VÝZVA K VLÁDE SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií VÝZVA K VLÁDE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.


Hosť

#1

2016-04-22 18:51

Mame dolezitejsie problemy k rieseniam ako skolske vylety...


Autor petície

#2 Re:

2016-04-22 18:53

#1: -  

 veď jasné, toto je viac-menej recesistická reakcia na tú výzvu časti poslancov... http://www.jangaso.sk/vyzva-k-vlade-slovenskej-republiky/

Martin

#3 Re: Re:

2016-04-22 19:07

#2: - Re:  

 Plne mi stačí si prečítať, kto je podpísaný pod túto výzvu:  Kollár, Boris, Osuský, Peter, Poliačik, Martin, Dubačová, Viera, Jurinová, Erika, Matovič, Igor, Remišová, Veronika, Viskupič, Jozef či taký Žarnay, Oto. Zapredanci a psychopati, ktorí nemajú čo vo vláde a parlamente robiť!!Ja tieto svine NEPODPORÍM!

Jan

#4

2016-04-22 19:54

Tuto vyzvu urcite nepodporim a to hlavne preto, ze sa nejedna o vyvazene hladisko. Ak sa ziaci budu ucit o vsetkych zverstvach co sa doteraz udiali, navstivia aj gulagy, budu sa ucit o vyvrazdovani indianov a inych ras, bude lepsie analyzovanie faktov atd. = tak nieco take viem podporit, vyvazenost a hlavne to, ze vsetci sme si rovny.

Jano

#5 Re:

2016-04-23 09:18

#4: Jan -  

 Presne tak! VŠETCI SME SI ROVNÍ! Ale u takého psychopata Matoviča či jeho bratanca Vispupiča to zďaleka NEPLATÍ!! A takýchto zmrdov ja mám podporiť? NIE!

Jan

#6 Re: Re:

2016-04-23 10:18

#5: Jano - Re:  

 ja len neviem prečo to píšete tu, keďže toto nie je ich výzva:D


Hosť

#7

2016-04-23 14:56

Deti,ktore navstivia koncentracny tabor mozu utrpiet celozivotnu traumu a tak nech idu povinne deti tych poslancov,ktory taku sprostost navrhli.Mafia aj fasizmus su javy uzko suvisiace s moralnou a materialnou krizou spolocnosti-nuz za terajsi stav je zodpovedny chori system v ktorom vypukne krvava revolta a ti kreteni z demokratickych stran sa budu zodpovedat
Zana

#8 Re: Re: Re:

2016-04-24 10:01

#6: Jan - Re: Re:  

 Tiež nechápem čo sa tu splietajú dve veci... 


Hosť

#9

2016-04-25 07:19

to by tiez mali organizovat aj zajazd do Vietnamu - Mi-Lai

Hosť

#10

2016-04-30 14:47

Pretože s ňou súhlasím. Treba zviditeľňovať dopad vládneho šafárenia, okrádania s pomocou neobmedzenej moci exekútorov a iných ,,zlegalizovaných výpalníkov."