Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku

Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku / Oznamy / ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU / Komentáre


Hosť

#1

2016-05-14 16:43

dakujem velmi pekne za info...je to velmi dolezite...dakujem ze aj ostatnym ludom zalezii na stromoch tak ako mne!!..vela stastia!!

Hosť

#2

2016-05-14 16:50

Pekný deň prajem,ja som taktiež zato,aby sa skrotili stým výrubom stromov a to tiež v Tríbečskom pohorí,Je CHKO a ešte aj Vtáčie územie a napriek tomu sa to tu devastuje statočne. Mohli by to obmedziť minimálne na polovicu ak nie celkovo zastaviť.Však takto prídeme o svoje krásne lesy.Kam budeme chodiť? Do vykosenej a zdevastovanej prírody? Pozdravujem Jano

Hosť

#3

2016-05-14 16:57

Ďakujem a držím palce.
MM

Hosť

#4

2016-05-14 17:09

Ďakujem. Verím, že aj v Slovenskom parlamente sú ľudia, ktorí dýchajú kyslík, a zastavia devastáciu prírody v našej krajine.

Hosť

#5

2016-05-14 17:33

Ja Vám Mária ďakujem, a želám dosť energie, na záchranu našich stromov.
s láskou Ivan :-)

Hosť

#6

2016-05-14 17:35

Supeeeer.. Diiiiiky moc :) tesiiiiim sa..

Hosť

#7

2016-05-14 17:35

teším sa, to mi zdvihlo sebavedomie. Ďakujem za dobré správy.

Hosť

#8

2016-05-14 17:39

Dobry den pani Halatova,

dakujem za informaciu a za Vasu snahu. Skutocne denne monitorujeme zvyseny vyrub a vyvoz dreva polskymi autami - kam, to nevedno....
Vyvoz sme zistili aj vo vecernych hodinach (po 21:00! - 4 po sebe iduce nalozene auta). Je to alarmujuce a desive.

S pozdravom

Danova Maria

Hosť

#9

2016-05-14 17:58

Držím prsty spoločnej veci. Je trestuhodné, ako sa na slovensku rozkráda drevo a vyváža do zahraničia. ako sa dobré kvalitné drevo ťaží ako druhotriedne a konči vo výrobniach elektriky, tepla a biomás. Nedodržiavaju sa stáré dobré spôsoby a postupy našich starých otcov pri ťažbe a zalesňovaní. Pri používaní ťažkej techniky. Koľko plastových fliaš a odpadu ostáva po pilčíkoch v lesoch.......

Hosť

#10

2016-05-14 18:08

veľmi silno držím palce!

Hosť

#11

2016-05-14 18:13

Treba "do toho biť", lebo o pár rokov krásne naše hory zmiznú, držím palce, aby táto petícia priniesla úspech.

Hosť

#12

2016-05-14 18:28

Dakujeme aj Vám za snahu a silu v tomto niečo podniknúť.

Hosť

#13

2016-05-14 18:35

dufam ze sa podari

Hosť

#14

2016-05-14 18:36

Znovu som si prečítala text petície. Neviem, či je v nej dostatočne zdôraznené, že tento protest proti výrubom by sa mal týkať tak intravilánov obcí a í miest ako voľnej krajiny - extravilánov Obe prostredia sú ohrozené napriek rozdielnym predpisom. Zároveň vám ďakujem, že ste sa ujali tejto naliehavej a neľahkej úlohy. Klára Kubičková.

Hosť

#15

2016-05-14 18:37

Ďakujem, celému petičnému výboru že ste - že sa nájde niekto komu ide o stromy, ktoré tu rástli roky a tento zvlčilý kapitalizmus nevie nič iné len likvidovať a potom s veľkou pompou obnovovať. Edita

Hosť

#16

2016-05-14 18:37

Ďakujem,držím palce a veľa síly ,doufám že sa podarí !!!!!!!! HK
HK

#17

2016-05-14 18:38

Ďakujem za info,držím palce a veľa síly!!!!!!!!HK


Hosť

#18

2016-05-14 18:39

Ďakujem. Teším sa, že niekto má v tomto štáte zdravý rozum. Príroda, stromy...veď vďaka tomu žijeme!
Pokračujte, veľmi Vám držím palce.

Vladimíra
Hela

#19

2016-05-14 18:39

Ďakujem,držím palce a veľa síly ,doufám že sa podarí !!!!!!!! HK


Hosť

#20

2016-05-14 18:39

Držím veľmi palce, lebo mi je vždy smutno, keď vojdem do lesa a vidím tú spúšť. A to máme pobehané lesy skoro po celom Slovensku. Mohli by sme ozaj rozprávať...

Hosť

#21

2016-05-14 18:44

Ďakujem za informáciu... petícia za zastavenie výrubov stromov na Slovensku ma potešila... žijem v Poprade a denne sledujem výrub stromov v lesoch v bývalom rekreačnom a liečebnom zariadení Kvetnica/ pri Poprade a jeho blízkom okolí.... denne prejde cez Poprad niekoľko drevom vrchovato naložených nákladných áut aj s prívesom... je to veľmi smutný pohľad... o to viac, že Vysoké Tatry sa ešte nespamätali z víchrice v novembri 2004 a lesy na protiľahlom svahu Hornádskej kotliny, ktoré poskytli útočisko zvery z podhoria Tatier sú ničené chamtivými združeniami, ktoré založili cirkevné spolky a urbariáty zo Sp. Soboty , a to v Lopušnej Doline/Svit/, Hranovnica, Kravany, Sp. Bystré, Vikartovce, ... verím, že sa podarí zastaviť aspoň ničenie mestských a primeských lesov, ktoré boli vysadené pred viac ako 40-60 rokmi... žiaľ, nepodarilo sa nám v roku 1999 - 2000 zachrániť výrub nádherných niekoľko vyše 200 ročných gaštanov, ktoré lemovali námestie v historickej pamiatkovo chránenej zóne v Spišskej Sobote... zbierali sme podpisy na petíciu za záchranu týchto velikánov, avšak paradoxne v tomto nás nepodporili ani pracovníci Štátnej pamiatkovej správy sídliacej priamo na tomto námestí.... bolo to úbohé a arogantné vyklčovanie zdravých stromov, ktoré už svojim vekom vzbudzovali úctu... mám slzy v očiach už len pri spomienke na tento akt bezohľadného a bezcitného ničenia....

Hosť

#22

2016-05-14 18:59

Maria a tím, velmi som vam vdacna ze ste sa ujali tejto naliehavej temy! Prajem vam dobru vydrz a vela pozitivnej energie aby vasa iniciativa bola iskra ktora sa rozhori a rozpali Slovac aby sa spamatala.
Katarina z Viedne

Hosť

#23

2016-05-14 19:27

Vďaka za info, vďaka všetkým čo niečo podnikajú, vďaka všetkým čo podpísali. Svätopluk by bol na nás pyšný :)

Z Prešova veľo pozitivity a sily na boj s veternými mlynmi.

Vlasťo


Hosť

#24

2016-05-14 19:32

Plně podporuji tuto petici, protože už několik let se snažím v okolí Tvrdošína zastavit nepovolený výrub porostů mimo lesy, který dělají bez ohledu na období, občané Tvrdošína a okolních dedín. Kontaktoval jsem jak urbár, tak Štátnu ochranu prírody v Námestove a Okresný úrad životného prostredia v Tvrdošíne, který absolutně nekonal, ač výruby byly desítky až stovky metrů čtverečních. Takže problém asi nebude v tom zastavení, ale v tom, kdo vlastně bude dohlížet na dodržení a jak bude za to zodpovědný. Držím palce a doufám, že to nějaký smysl bude mít. JŠ


Hosť

#25

2016-05-14 19:35

ďAKUJEM,žE SA STARAATE..NECH SME USPESNíí..



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...