Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku

Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku / Oznamy / ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU / Komentáre


Hosť

#51

2016-05-16 05:23

Veľmi pekne ďakujem aj ja Vám. Som veľmi rada, že sa nájdu ľudia ako ste vy. Ešte raz ďakujem.

Hosť

#52

2016-05-16 05:55

Hlavne netreba prestať to riešiť a ukázať tým zlodejom hranice.Toto sa netýka len Bratislavy,ale týka sa to celého Slovenska až po najmenšie dediny a najzapadnutejšie miesta.Na tie rozkrádačky sa jednoducho nedá už pozerať.Dakujem za iniciatívu.

Hosť

#53

2016-05-16 06:24

Držím palce, je to otrasné čo sa deje. Keby sze videli čo sa napr. deje okolo Salaša Zbojská pri Pohorelej. Nedá sa na to pozerať.

Kiráľová

Hosť

#54

2016-05-16 06:46

Dobrý deň, odporúčam každému prechádzky po lesoch SR v rámci zdravia a vidieť tú spúšť čo zanechávajú drevorubci po sebe.
Konkrétne včera les nad pílou v Bánovej pri Žiline zrejme celý padne. Aj vidno, ako si majiteľ píly váži krásne veľké zdravé stromy - tie sa váľajú v bahne ako aj všetky dosky a hranoly ktoré z nich spracoval. Okolo píly je neskutočný neporiadok a všade blato. Takže ľudia, ktorí idú z lesa po chodníku okolo píly sú zablatení až za ušami, lebo inej cesty niet. Ďakujeme pán majiteľ, Vaša drzosť nemá hranice. Rodina Remišová

Hosť

#55

2016-05-16 06:50

Pokles vtáctva v našej krajine je tiež dôsledkom výrubu stromov. Držím palce, aby sa čoraz väčšiemu počtu obyvateľov SR zapla signálka v hlave, že čosi nie je v poriadku!

Hosť

#56

2016-05-16 08:13

zivotne prostredie...??? npisal som....az daju vyrubat posledny sttrom zistime ze peniaze sa nedaju dychat....!!!


Hosť

#57

2016-05-16 09:22

Asi každý normálny človek si všimol ako nám stromov ubúda a zostáva len pustatina. Ja chodievam do Nízkych Tatier. Tam pred 10 rokmi bol les dnes holé lúky a kopce. Aj na Záhorí sa vyrubuje takým spôsobom, že každý deň plne naložené autá s guľatinou. Okolo cesty nechávajú stromy aby si nikto nevšimol, že za nimi je púšť. Pretože lesy na Záhorí rastú na piesku. Čo ma tiež hnevá tak aj v mestách akože opilujú stromy. To je tiež svinstvo. Opília ich takým spôsobom, že zostanú 4 halúzky ktoré ani nerobia tieň. My všetci ktorí máme ešte svedomie zastavme toto lynčovanie prírody. Tí ostatní zrejme nie sú ľudia.
sisi

#58

2016-05-16 09:32

Mám taký nápad. Čo keby sme odfotili tieto lokality najlepšie pred aj po tom ak sa nám nepodarí zastaviť toto vyrubovanie a hlavne zverejniť vinníkov. Foťte všetko aj autá naložené guľatinou. Ak máte staré fotky prírody a ako to tam vyzerá dnes. Založme stránku facebookovú s takýmto námetom a ukážme aj ostatným ľuďom čo sa deje. Môžme jej dať názov napríklad: Stromy pľúca Zeme.

Skúsim to vytvoriť ak sa mi bude dať.


Hosť

#59

2016-05-16 09:53

Este mame u seba aj papierove harky.. posleme

Hosť

#60

2016-05-16 15:22

Vďaka. Dúfajme že ešte nie je neskoro.

Hosť

#61

2016-05-16 15:51

Dakujeme za Vašu snahu!:) veľa šťastia prajem

Hosť

#62

2016-05-16 17:06

Som veľmi rada, že petícia bola úspešná a že sa správna vec podarí dotiahnuť do konca. Verím, že poslancom SR aspoň trošku záleží na tejto krásnej zalesnenej krajine a urobia preto všetko aby zabránili tomuto neskutočnému výrubu lesov, parkov, sídlisk a pod.

Hosť

#63

2016-05-16 20:46

Držím palce a určite Vás podporím
J.Lo

#64 Re:

2016-05-16 20:59

#1: -  

 Myslím, že je to boj proti veterným mlynom. Túžba po zisku ľuďom zastiera zdravý rozum. V takomto systéme bude problém niečo hzmeniť, ale budem to všemožne podporovať a držím palce.


Hosť

#65

2016-05-16 21:59

Je to ako pisete"situacia okolo vyrubov stromov je ovela horsia", pretoze mnoho podpisanych len reflektuje stav vo svojom blizkom okoli. Aky je skutocny stav?

Hosť

#66

2016-05-17 12:24

Dobry den,

velmi mi zalezi na lesoch nielen na Slovensku, ale celosvetovo. No, je pravdou na Slovensku su krasne lesy a podla niektorych zdrojov vraj na 40% uzemia krajiny. Podla mnozstva vyrubov sa zda, ze podaktori vo vedeni si myslia, ze je to az-az. No z vlastnej skusenosti Vam mozem potvrdit, ze v inych krajinach tolko lesov nemaju a je to velmi smutne. Na juhu Francuzska musite ist do regionalneho parku aby ste videli dlhsi "pas stromov" ako niekolko metrov...
Nedajme si znicit to, co nam nasi predkovia zanechali a zanechajme to aj tym po nas...

Michaela

Hosť

#67

2016-05-18 06:05

mate moju podporu a aj podporu celej mojej rodiny .....a chcem sa este opytat kde by som vedel obdržat nejake tlačiva tychto peticii aby som vedel zbierať podpisi od ľudi aj na verejnosťi .ďakujem
JÁN VEĽKÝ TEL 0948260306

Hosť

#68

2016-05-18 10:04

Rabovanie lesov po roku 89 nemá obdobia, treba as pozrieť podrobne na Kysuce, ktoré počas doby do 89 roku boli pýchou, teraz samé holoruby od nevidím do nevidím. A nerobia to vlastníci, ale organizovaná štátna mafia. Pôvodní vlastníci sa k slovu nedostali, ale správca neodovzdaných pozemkov, t.j. v tomto prípade Severoslovenské lesy.

Hosť

#69

2016-05-18 10:12

Ešte k tomu hospodáreniu mojím dedom. Nepotreboval žiadneho lesného hospodára, vedel si vážiť les a jeho les plnil všetky funkcie. Nepotreboval nad sebou dozor, lebo mal k lesu vybudovaný vlastnícky vzťah. Les prežil komunistov, ktorí sa o neho starali. Ale novodobí rabovači po roku 89 zdevastovali a rozkradli čo sa dalo.
Feri

#70

2016-05-18 23:26

Tak, držím palce, aj dlhá cesta sa vždy začala prvým krokom.


Hosť

#71

2016-05-22 05:14

Ďakujem že sa touto témou zaoberáte, myslím že bez verejného tlaku sa vyriešiť v tomto štáte nič nedá, darmo si zvolíme platených zástupcov, bohužiaľ nejednajú v prospech nás ani v prospech Slovenska, ozajstný patriarcha a národovec by nikdy neničil Slovenskú prírodu, bohužiaľ za pár eur by zapredali aj dušu diablovi....

Hosť

#72 Re:

2016-05-22 05:17

Každý okres každá dedina má svojho boháča ktorý si robí čo chce, nielen čo sa týka výrubov...ale samozrejme aj tých, štátne orgány o tom vedia a mlčia a všetko i povolia, všetko....#65: -  

 


Hosť

#73

2016-05-28 07:21

Som nadšená a ďakujem takým ľuďom, že dajú dohromady jednotlivcov a idú s petíciou ďalej. Aj keď sa možno nepodarí vybojovať všetko, veľa je už to, že sa o tom verejne diskutuje a ľudia a politici sa musia zamyslieť.


Hosť

#74

2016-06-03 12:57

Dúfam každý pochopí vážnosť situácie. Momentálne sa zdržiavam v Rakúsku a bola som sa bicyklovať pri lesíku a obdovovala som nedotknutú prírodu. U nás by to vyzeralo tak že stromy už by ležali na starostovom dvore alebo by slúžilo ako smetisko...

Hosť

#75

2016-06-03 17:45

Držím Vám palce.
Peter Peuker



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...