Petícia za zastavenie chemtrails, plánovanej genocídy ľudstva

Proradný žid

#51 Re: Odlahčovanie

2016-06-16 18:23

#10: Archanjel Uriel - Odlahčovanie 

 A co uděláte? Napíšete petici?

Moishe Bernstein

#52 Re: Re: Re: CHEMTRAILS - polistopadový Havloidní mega-podvod na lidu naší slovanské zemičky.

2016-06-16 18:48

#38: JEDNOU BUDEM DÁL - Re: Re: CHEMTRAILS - polistopadový Havloidní mega-podvod na lidu naší slovanské zemičky.  

 Dobrý deň,

Ospravedlňujem sa, váš nechutný hrdelný jazyk ešte celkom neovládam. Upresním to teda. Nezáleží na tom, akým spôsobom širite materiály, či ich zdieľate, publikujete, tlačíte, alebo vysielate. Máte znalosti o veciach, ktoré musia byť bežným ovciam (t.j. vám) neprístupné. Po pôvodcovi úniku informácií z nášho oddelenia už pátrame. Preto musíme zabrániť vám v tom pokračovať.

Vaša odbojnosť nám pripadá príliš silná a obávam sa, že vás nebudeme iba trestať za váš priestupok, budeme vás musieť umlčať. Navštívte prosím naše oddelenie v Bratislave, adresa Gestapo a.s., Havlova 666, Bratislava 2 a nekomplikujte nám zbytočne prácu.

Aby som vás vyviedol z vášho patetického optimizmu, sloboda prejavu vám nezaručuje právo rozprávať, čo sa vám páči, iba právo rozprávať čokoľvek, čo neodporuje našim oficiálnym doktrínam. Napríklad môžete pokojne podporovať manźelstvo homosexuálov alebo potraty, ale prezrádzať naše tajné plány na vyhladenie nevinných ľudí nemôžete.

S pozdravom,

Moishe Bernstein,

Iluminátska komora, Bildberg street 8, Tel Aviv


Hosť

#53

2016-06-16 19:26

protože mám zdravotní problémy při výskytu chtrails a je m líto malinkých dětí které ještě nemají vybudovanou imunitu
Moishe Bernstein

#54 Re:

2016-06-16 20:06

#53: -  

 Dobrý deň,

Veľmi by som bol rád, keby ste chápali celú problematiku. Detí sa rodí príliš veľa. Ľudstvo by sa veľmi rýchlo premnožilo, ak by sme nepráškovali. Zmesi používané v prípravkoch, ktoré používame, sú špeciálne navrhnuté tak, aby mali oveľa väčšiu šancu prežiť tí s dobrými génmi, napríklad vlohami pre matematiku alebo odpor ku kresťanstvu. Pre nepodarky nie je miesto. To, čo robíme, je pre dobro ľudstva, takýmto spôsobom urýchľujeme evolúciu smerom vyhovujúcim naším stratégiám. Ak sa plán podarí, už do troch generácií vymizne kresťanstvo. Zabili sme Ježiša, zbavíme sa aj jeho nasledovníkov. Dúfam, že chápete dôležitosť dosiahnutia takéhoto vznešeného cieľa a strpíte drobné zdravotné ťažkosti, ktoré s tým súvisia. Robíme to aj pre vaše deti.

S pozdravom,

Moishe Bernstein,

Iluminátska komora, Bildberg street 8, Tel Aviv


Hosť

#55

2016-06-16 20:35

Zo zásady a presvedčenia, veď my všetci tvoríme ľudstvo, každý jeden za seba a za všetkých, iná cesta nie je možná...
Moishe Bernstein

#56 Re:

2016-06-16 20:48

#55: -  

 

 Dobrý deň,

Rád by som vám pripomenul, že protijed proti týmto látkam máme my. Čím budete viac protestovať, tým máme menší dôvod vám tento protijed poskytovať, kvôli čomu sa na vás účinky týchto látok začnú prejavovať v plnej miere. Som si istý, že si to neprajete, preto vás kvôli vášmu dobru žiadame o spoluprácu.

S pozdravom,

Moishe Bernstein,

Iluminátska komora, Bildberg street 8, Tel Aviv

JEDNOU BUDEM DÁL

#57 Re: Re: Re: Re: CHEMTRAILS - polistopadový Havloidní mega-podvod na lidu naší slovanské zemičky.

2016-06-16 21:50

#52: Moishe Bernstein - Re: Re: Re: CHEMTRAILS - polistopadový Havloidní mega-podvod na lidu naší slovanské zemičky.  

 

Moishe Bernstein  

 - do ulic, na lavečky a letiště, 

nesoucí jméno VRAHA Havla, nikdy nechodím. Než letět letadlem pošpiněném po tom zločinci, to radějic chodím pěšky.

A k tomu mi můžeš políbit BRUSEL. 

 

Moishe Bernstein

#58 Re: Re: Re: Re: Re: CHEMTRAILS - polistopadový Havloidní mega-podvod na lidu naší slovanské zemičky.

2016-06-16 22:05

#57: JEDNOU BUDEM DÁL - Re: Re: Re: Re: CHEMTRAILS - polistopadový Havloidní mega-podvod na lidu naší slovanské zemičky.  

 

 Dobrý deň,

Nežiadame si, aby ste Havla akýmkoľvek spôsobom hanili. Patrí k reptiliánom (t.j. rase jašterov so schopnosťou nadobúdať podoby akýchkoľvek ľudí) a tých my uctievame ako bohov. Ak budete pokračovať v tomto bohorúhačstve, budeme vás musieť potrestať. Vzhľadom na to, že vrah nie je urážka (pre nás), iba veta je myslená urážlivo, sme ochotní tento jeden priestupok tolerovať. Berte toto ako varovanie, ďalšie excesy už neakceptujeme a priťaží vám to v úrade Gestapa.

Keď už sme pri tom, v prípade, že sa tam nedostavíte do 23.6.2016, prídu si pre vás muži v čiernom a dôverujte mi, to by ste nechceli.

S pozdravom,

Moishe Bernstein,

Iluminátska komora, Bildberg street 8, Tel Aviv


Hosť

#59

2016-06-17 00:15

Jsem pesvedceny o skodlivosti chemtrails. Pozaduji okamzite zastavit "praskovani"!

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2016-06-17 04:14



Hosť

#61

2016-06-17 04:29

Chemtrails je chemickej útok ze vzduchu, opakovaně a bez povšimnutí vlád atakovaných zemí. Proto je na nás, aby jsme tento fakt změnili.

Hosť

#62

2016-06-17 06:36

Protožr jsem paranoidní

Hosť

#63

2016-06-17 07:47

Miluji život, přírodu, zvířata a rostliny, nedopusťme zničení naší planety.
Zlý žiďák

#64 Re:

2016-06-17 09:07

#61: -  

 Pomocí stovky podpisů, z nichž je polovina jenom legranda? :-D

Esmeralda

#65 Re: Re:

2016-06-17 10:07

#64: Zlý žiďák - Re:  

 Jak to víte, že je to jen legrace? Ona to možná není pravda, ale mohla by být. To je hlavní. Kdyby dnes žil Werich, taky by brojil proti chemtrails.

Josef Zbažin
Hosť

#66 Zastavte práškování a sprejování!

2016-06-17 10:24

Protože jedy z nebe škodí všem mírumilovným Pražákožroutům! Stačilo mi to jednou, dodnes z toho mám vyrážku!

Archanjel Uriel

#67 pokoj

2016-06-17 13:04

Tak a je tu kľud a môžeme sa pokojne venovať zbieraniu podpisov a podaniu žaloby na dva najvýznamnejšie súdy Brusel a Hagg. Pokiaľ je tu niekto kto má právnické vudelanie a je ochotný pomôcť budeme radi. Ďakujem


Hosť

#68

2016-06-17 13:48

Som rád, že som sa mohol zúčastniť tejto petície za život na našej Zemi.

Hosť

#69

2016-06-17 21:13

pre záchranu planéty a zachovania života a zdravia buducich generácií proti záujmom hrstky chorých.dakujem a držím palce.

Hosť

#70

2016-06-18 08:06

pre naše deti !!!


Hosť

#71 Re: Re:

2016-06-18 08:50

#54: Moishe Bernstein - Re:  

 Moishe, kto je vačšia ovca ? Ten kto vie, že prehral svoju dušu a okolo seba ešte kope svojimi hnátmi alebo ten kto len žije v zapuzdrenej nevedomosti ? Zabili ste Ježiša Krista, len ti nedošlo, že len s jeho povolením ste to mohli spravit . :) Prepláchni si mozog s tých manipulácii v ktorých Ti naprogramovali žit. Nezabúdaj, že aj ty máš ešte stále slobodnú volbu...

S pozdravom, ten ktorý je vám na smiech .


Hosť

#72

2016-06-18 13:36

Galbersztadt

#73 Re: Re: Re:

2016-06-18 14:23

#71: - Re: Re:  

 Šalom anonyme (víme jméno, ale zachováme ti relativní anonymitu),

Ježíše jsme opravdu zabili my - bylo to domluvené. Stejně jako Havel se domluvil (pochopitelně po našem svolení) s komunisty ohledně sametovém převratu, tak i smrt Ježíše byla domluva mezi námi a jím (slíbili jsme mu, že když se nechá ukřižovat, smažeme mu dluh ohledně hypotéky, který by jednou zdědili jeho děti. Ano, čteš správně, měl 9 dětí. Že se o nic nic neví? Hádej proč ;) ). 

 

Ignác Galbersztadt

Oddělení pro zametání důkazů


Hosť

#74

2016-06-18 14:48

Proč mám dýchat a nechat na sebe padat tak šílená svinstva ???
MP

#75 Sestřelení letadel Chemtrails

2016-06-18 16:02

Najde se někdo, kdo sestřelí ty letadla na chemtrails? Díky.