Petícia za vyčlenenie priestorov pre ATV&off-road parkov v SR

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za vyčlenenie priestorov pre ATV&off-road parkov v SR.


Hosť

#26 Re: štvorkolkári začnite platiť

2016-05-04 19:19

#19: - štvorkolkári začnite platiť  

 Len keby to bolo také lahké ale z vecsinou sa ani dohodnút nedá hned ta odsúdi ešte mu ani nič nepovieš.


Hosť

#27

2016-05-05 03:08

Mám štvorkolku a tým že na nej pojdem po poľnej alebo lesnej ceste menej uškodim(vlastne vôbec) ako ťažké lesné ťažobné stroje a autá

Hosť

#28 Re: štvorkolkári začnite platiť

2016-05-05 03:21

#19: - štvorkolkári začnite platiť  

 A ja som zase taktiez rybar a platim zato .... co teraz maju vyberat koruny od deti ked sa idu do rieky alebo na jazero okupat ??? Ty si len dalsi pripad toho ze sa vzdy musi najst niaky raklo co  mu vsetko vadi ....


Hosť

#29

2016-05-05 05:01

preto ze som motorkar a nepaci sa mi ze sme neustale ohrozovany drevorubaci a polovnici robia v lese bordel a nicia prirodu o nas by som take nieco netvrdil drapak dokaze zrubat strom alebo postrielat zver????

Hosť

#30

2016-05-05 05:22

To ked pojdem na moju rolu po polnej ceste tak pacham trestny cin :)to je mi uz ale kokotinaa
Braňo

#31 Re:

2016-05-05 07:11

#2: -  

 máš úplnú pravdu, sám som svedkom a videl som kopec takýchto poľovníkov, no zakaždým sú to zamastené autá s vytekajúcim olejom a dymiace ako lokomotíva

 


Hosť

#32

2016-05-05 08:19

Plne podporujem tuto vec,

ale mali by sa nad sebou zamyslieť takzvaný "motorkári psychopati bez mozgu", ktorý sa ani nevedia odviesť na motorke a radi sa ukazujú ako vedia pridať plyn po rovine a ohrozujú tým turistov, ludi na prechádzke a na bicykli!!!


Hosť

#33

2016-05-05 08:46

Aj my potrebujeme priestor na vyvetranie hlavy a nebudeme hadam trestani za to ze mame iny sposob relaxacie.

Hosť

#34

2016-05-05 09:14

Aby sa dalo na SK legalne jazdit...

Hosť

#35

2016-05-05 12:40

Vlastním aj ja enduro motorku,na ktorej veľmi rád jazdím.Ale vždy pri výjazde na poľné cesty,sa musím viac obzerať okolo seba,či ma nesledujú policajti,ako užívať jazdu.Jazdím skôr na poľných cestách,alebo popri lesoch.Nikdy nejdem do lesa na motorke.Sú tu vyšliapané poľné cesty,ktoré používajú aj poľnohosp.stroje,a jazdím len výlučne na nich.

Hosť

#36

2016-05-05 16:33

prečo ste nevolili stranu ktora to mala v prograe! ja som pozorne čital ale nikde som toto nenašiel! dajte na to pozor v buducich volbach! /možno LSNS/

Hosť

#37

2016-05-05 18:25

Na toto som cakal neskutocne dlho. Uz mam dost toho ramusu okolo mna kazdy si tu jazdi ako na divokom zapade po sukromnych pozemkocj

Hosť

#38

2016-05-05 19:22

Toto je to najrozumnejšie čo som v poslednej dobe uvidel na faceboku

Hosť

#39

2016-05-05 19:29

Treba jazditttttttt

Hosť

#40

2016-05-05 22:24

Za chvíľu budeme už tak izolovaný od prírody, že pomaly ani na trávnik mimo cesty nebudeme môcť vkročiť.
Čo ma fakt mrzí, že už sa nemôže hoc kde stanovať (aj keď si za to môžme sami, že niektorí z nás majú radi, keď za sebou nechajú odpad rozhodený a lení sa im to zo sebou vziať a vyhodiť na miesto určené pre uskladnenie odpadu) - to boli zážitky stanovať na lúke pri lese spojené s turistikov na štvorkolkách/kroskách :/

Ale keď sa má považovať jazdenie po poľných či lesných cestách na off-roadových malých vozidlách za trestný čin... To aby sa už  štvorkolky a krosky vôbec nepredávali, lebo ich nebude ani kde poriadne využiť. Určite výrobcov poteší, keď si ľudia kvôli vysokým pokutám nebudú chcieť také vozidlá kúpiť. Sú predsta robené na mototuristiku mimo asfalt.

Takže som rád, že sa už niečo deje a držím nám riderom palce


Hosť

#41 Re:

2016-05-05 22:51

#18: -  

 Presne tak! S tými drogami absolútne súhlasím.
Čo ja ako malý som si šetril najprv na minibike, potom malú krosku atď. Tak veľa mladých dnes pozná iba automaty, chlast, všetky odrody marihuany a kto vie čo horšie...


Hosť

#42

2016-05-06 11:17

Bodaj by to padlo na úrodnú pôdu ! Sám jazdím enduro tak viem o čom o je ! Držím palce aby to vyšlo a dalo sa aj na SK jazdiť po vyhradených lesoch jak v iných krajinách :-)

Hosť

#43

2016-05-06 13:06

lebo je to úchylné, aby tam tazobne traktory mohli aj ked je po dazdi a vsetko tam rozbili a zdevastovali a par motorkarov a quadistov nie. Tiez tych polovnikov co sa tam na velkych terennych autach roji.. moj dedo tam chodil len pešo ako polovnik.

Hosť

#44

2016-05-07 08:10

nadmerna tazba je jeden problem s ktorym motorky a stvorkolky nic nemaju a odvolavat sa tu nan je uplne mimo.. urcite sa mi nepaci treba to riesit.. myslm ze by ste mali mat svoj priestor niekde ale na mieste kde nebude narusat kultura a klud lesa..

motorky pojebané štvorkolky kokoti vygumovaní!!!!!

#45 Re: motorky pojebané štvorkolky kokoti vygumovaní!!!!!

2016-05-07 08:34

#1: -  

 čo ste vy ludia úplne jebnutí už. jasneže sa nemôžete so svojimi štvorkolkami jebať do chráneného pásma. čo vám už úplne jebe vo vašej posadnutosti štvorkolkami? čo ste už vážne tak jebnutí že máte v paži zvieratá a rastlinstvo ktoré je zákonom chránené, pretože je ohrozené a pretože potrebuje klud a pokoj??? nemôžete sa s týmito vašimi pičovnami preháňať v meste, to vám nestačí vy kokoti? nestačí????!!!!!! bodaj by vám všetky pneumatiky prederavilo vy deravé hlavy zgumované pojebané!!!!!

joooaaa

#46

2016-05-07 12:01

POZRITE SA NA STRANKU na FB STOP MOTORKAROM V PRIRODE  .Pochopite ze s takymi ludmi sa nedokazete dohodnut ...budu sa ohrnat zakonminasej babanovej republiky a nenavist k motorkam a stvorkolkam iba rastie 

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2016-05-07 13:10



Hosť

#48

2016-05-07 14:35

Nemáme vyčlenený priestor na jazdenie, sme obmedzený, nie sme pre životné prostredie žiadna hrozba. Oveľa viac ma mrzí to ako sa u nas klcuju lesy a ťažká technika znečisťuje oveľa viac prírodu ako my!

Hosť

#49

2016-05-11 06:53

Lebo si myslim ze za nieco stoji

Hosť

#50

2016-05-24 07:02

drzim palce...