PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE

PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE / Oznamy / poďakovanie / Komentáre


Hosť

#1

2016-05-18 10:33

Ďakujem za podrobné informácie a len ma to utvrdzuje v názore, že arogancia moci je zjavná a že sa cez TPS strácajú verejné finančné zdroje. Budem vždy podporovať akcie, kde je na prvom mieste občan a nie prospech jednotlivcov - poslancov v mestskom zastupiteľstve. Držím palce. Hermanová

Hosť

#2

2016-05-18 22:34

Výborne som s Vami

Fiala Pavol , Mateja Bela 3 , Trenčín 


Hosť

#3

2016-05-19 08:31

TPS je novodoba mafia povolená štátom alebo mestom za účelom okrádania obyvateľov.Podobné organizácie sú v nemocniciach kde okrádaju spolu s vedením nemocníc chorých ľudi.Bolo by to treba riešiť štrajkami a manifestáciami ako to robia v Čechach.Aby sa tí novodobí slovenský zlodeji trocha báli ľudu čo ich volil.

Hosť

#4

2016-05-23 21:14

Absolútne súhlasíme celá rodina a všetci moji priatelia i známi a veríme, že zdravý rozum zvíťazí a skončí toto bohapusté nemorálne rozkrádanie verejných financií a privátnych financií občanov /voličov/
ivan

#5 Re:

2016-05-27 07:51

#3: -  

 že by naozaj  niektorí ľudia boli na Slovensku absolútne bez štipky charakteru ? , to sa môžu porieť ráno do zrkadla?  asi už ostáva naozaj len občianska neposlušnosť.  čo má toto všetko okolo parkovania pred domom so zdravým sedliackym rozumom?