Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku

Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku / Oznamy / ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU / Komentáre


Hosť

#26

2016-05-14 19:40

Situácia je kriminálna a veľmi vážna. Horúčkovité rúbanie našich lesov a pirátske kšefty s drevom nepoznajú hraníc. Dokonca sa rúbe už aj na hraniciach! Ako?? je toto možné??? Ľudia zobudme sa! Laco Varga
Miro

#27 Držím palce a

2016-05-14 19:55

Ďakujem za Vašu informáciu. Trošku mi pookriala duša aj srdce, lebo naozaj je to smutné. čo sa tu deje so stromami. Žijem v Bratislave a niekedy sa mi nechce ani ísť von, lebo zase uvidím dokatované stromy, či pne ktré po nich zostali. Niektorým ľuďom ani nerozumiem, správajú sa k stromom ako k nejakému nepriateľovi ...Ako keby si neuvedomavali, že práve kôli ich existencii možu dýchať ...


Hosť

#28

2016-05-14 20:11

Len tak ďalej,fržím palce.

Hosť

#29

2016-05-14 21:04

...držím palce nám, Slovensku proti arogancii....

Hosť

#30

2016-05-14 21:06

Držím Vám palce, dúfam, že sa to podarí.

Hosť

#31

2016-05-14 21:25

Držím palce a ďakujem, že sa v tejto veci ...stromov, lesov a tým pádom týkajúceho sa i vodstva nášho Slovenska angažujete.
Leona Olexáková (BA)
Peter

#32

2016-05-14 22:41

Myslel som si že sa rube iba lokálne ale čím ďalej mam pocit že všade a nie je to úplne normálne a nieco za tým asi bude najmä keď bývalý minister ZP má firmu na obchod s drevom. Skor by sme mali ďalej zalesnovat voľné plochy a chrániť čo máme.

Maria

#33

2016-05-14 23:24

Dakujem za informaciu. Verim, ze ak nas bude cim dalej tym viac, tak sa s tym kompetentne organy budu musiet zaoberat. Drzim palce!


Hosť

#34

2016-05-15 00:02

Vážená pani Ing. Mária Halátová,

ďakujem Vám za Vašu iniciatívu, všetkým podpísaným za podporu našej krásnej Rodnej Zemi a som rada, že som verejne vyjadrila svoju úctu k Našim stromom a celej Prírode. Všetci sme jej súčasťou a zodpovedáme za dedičstvo našich Predkov.
My žijeme preto, lebo oni tu už nie sú, ale sú tu naši potomkovia, ktorí bez vzájomnej harmónie a celistvosti prírodnej ríše nebudú môcť zachovať a skrášliť tento jedinečný Dar Života.

Zuzana Vajdová, Žilina

Hosť

#35

2016-05-15 06:03

Drzim palec. Aj mocni si musia uvedomit, ze ekologia nie je iba vyrub v Amazonii, ale je to pristup kazdeho jednotlivca k tvorbe zivotneho prostredia. Milan

Hosť

#36

2016-05-15 07:08

Každý zdravý a zdravo zmýšľajúci človek, ktorý je práve súčasťou prírody a v podstate, ktorého aj ta príroda stvorila podporí túto petíciu. Nech sa ta chamraď nenažratá uvedomí. Treba myslieť i na budúce generácie, pretože niet stromov a zelene niet života. Potrebné je si práve toto uvedomiť. Nebuďme sebeckí!

Hosť

#37

2016-05-15 07:16

Ďakujem, dúfam, že si naši politici uvedomia, že ak si zničíme lesy, ničíme Zem a ak zničíme Zem,zničíme seba...

Hosť

#38

2016-05-15 07:52

Dobrý deň.
Patrím k tej staršej generácii, ale len vekom. Môj starý otec bol horár a ako malé dieťa ma vodil po hore, učil ma ju poznávať, milovať a vždy zdôrazňoval - tu sme len hostia, a musíme sa tak aj správať. Toto krédo mi zostalo na celý život, a preto ma veľmi bolí, keď vidím plošné výruby, obrovské plochy, na ktoré nikto ani po rokoch nič nevysádza...na to, ako sa znížil počet škôlok, ktorých za môjho detstva bolo habadej. Hory sú večné, tie tu budú vždy, to len my si svojou namyslenosťou a neprezieravosťou pílime konár pod zadkom. Hory ľudí prežijú, to je isté, ale treba niečo urobiť aj preto, aby sme naplnili heslo Jozefa Dekréta Matejovie - zanechajme lesy potomkom! Aby aj naše deti, vnúčatá a pravnúčatá mohli chodiť po lesoch tak, ako sme mohli my....Eva Holecová

Hosť

#39

2016-05-15 09:26

My ďakujeme Vám... :)
Alva

#40

2016-05-15 10:14

Ďakujem celému petičného tímu, ktorý sa ujal tejto dôležitej úlohy. Držím palce a prajem veľa fyzických aj duševných síl  pri zdolávaní prekážok k naplneniu tohto duchaplného cieľa! Zachovajme naše Slovensko, malé ako dlaň, zdravé a krásne aj pre ďalšie generácie!!!

 


Hosť

#41

2016-05-15 12:13

Ano, je (situacia zla). U nas povedla zeleznice z Teplej do Nemsovej v ramci "cistenia" vyrubali nielen tensie "na stiepku", ale aj hrube stromy, a to aj dost vzdialene od kolajnic, nechali cele dlhe useky bez kuska zelene, ziju tam dlhe roky srnky, bazanty, zajace a mnozstvo vtactva.... nemaju sa kam ukryt, kde si postavit hniezda...
host

#42 rozmysla niekto pri tom rubani?

2016-05-15 12:16

Ano, je (situacia zla). U nas povedla zeleznice z T.Teplej do Nemsovej v ramci "cistenia" vyrubali nielen tensie "na stiepku", ale aj hrube stromy, a to aj dost vzdialene od kolajnic, nechali cele dlhe useky bez kuska zelene, ziju tam dlhe roky srnky, bazanty, zajace a mnozstvo vtactva.... nemaju sa kam ukryt, kde si postavit hniezda...

Rolo

#43

2016-05-15 13:08

Ďakujem za info a držím palce. Som členom petičného výboru NEVŔTAJTE ! CHCEME žiť V ZDRAVEJ KRAJINE . Bojujeme za zastavenie prieskumu na ropu a horľavý zemný plyn spoločnosťou ALPINE OIL& GAS na severovýchode SR. V našej obci už vyrúbali les pre prípravu plošiny na prieskumný vrt. Začalo sa preto trestné stíhanie, no úrady chránia túto spoločnosť ako môžu....Bolo by fajn keby sa všetci spojili a ukázali našim politikom čo je trvalo udržateľná budúcnosť SR. Z € sa nikto z nás nenaje. Nebudú stromy , nebude voda , nebude nič.... Zastavme spolu toto šialené ničenie našej čarovnej krajiny kým je čas!! s úctou Rolo Noga. Viac na https://www.facebook.com/les.olka?fref=ts https://www.facebook.com/RopaSmilno/?fref=ts


Hosť

#44

2016-05-15 13:11

Myslím, že tú vďaku si zaslúžite skôr vy od nás. Koniec koncov podpisovali sme to predsa pre našu buducnosť.

Hosť

#45

2016-05-15 16:19

Dobrý deň.
Áno, situácia je oveľa horšia, ako sa zdá. Ja sama som napísala na náš Obecný úrad žiadosť o zachovanie zelene, nakoľko kompetentný pán, ktorý má túto problematiku u nás v obci na starosti mi sám povedal, že sa veľmi poteší aspoň jednej takejto žiadosti, nakoľko je na neho zo všetkých strán vyvíjaný tlak, kde občania a rôzne spoločnosti neustále žiadajú o výrub zdravých stromov z rôznych dôvodov a nové sa nevysádzajú. Je to smutné...a ľudia si neuvedomujú, čo tým spôsobujú a že príroda je pre nás veľmi dôležitá.

Hosť

#46

2016-05-15 16:30

Mali by sme nasim potomkom zanechat aj storočne stromy a nie kurit drevom...

Hosť

#47

2016-05-15 16:50

Dobry den, som rada že to k niečomu bolo,zeleň a prírodu mame veľmi radi tak to beriem ako povinnosť.Vyrástla som obklopená prírodou a rada by som bola ak by jej tu bolo čo najviac aj pre ďalšie generácie.Držím palce a podporím všetko čo bude treba za záchranu výrubu kdekoľvek.Jana

Hosť

#48

2016-05-15 17:52

prajem vam trpezlivost v tomto boji a hlavne co najsirsiu podporu verejnosti, pretoze moc neverim ze prave ti kompetentni sa postavia za ochranu nasich lesov, oni si chrania v prvom rade svoje zisky.

Hosť

#49

2016-05-15 18:24

Dobry den,

 

je super, ze su medzi nami  ludia, ktori sa venuju organizacii takychto akcii. Patrim k mnohym, ktori su zhrozeni ako lahostajne sa likviduju krasne stromy, aby boli nahradene betonovymi plochami, anglickym travnikom a vysadenim vyslachtenych drevin.

Drzim nam vsetkym palce aby sa vyruby aspon ciastocne zastavili a organizatorom peticie posielam velke DAKUJEM.

 

Ivona


Hosť

#50

2016-05-15 19:04

Samozrejme, ze som peticiu podpisala a Vam velmi drzim palce, nech sa to podari. Pozdravujem Vas z dalekeho Winnipegu, Canada.  Jozefina

 

 




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...