ROVNAKÚ ODMENU ZA PRACU - ako v Nemecku.

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií ROVNAKÚ ODMENU ZA PRACU - ako v Nemecku..


Hosť

#176

2016-05-14 13:50

tak mi treba

Hosť

#177

2016-05-14 15:37

Bolo by už na čase!!!!!!

Hosť

#178

2016-05-14 15:44

Lepší život

Hosť

#179

2016-05-14 16:26

Lebo ako dochdca pracujem uz 7mi rok v oxforde narozdiel od nemeckeho alebo rakuskeho dochodcu ktory si dochodok uziva v spanielsku alebo v portugalsku to je realita ktora Sa Len tak skoro nezmeni.

Hosť

#180

2016-05-14 19:23

Pretože ako rozvedená s maloletým dieťaťom musím mať dve zamestnania aby sme ako tak vyžili,a u zubára nechám pol výplaty len aby neprišla o zuby už teraz.Prečo deti musia toľko platiť kedˇ nie sú zárobkovo činné.

Hosť

#181

2016-05-15 05:53

Áno bolo by to krásne a právom nám to patrí, ale pozrite sa na nás systém a ľudí V ňom.. Žiaľ s nimi nereálne...

Hosť

#182

2016-05-15 10:17

Toho živorenia na slovensku je až privela ,od totalitného systému ubehlo niekolko rokov a nezmenilo sa nič -- akurát sa kradne vo velkom a hlavne tí ,ktorí majú prístup k peniazom ,dajte ludom konečne žiť ,aby poznali ,čo je to život ...!!!

Hosť

#183

2016-05-15 12:14

Podpisala som,lebo som tiez zdravotna sestra a nebavi ma uz toto ozobracovanie,ja musim v praci nechat celeho cloveka a je to velmi namahava a umorna praca,ale aj napriek tomu ju chcem vykonyvat dalej.ale za almuznu sa to neda
Luboš Gdovin

#184 Re:

2016-05-15 14:06

#181: -  

 Ten kto nema vieru v nič nemože sa ani ničoho dočkat


Hosť

#185

2016-05-15 17:39

Pretože mám úplné stredoškolské vzdelanie ,robím upratovačku za minimálnú mzdu a 90 % môjho platu dám za nájom bytu.A mám ísť do dôchodku ako 63 ročná a to som porodila 2 deti.Mám odpracovaných 45 rokov ,pracujem a živorím.Chcem mať tiež slušnú životnú úroveň a ísť konečne na dovolenku !

Hosť

#186

2016-05-16 18:07

pretože súhlasím s jej znením

Hosť

#187

2016-05-26 18:14

Chcem pre vsetkych rovnake podmienky,preco napr.Integrovany zachranny system diskriminuje zachranarov.My nemame predcasny odchod do dochodku ako hasici a policajti.

Hosť

#188

2016-05-26 18:57

Lebo dokedy tu máme byť otrokmi tu doma na Slovensku ? ! A čo sme my jedna NULA všetci ľudia ? Politici majú tolko veľa penazí a my obyčajní ľudia tu máme ešte ako dlho živoriť???? To nie je spravodlivé,lebo v iných štátoch zarábaju slušne a tu velká väčšina žije od výplaty do výplaty a o dôchodcoch a atd. ani nehovorím ! Dakujem
PRAVDA

#189 Spravodlivosť !

2016-05-27 10:37

1. T.č. STAV = 90% ľudí JE    O T R O  K    VO VLASTNEJ KRAJINE !

2. Páru kusov jedincov rozhoduje, čo média možu odvysielať !!!

3. Potrebujeme  EXEMPLÁRNE POTRESTAŤ prvých politikov, aj tých odídených, ktorí ako JUDÁŠ predali vo funcii svojich blížnych

 

NIC VÍC !

 

 

 

 


Hosť

#190 Re:

2016-07-30 10:21

#147: -  

 Supper!!!! 


Hosť

#191

2016-08-17 20:05

Je to najväčšia hlúposť žiadať petíciou vyššie platy. Cenová hladina u nás je úplne iná ako na západe. Ja nechcem aby u nás stálo pivo 8 euro. To by som musel mať dôchodok 2500 euro a to mi nedá nik.

Hosť

#192 Chcete dôstojne žiť?

2016-08-23 09:27

Chcete dôstojne žiť? Tak žite dôstojne! Nemíňajte peniaze na sprostosti! Venujte sa zmysluplným činnostiam. Naštudujte si základy ekonómie. Naštudujte si, čo je produktivita práce.


Hosť

#193

2016-09-05 14:47

lebo je to cista pravda, co je v clanku napisane, ludia robia za nic, novodobe otrokarstvo.........

Hosť

#194

2016-09-05 19:22

mam dost hrdlacenia za par eur. Chcem zarabat tak isto,ako ludia v zapadnej europe,dopriat svojim detom dovolenky,vylety,byvat v dome a nie zit od vyplaty-do tyzden pred vyplatou a chcem ,aby manzel zil s nami doma a nemusel pracovat v zahranici a ja nemusela robit cez vikendy,sviatky a nocne a v case volna svojich deti byt s nimi!!!!

Hosť

#195

2016-09-06 18:21

preto som podpisal lebo chcem abi sme mali za odrobenu pracu tu istu mzdu ako nemci rakusania a ostatne staty oproti nim mame len almuznu slovaci konecns sa zobudme a dajme im na frak lebo az sa nechame tak s nas urobia nasi politici otrokov

Hosť

#196

2016-09-07 16:22

Prečo My Slováci nezarábame viac ako je to v iných štátoch? Sme horší ako oni? Slováci vedia robiť, nech majú dôstojnú mzdu ako inde v EÚ.

Hosť

#197 Re:

2016-09-13 11:11

#3: -  

 Zatiaľ podľa žiadneho. Treba to zaviesť ako právo.


Hosť

#198 Re: Re:

2016-09-19 05:42

#197: - Re:  

 Plačete na nesprávnom hrobe. Pýtajte si od svojho šéfa a zamestnávateľ.

pepo

#199 Re:

2016-09-27 16:43

#90: -  

 To máš VEĽKÚ pravdu. Vlastne čo chcel hitler(snad sato tak píše a to malé h naschvál) docieliť sa nemecku podarilo aj tak však toto chcel hitler aby SLOVANIA boli len otroci a to sa práve deje len súčastnom modernom poňatí s dopomocou našich Sku.....ých politikou ktorý si za to nechaju nabaliť svoje vačky a ešte kŕmia národ klamstvami že oni sem priniesli pracovné miesta ano ale opravím ich nové miesta pre slovenských otrokov priamo od nemeckého otrokára. Bravo hitler môže byť právom hrdý na nemecko a pani pi....u merkelovú. Toto neprávo vyrieši asi len ďalšia svetová vojna len asi posledná pre ľudstvo. Treba zresetovať svetový rád. Teraz by sme mali začať svetovú vojnu Slováci veď aj pre druhou svetovou vojnou v nemecku bola bieda a unás sa to deje teraz len sme na to moc malý štát aby sme sa mohli zachovať ako nemci v minulosti.

 

John

#200

2016-09-28 14:32

netreba si vytvarať iluziu ....ano možme povedať dajte nam to čo patri ale trvdiť že platime vyššie dane je omyl lebo v mnohych zapadnych krajinach EU platia vyššie dane ale slovaci chceli rovnu dan a to zapričinila že všetci platia rovnako mala ukažka v nemecku či rakusku dostane človek 5tisic eur v hrubom a v čistom dostane 2,5tisci až 2,8tisic eur ale slovak na slovensku čo ma 5tisic eur v hrubom dostane 3,5tisic eur v čistom čiže o dosť viac ako v nemecku či v rakusku a prečo ?...lebo ste chceli rovnu dan a tak mnohi veľkmi dobre zarabajuci ludia platia na slovensku percentulane menej dani ako ti čo maju podpriemerne mzdy takže z tohto pohľadu nadavajme len na seba že sme si vyvorili system kde chudobny platia na chduobnych a bohati na nikoho zatial čo v zapadnej europe ide o to že bohati platia chudobnym .....po dalšie chcete nižšie dane ale v članku vyššie mzdy pre policajtov zdravotne sestri učitelov a dalšie ale to plati štat a ked nevyberie na dani tak im neda nič .....v sukromnom sektore štat može jedine ovplyvniť minimalnu mzdu ktoru može zvyšiť nič viac tam nezmože ....a ano može znižiť dane pre mzdy zamestnacov len či to bude mať aj prospech pre zamestnacov a či to neskonči tym že keby štat znižil dane pre odvody a dane ktore plati zamestnaavtel za zamestnaca napriklad 35,2% na 15% či by to ušetrene skončilo aj na učte zamestnanca alebo či by to nebolo tak že by to skončilo na učte zamestnavatela ....zas nebudme naivny že mame len spravodlivych podnikatelov či firmy ked to častokrat tak ani nie je