PETÍCIA za zachovanie SKATEPARKU na sídlisku ŤAHANOVCE

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PETÍCIA za zachovanie SKATEPARKU na sídlisku ŤAHANOVCE.


Hosť

#1

2016-06-10 18:34

Nemôžu Rišovi a ďalším skaterom zobrať ich detstvo :))

Hosť

#2

2016-06-10 19:26

Pretože v tomto skateparku som vyrastal a chcem aby sa v nom ukazovali aj nove talenty

Hosť

#3

2016-06-10 20:29

V case ked sa skateboarding stava olimpijskym sportom ho treba rozvijat a podporovat a hlavne v meste kde jazdi najlepsi slovensky skateboardista

Hosť

#4

2016-06-10 20:32

Zatvorili halu,zrusia sk8 park? Co dalej? Nakoniec daju kazdemu do ruky f*ckbalku? Alebo iphone? 


Hosť

#5

2016-06-11 11:24

Lebo som skejter ... a nebaví ma pozerat sa nato ako sa mesto stavia ku tomuto športu

Hosť

#6

2016-06-11 11:25

Mám rád skateboarding a jeho komunitu.

Hosť

#7

2016-06-11 12:16

Lebo Pán Betuš sa pred voľbami ukazoval ako silne chce rozvíjať šport a za ten rok nič preň ešte nespravil... len rozhodol o zrušení skateparku! BRAVO! A ten správca čo tam celé tie roky nič nerobí je tam len na škodu!

Chalani z Občianského združenia Ťahanovská skate crew určite pozdvihnú úroveň tých priestorov a oživia tak prachom zapadnuté priestory ktoré sa momentálne využívajú len na grilovacie akcie pre vyvolených. Na súkromné účely si využívajte súkromne objekty a nie tie verejné! 

Chalani držím palce!


Hosť

#8

2016-06-11 12:47

Som za to aby ten skatepark nezatvorili pretože mladí ľudia musia niekde rozcíjať to čo ich najviac baví. Viem o čom hovorím pretože každý máme niečo čo keď robíme tak nás to napľňa. Podporujme mladých ľudí, ktorí sa tomuto športu chcú venovať a možno to raz niekam dotiahnu.

Hosť

#9

2016-06-11 15:39

Lebo v meste je nedostatok sportovisk a skatepark mozu vyuzivat aj korculiari a cyklisti - takze umoznuje zmysluplne travenie volneho casu pre vela ludi.

Hosť

#10

2016-06-12 09:10

 Nechcem aby tam postavili nejaky vydrbany obchodak.

divožienka

#11 zastavte zemegľu

2016-06-12 12:44

asi chcem  vystúpiť..... ľudí  nad   4O  (koľokrát  aj menej)  štvé mládež  po sídliskách,   sediaca  na  schodoch,   čakajúca,    poflakújúca  sa....... určite   iba  fetuje, nič  nerobí  je   lenivá....... ale   zrušiť   miesta  kde  je   koľkokrát   mladšia  krv vidieť  ako   sa   rozvíja,  športuje, robí  niečo  pre  seba  a v   prípade Riša  aj krajinu (tých  spom  pár  obehla  a miestni  skejťáci jeho meno  poznali .... )

 

Big  ááp,  páni  politici,  poslanci, podnikatelia  apromovaní  inžiníri......  a  tí  čo  nepremýšľajú.....  pardón  ale  nasrať  Vám  pod klobúk ....


Hosť

#12

2016-06-12 19:12

Dennodenne vidím ako skatepark upadá, väčšinou je prázdny, nie preto, žeby na Ťahanovciach neboli skateri, ale radšej idu na opačný koniec mesta na Alejovú kde sa lepšie cítia, kde je správca, ktorému pravdepodobne viac záleží na mládeži, ktorá tam chodí tráviť svoj voľný čas, stará sa o údržbu aj zveľaďovanie. Rozhodne je potrebné vymeniť správcu a dať šancu inému nech je mládež v skateparku a nie v krčme.


Hosť

#13

2016-06-12 19:24

Treba dať park do správy mladým aktivistom, ktorí skejtovaniu rozumejú, milujú aktivity spojené so skejtovaním, aktívne sa venujú práci s mládežou. Myslia kreatívne a to treba využiť, športovisku vylepšia povesť, kreativita a záujem sú cenné fakty.

Hosť

#14

2016-06-13 17:06

Petíciu podpisujem pretože podporujem skateboarding na Slovensku. Máme malo kvalitných skateparkov a ešte aj ten jeden z mála chcu zrušiť.

Hosť

#15

2016-06-14 05:14

Tuto peticiu som podpisala v prvom rade preto, ze Kosice su moje rodne mesto a srdcovka! Poznam chalanov, ktori v tomto skate parku vyrastali, rovnako aj ja s uzasom som sa chodila na nich pozerat :) Problemom dnesnej doby je, ze vsetko co je dobre, rusia! Ludia, ktori maju bojovat za nas! Preto ich treba zastavit! Nedovolit im zrusit tak super miesto!!!
Ivo M.

#16 Úpadok

2016-06-14 08:32

Petíciu som podpísal, pretože skateparky sú jedna z ciest a jedna z mála možností, ktoré sú k dispozícii ako sa voľne a kreatívne športovo vyžiť a v prípade dorastu nerobiť prípadné hlúposti, ale zmysluplne tráviť voľné chvíle.

Skateboarding sa dostal na olympiádu. Nesťažujme mu na Slovensku podmienky, ale vytvárajme aj nové. Sídliská sú miesta s vysokou koncentráciou ľudí a následne detí a mládeže. Tá potrebuje možnosti (ako je napr. aj táto: skateparky) pre aktívny pohyb, hry a šport.

Finančné náklady na odomykanie a uzamykanie areálu sú zbytočnými nákladmi. Areál navrhujem nechať otvorený a definovať jeho prevádzkové hodiny a prípadne ho sprístupniť aj pre nadšencov iných športov odohrávajúcich sa v skateparkoch (medzi inými: aggressive in-line korčuľovanie, trikové kolobežkovanie a iné). Som si istý, že v meste s tradíciou skate-komunít (t.j. Košice) práve tieto dopomôžu k zlepšeniu celkového stavu a vnímania skateparku a samotného športu/ov.

Radní páni, nie všetko je o biznise.


Hosť

#17

2016-06-14 08:59

Pretože posledné dva roky sa na slovensku dejú také veci že sa skateparky zatváraju jeden za druhým , za pár rokov tu bude len zopár skateparkov čo nechcu žiadny rideri,skateri atd , ludia ktorý chodia do skateparkov sa snažia niečo pre seba robit aby niečoho dosiahli ,ale ked mesto zruší skatepark tak nech sa mesto potom nečuduje že 3/4 pubertákov chodí pit,fajčit,drogovat a nwm čo ešte ,to je všetko dakujem

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2016-06-14 11:02



Hosť

#19

2016-06-14 15:24

Som povodom z Krompach (40km od KE) kde som bol pred x rokmi ocitym svedkom zrusenia nasho skateparku co mi je dodnes velmi luto kedze som tam zaprve vyrastal a zadruhe vzdy ked sa tam vratim vidim generaciu mladych ludi s mobilmi v jednej a cucom v druhej ruke, a pritom by mohli volny cas travit ovela lepsie! Drzim vam palce nech vam to tam nezrusia! :)

Hosť

#20

2016-06-15 10:40

Prievidza ako malé mesto by mala rozvíjať a podporovať nové talenty, v tomto meste sa nenachádza takmer žiadne miesto,kde je možné tráviť svoj voľný čas duchaplne,viem to,pretože som tu vyrastala a zároveň nerozumiem prečo by malo byť zničené miesto,ktoré pre mnohých znamená život.


Hosť

#21

2016-06-22 12:38

lepšie isť do skateparku ako sedieť pri tablete alebo v krčme

Hosť

#22 Re:

2016-06-23 19:12

#21: -  

 Myslel som, že jazda na skateborde už skončila. ale ako vidím, táto pseudočinnosť ešte existuje. A potom sa čudujeme, že všetci by najradšej robili manažera a iné. Ale remeslo im smrdí pretože tak nevynáša.


Hosť

#23

2016-07-26 08:35

Lebo veľa priateľov skate-uje tak nech majú kde :)