PETÍCIA za ZRUŠENIE vyhlášky Ministerstva spravodlivosti č. 207/2016 Z.z. ktorou sa ustanovujú podrobnosti výkonu rozhodnutia vo veciach maloletých


Hosť

#26

2016-06-10 10:32

už mám dosť toho cirkusu
alias_mk

#27

2016-06-10 10:47

Máme tu mediálny protiútok, k téme sa vyjadruje "odborníčka" - so vzdelaním v teológii... s. Pietruchová a kol. nezháľajú.


Hosť

#28

2016-06-10 12:49

Som za rovnakú spravodlivosť pre všetkých.
Z. S.

Hosť

#29

2016-06-10 13:16

Lebo mi je jasné, že s deťmi môže jeden z rodičov veľmi ľahko manipulovať, hlavne ak ten druhý nedostane priestor :)
Ľudovít Hajduch

#30 tyranky

2016-06-10 13:36

pre dve veci.

Toto mali moje deti

 

A toto majú dnes. 

 

Mafiánov, úplatkárov a vydieračov treba dávať do basy a nie im upravovať zákony, aby sa im lepšie žilo. Zákony treba robiť pre slušných ľudí a toto treba preto zmeniť.

Zákon má byť viac ako úradníci, či mestskí poslanci.

 

xx

#31 Re:

2016-06-10 13:52

#25: -  

 Bohuzial dieta sa da lahko zmanipulovat tym rodicom s ktorym je 90% casu. Sama som zazila prerod milujucej usmievavej dcery na zdeptane bojazlive uplanake dievcatko... neviem naco je to dobre, len viem, ze socialka ani sudy tu nepomozu.


Hosť

#32

2016-06-10 16:01

Lebo deti casto nevedia realne zhodnotit situaciu a daju sa lahko ovplyvnit. Dieta ma pravo na oboch rodicov a rodicia maju pravo na svoje deti!

Hosť

#33

2016-06-10 16:10

Prežívame manipulovanie s mojou neterou zo strany matky už takmer dva roky. Dieťa touto manipuláciou odmietlo takmer 1,5 navštevovať pov.školskú dochádzku v škole,do ktorej ju matka násilne prehlásila bez vedomia otca, dostala sa dokonca na psych.a je na psych.liekoch. Jej babka koncom min.Roka zomrela, od malička sa babka spolupodieľala na výchove vnučky a vmučka ani nevie,že jej babka zomrela. Soc.pracovníčky sa už rok nemôžu dostať do rodiny! Novodobý stredovek.Jediná opora pre nás je fungovanie Božích Zákonov ! JanaJ

Hosť

#34

2016-06-10 17:52

Cítala som už viac blogov autora, príde mi to nehorázne, absolútne mu verím, sú tak plné zúfalstva, neviem si seba predstaviť v takej beznádejnej situácii, JuDr. Jombíkovú síce nepoznám, ale Judr Jombík má v Ban.Bystrici mimoriadne zlú povesť - korupčný atd

Hosť

#35

2016-06-10 17:58

teda aby som bola presná, pri listine podpísanej JuDr.Jombík zbystrí pozornosť notár, Kataster aj ktorýkolvek advokát v Banskej Bystrici

Hosť

#36

2016-06-10 19:42

Lebo som v podobnej situácii a je smutne ze deti su nástrojom v spore dospelých ludi.. Vždy su dva stránky , rozchodu , rozvodu a obaja partneri majú podiel pri rozvratoch.Dieta je živá bytosť a potrebuje oboch rodičov ako mamu takisto aj otca,ktory su zodpovedný , socíalne založený , racionálne uvedomelý ,Je smutné ze tie deti čiste dušičky potom najviac trpia .
Marica Pirošíková

#37 Marica Pirošíková

2016-06-10 21:23

Nik netuší... ale vidieť že Marica Pirošíková po tom, ako uniesla dcéru a pripravila ju o otca po tom ako si našiel novú známosť, rozvinula chápadla ako zlegalizovať a dať punc "ochrany záujmu dieťaťa" pre únosy, manipulácie, marenia výkonu a vytváranie polosirôt... great job! Ide to od deseti k pětim. Gender agenda rieši 15 % rozdiel v platoch pri platoch žien, ale pri 90 % diskriminácii mužov/otcov v porozchodovej starostlivosti, kedy je im odopieraná rovnocenná starostlivosť o deti, žiadny záujem...


Hosť

#38

2016-06-11 04:35

Obidvaja rodičia majú rovnaké práva. Mnohí otcovia sú ako ich matky. Takéto právne opatrenia škodia deťom, ony potrebujú kontakt aj s druhým rodičom. Myslím, že pokiaľ jeden z rodičov nie je schopný akceptovať realitu, že sa s ním ten druhý rozvádza, mal by povinné absolvovať pohovory so psychológom, aby pochopil, že sa nerozvádza s deťmi. Deti nie sú majetkom.

Hosť

#39

2016-06-11 04:40

Petíciu som podpísal preto, lebo necítim zo strtany štátu ŽIADNU podporu môjho snaženia stretávať sa s dieťaťom, pričom matka uplne beztrestne narušuje rozhodnutie súdu o styku s dieťaťom.

Stretnutia podmieňuje svojou prítomnosťou a finančnými darmi nad rámec výživného.
Najdlhšie mi bolo bránené v styku 6 mesiacov a bolo na mňa podané TO za "nebezpečné prenasledovanie" (sedával som na dvore pod oknom dcérky).

Pred 2 rokmi som podal návrh na výkon rozhodnutia a ešte ani raz som nebol predvolaný na vypočutie.
Sťažoval som sa na prieťahy v súdnom konaní a dostal som odpoveď, že súd koná.
To je výsmech čestnému človeku a urážka jeho deiťaťa.

Želám tým uradniíkom aby zažili všetko to čo ja.

Nikita

Hosť

#40

2016-06-11 05:42

Dobrý den mám tento problém aj ja matka psychicky týra chlapca a úrady sa len tak nato pozerajú.A čo je ešte horšie že matka je na psychiatrii liačena aj tak jej chlapca zverili do výchovy.Chlapec matke vzdoruje a ona sa to snaží riešiť cez psychiatra a dať ho na lieky.Som za petíciu,aby sa stým spravil poriadok.Za takéto konanie by zodpovední úradníci mali niesť trestnú zodpovednosť.S pozdravom Tibenský

Hosť

#41

2016-06-11 09:11

Táto petícia je správna vec a kto to nezažil tak nepochopí čoho je jeden rodič schopný, je to choré a pod úroveň a média urobia príbeh, ktorý trhá srdcia. Koľko otcov nevída svoje deti iba preto, že sa matka mstí a nedovolí sa s dieťaťom stretávať. Samozrejme keď potom príde k dieťaťu to s ním nechce ísť lebo je to defacto cudzí človek pre neho. Tak čo sa dá očakávať, že ako bude prebiehať výkon rozhodnutia. Plač dieťaťa, nadávky od matky, hysterické vložky a samozrejme záznam a dráma je na svete a zlý úradník to zlízne...je mi ho veľmi ľúto, že sa ho nikto verejne nezastal...v ČR sa nebavia výkon neuposlúchneš pokuta ešte jedna a odoberú Ti dieťa a hotovo. A tu chcú byť európsky demokrati hanba...Držím palce tejto petícii a budem oslovovať všetkých ktorých poznám aby to podporili. Všetko dobré...

Hosť

#42

2016-06-11 10:59

Som za to, aby obaja rodičia mali rovnaké práva a možnosť stýkať sa s deťmi, okrem prípadov, ak o tom rozhodol súd inak v záujme dieťaťa.

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2016-06-11 11:22



Hosť

#44

2016-06-12 07:26

Lebo som otec,ktorý miluje svoje deti..a zeby ich alkololicka matka aj z jej alkoholickym priatelom..nepokazili....atd

Hosť

#45 Re:

2016-06-12 09:32

#2: -  

 Ano , ale to najhorsie je ye si svoje deti nevidel vzrastat tak ako ja teray nie.. yna mi neukazala deti uz 3 mesiace.. a nic nezabera.. ked som prisiel do skoly zavolala na mna policiu.. proste nikto nerozohodol v jej prospech mam mat deti kazdy vikend od piatka do soboty a uz 3 mesiace nic.. tak je mi strasne tazko.. 


Hosť

#46 Re: Re:

2016-06-12 10:53

#45: - Re:  

Vitajte v klube.

Ak matka bráni v styku, tak súd čuší, prizerá sa a čaká na osvietenie, ktoré nechodí, stále nechodí, čo je s osvietením, že stále nie a nie prísť...

Ak otec bráni v styku, tak súd okamžite koná, aby zabránil tomu tyranovi v ubližovaní matke.


Hosť

#47

2016-06-12 10:59

exmanzelka mojho syna brani vnukovi v styku s jeho otcom a brani v styku s vnucikom aj nam a celej rodine ,vnucikovi s terajsim partnerom tak "vymyli mozog" ze vnucik ,ktory sa u nas narodil ,vyrastal a s radostou k nam chodil je tak zmanipulovany ze sa nas boji a od nas uteka s tym ze sa boji a ked sa ho spytame ze coho sa boji tak povie ze nevie,sudime sa uz dva roky a nic,proste des a dietatom nadalej manipuluju....

Hosť

#48

2016-06-12 11:23

je to zásadná vec pre fungovanie spoločnosti ...

Hosť

#49

2016-06-12 13:31

Som matka dvoch deti a nedalo by mi peticiu nepodpísat.

Hosť

#50

2016-06-12 16:36

Na slovensku su prava dietata hrubo porusovane zo strany statnej a sudnej moci



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...