas dovoluju! Clovek plati miestne dane, tak by mal mat za ne aj nejaku protihodnotu. Ak chcu vsetko spoplatnit, tak nech zrusia napr. dan z nehnutelnosti atd. Zmykat obcana kde sa da stale novymi poplatkami, na to netreba odbornost, to dokaze kazdy idiot - za taketo navrhy beru komunalni politici platy?! Alebo si myslia, ze sa nabalia z "malych domov" od darebackych firiem ako EEI a po nich potopa?! Alebo sa spoliehaju, ze ich budeme opat volit ako mensie zlo, lebo aj tak nie je koho? Aby neboli prekvapeni, ked od bezmocnej zurivosti zas niekomu rupne v bedni a pojde si to s nimi vybavit podobnym sposobom, ako Harman!
Moskyt

#73

2016-10-24 07:30

1 auto na jeden byt zdarma. Firemné autá mimo parkovania v blízkosti bytoviek - parkovacie domy. Podzemné parkoviská povinne pre novovznikajúce developerske projekty.


Hosť

#74

2016-10-24 08:26

spoplatnenie parkovného nezvýši počet parkovacích miest teda nema žiaden význam a skôr či neskôr si z toho niekto urobí kšeft, mesto by malo skôr riešiť otázku parkovacích miest
Belo Bojarský

#75

2016-10-24 11:04

Mesto má problém a toto sú jeho riešenia , hluk na ulici v nočných hodinách vyriešia , obmedzením otváracích hodín , namiesto toho aby mestská polícia riešila nočný kľud.Problém s parkovaním? ...tak ho spoplatníme. neviem či si p. Turčanová myslí , že cez noc narastú nové miesta pre autá , alebo ľudia prebytočné predajú , určite to ale problém nevyrieši, a ako poznáme situáciu tak o rok niekto vyhlási že mesto nie je schopné prevadzkovať parkovné  a musia to postúpiť sukromnej firme atd.atd ....len si niekto zasa pripravuje kšeft pre seba a na obyvateľov mesta z vysoka se...

Vizitkou primátora je mesto p.Turčanová a bohužial vizitkou mesta je primátor. To čo sme si zvolili to máme. Tý čo by za nás mali bojovať a chrániť naše záujmi pozerajú iba na svoje korytá a nevidia si ďalej od nosa.Iba hlupák by s niečim takým súhlasil a iba hlupák niečo také mohol navrhnúť, ale prekvapuje to vôbec niekoho?

Treba sa zamyslieť koho pôjdeme voliť a ktorá strana za voleným stojí .

Česť Vašej práci.