Zákaz vraždenia koňov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Zákaz vraždenia koňov.

gibsonx

#101 Re:

2016-01-15 19:55

#1: -  

 tu nejde o to či JE, alebo NIEJE.....ale aby NEBOL.


Hosť

#102

2016-01-15 20:35

Žijem už dlhšiu dobu za hranicami Slovenska, a mám skúsenosti z moslimami, títo ľudia ak ich tak možno nazvať nemajú žiadny rešpekt k ľuďom ktorý neuznávajú ich vieru. A ja nemám žiadny úmysel ich rešpektovať, sme pre nich len neveriaci psi ktorých treba zabiť, a preto sa pýtam prečo ich vôbec pustiť na naše územie? Ak týmto spôsobom môžem pomôcť tomu aby sa prijal zákon proti islamu na Slovensku tak nebudem váhať ani sekundu. A môžem len poďakovať vám za to čo robíte pre Slovensko. Len tak ďalej!!!
Juraj

#103

2016-01-15 21:35

Ludia prosim Vas nezabudnite podpisat aj starsiu peticiu co tu je PETICIU PROTI STAVBE MESITY NA SLOVENSKU. Dakujem


Hosť

#104

2016-01-15 21:43

Islam je mentálny hnus.

Hosť

#105

2016-01-15 21:59

Dekuju za tuto petici,dekuju za to ze ji mohu podpořit i přesto že nejsem slovak.Jsem z čech ale moje žena je slovak a tim padem i jeji rodina i vlast je i moje rodina a vlast .Jsem z generace kdy jsme byli jeden stat a vnitřně promě jsme stále jeden.A proto s radostí vas podpořím .Velmi vám závidim protože u nás jsem zatím žádnou podobnou petici či aktivitu nezaznamenal.Takže ještě jednou Dekuju. S pozdravem Pavel Kutil

Hosť

#106

2016-01-15 22:44

zakazat tento islam na slovensku. je to na 100 percent iste ze co muslim alebo islamista to je 100 percentny terorista. zakayat a vyhnat prec islamistov zo slovenska.
pravda

#107 Islam je nutné zakázať, islam je satanizmus, Alah je satan

2016-01-15 23:08

Islam je nutné zakázať. Islam je ideológia založená sadistom, pedofilom, zlodejom, otrokárom a jedným slovom zločincom Mohamedom za účelom páchania zločinov a ovládnutia sveta. Islam buduje pocit nadradenosti moslimov nad nemoslimami, rozdeľuje ľudí a dovoľuje páchať zlo moslimom na nemoslimoch. V tomto je podobný nacizmus. Islam hlása násilie, dovoľuje a prikazuje vraždenie, kameňovanie, vraždy zo cti, vraždy nemoslimov len kvôli odmietnutiu islamu, vraždy oddídencov od islamu. Islam dovoľuje a nariaďuje bitie žien. Islam dovoľuje znásilňovanie nemoslimiek, dovoľuje otroctvo a sexuálne otroctvo. V islame je žena viac tovarom ako ľudskou bytosťou čo je v rozpore s rovnosťou ľudí bez ohľadu na pohlavie.


Hosť

#108

2016-01-15 23:49

Treba komentár?? stačí sa pozrieť na ich zvyky a človeku hneď dôjde, že tými ulicami sa zrejme Lady Godiva na bielom koni buď neprešla, alebo jej protestnú jazdu odignorovali... zaostalý národ... nie len, že zakázať na Slovensku, ale aj v iných krajinách a im stanoviť nové zákony...


Hosť

#109

2016-01-16 01:25

Ano, treba vsemozne chranit Europu a vsetky Europske staty pred prichadzajucimi masami nabozensky a rasove neznasanlivvymi-Mohamedanmi a emigrantami do naseho kontinentu! a v ktorom Europske narody a to v ich absolutnej vecsine ziju uz 70rokov v pokoji a v zajomnej pohode. Mohamedanske nabozenstvo a ludia-Mohamedani su myslaci: 1.Rasisticky (vsemozne diskriminuju a podcenuju vlastne zeny) 2. Su nakloneni myslenim -Fasistickym (predovsetkym chcu vhladit-vyvrazdit vsetkych ludi zidovskeho nabozenstva, no a tiez chcu a to samozrejme vyvrazdit a vyhladid z povrchu zeme tiez aj ludi a narody ktore maju ine nabozenstvo ako je Mohamedanske a to je nabozenstvo Krestanske!!! Sme jasne proti prichodu-Barbarov, Rasistov, Fasistov=Mohamedanov do Europy!!!


Hosť

#110

2016-01-16 07:00

za dobru vec sa peniaze nepitaju extra viditelnost stranky ? robite si srandu ?

Hosť

#111

2016-01-16 07:26

lebo to tak cítim a inej cesty niet

Hosť

#112

2016-01-16 07:43

Nech si každý rieši svoje problémi doma, máme dosť problémov s romami a nie aby sme ešte riešili aj islam.

Hosť

#113

2016-01-16 07:54

islam neni naboženstvo , ale hnusna sekta

Hosť

#114 Re:

2016-01-16 09:31

#25: Jeden z Vas -  

 Hned ako tu bude mesita pojdem ju zapalit


Hosť

#115

2016-01-16 10:59

Nesúhlasím z migráciou, nesúhlasím s EÚ, zastrašovací spolok Európy , ktorý je vykonávateľom USA, ktorých cieľom je zlikvidovanie Európy!! Dúfam, že tento rok, je posledným rokom EÚ, ktorá nás strašne oklamala a sklamala! Myslela som, že to bude niečo ako RVHP, kde si budú národy vzájomne pomáhať a obchodovať.A nič nehovorili o tom, že budeme otrokmi USA, s čím jednoznačne nesúhlasím! A preto, že nesúhlasíme s kvótami, nebude sa nám nijaký alkoholik z EK vyhrážať! Neni sme ničí sluhovia, sme suverénny štát a Slovensko je naše! Asi si títo hlupáci pomýlili storočie! Nechcem ani migrantov, ani islam a ani EÚ. Dokiaľ sme sa nespolčili so západom, bol tu pokoj! Už sme sa mohli z histórie viac krát poučiť! A kto tento projekt vymyslel, nech je prekliaty tisíc krát a nech trpí, ako sa len dá! Napísala som to preto, aby som ukázala, že som neskutočne nasraná....a mám strach o rodinu................................

Hosť

#116

2016-01-16 11:20

davam 100%nu podporu tejto petícií! zdielam dalej

Hosť

#117

2016-01-16 12:05

Je rozdiel zažiť moslima na dovolenke a žiť s ním,žiť v susedstve a vedieť že inak to nebude. Každý jeden zmení všetko presne tak ako neprisposobivy občania.
juraj

#118 Re: Re:

2016-01-16 12:22

 prosim Vas podpiste aj PETICIU PROTI STAVBE MESITY 

 Ja som sa uz podpisal a napisal tu aj kopec komentarov a uz davnejsie som podpisal aj  davnejsiu

 PETICIU PROTI STAVBE MESITY NA SLOVENSKU

takze ked uz ludia podpisujete tuto peticiu hoci islam tu zatial nie je uznany za nabozenstvo je treba podpisat aj tu druhu peticiu aj ked k jej forme a stylistike clovek moze mat vyhrady.


Hosť

#119

2016-01-16 12:25

Naša spoločnost nesmie akceptovat a tolerovat Islam, pretože je to ideologia teroru, násilia a strachu. Je to separatistická organizacia, ktora diskriminuje ženy i zvieratá... a to je len zlomok toho zla, ktoré rozsievajú po svete. Islam jenebezpecný a v Europe je nutné ho zakázat.

Hosť

#120 AJ peticiu PREZIDENT NEMECKA BRANTE LUD...

2016-01-16 12:33

Je velmi nliehave podpisat aj peticiu PREZIDENT NEMECKA BRANTE LUD......Este je snad pre zachranu Nemecka a zvysku Zapadnej Europy sanca a cas a aj ked uz pochybujem. J treba sa bohuzial zamysliet nad vystupenim z EU a zacat podpisovat aj PETICIU ZA VYSTUPENIE Z EU ak to nejako pomoze

vlk

#121 Re:

2016-01-16 13:03

#11: -  

 rovnako ako aj krestanstvo... takmer kazde z modernych nabozenstiev si hrabe na vlastnom piesocku... pripominam kriziacke vypravy, inkviziciu (ktora oficialne este stale neskoncila) ktora ma na svedomi tisice nevinnych zien ( a aj muzov) pri honoch na bosorky, atd atd....mimochodom, sloboda vierovyznania je zakladne ludske pravo


Hosť

#122

2016-01-16 13:13

Možno je to známe, možno nie, ale je potrebné si vziať príklad zJaponska, kde je Islám tiež zakázaný!

Hosť

#123

2016-01-16 14:19

Lebo som za zakaz islamu v globale nie len u nas.

Hosť

#124

2016-01-16 15:18

Europa bojovaka tisicrocia s za zakladne ludske slobody. Krestanstvo je zodpovedne za mnohe s najvetcsich zverstiev v dejinach ludstva. Teraz ked sme sa konecne oslobodili a zmudreli (stolerantneli)sme a nabozenska sloboda neznamena zasahovanie do beznych ludsky slobod a prav by sne nemali dovolit aby sa vratil stredovek. Islam je vo svojom vyvoji na stupni niekde kde bolo krestanstvo pre 600 rokmi. Je to agresivna sekta vynucujuca si poslusnost terorom.
Zakladom akehokolvek nabozenstva je nedovolit ludom aby si rozvinuli intelekt, rozhlad, empatiu.
Ak by som zila v krajine kde moje nabozenstvo sposobi vojnu, videla by som moju rodinu, priatelov zabijat a byt zabijany v momente by som sa takej chorej ideologia vzdala.
Ked som sa prestahovala do UK necakala som ze sa mi cely ich system a krajina prisposobi. Ze vsetko bude ako na Slovensku. V pravde vsetko bolo ine ako na Slovensku. Ludia bezohladnejsi, pravidla tvrdsie a priority absolutne odlisne od sveta s ktoreho som prisla.
Tak som sa pomali prisposobovala a s otvorenou myslov spoznavala ich kulturu.
Neprisla som s nastavenou dlanou..tu som obet postkomusnistickeho systemu...nic neviem, nic robit nechcem ...dajte mi nieco , zivte ma.
Bola som vdacna ze aj ked som prisla bez znalosti jazyka a specializacie bola som si schopna najst pracu s platom 3 krat vetcsim ako na Slovensku.
Samozrejme ich system na aj svoje tieniste stranky ale to kazdy.
Ja som proti akemukolvek nabozenstvu. Clovek by mal dospiet a prebrat plnu zodpovednost za svoje ciny a nasledky tych cinov. A nie verit ze nejaky imaginarny panbozko, Alan, alebo i Krisna ( tatko, mamka) pride ked bude zle a vzetko machnutim svojej vsemocnej ruky napravi.
Ake smutne ze na rozdiel od inych zivocichov sme dostali mozok ale neunuvame sa ho vyuzivat.

Hosť

#125

2016-01-16 16:54

Pretože mám obavy z budúcnosti ani nie svojej a manželkinej, ale našich detí a vnúčat a to mi verte, že to myslím naprosto vážne!