* * * NEVRTAJTE! CHCEME ŽIŤ V ZDRAVEJ KRAJINE !!!

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií * * * NEVRTAJTE! CHCEME ŽIŤ V ZDRAVEJ KRAJINE !!!.

Štefan Goron - občianský aktivista
Autor petície

#1

2016-01-10 20:33


Hosť

#2

2016-01-13 19:05

Teší ma, že ľudia na Slovensku nie sú ľahostajní
k ničeniu našej krajiny. Držím palce.

Hosť

#3

2016-01-14 09:13

Som rodáčka z obce Oľka. Vyrastala som tam, mám tam svojich rodičov a dodnes navštevujem spolu so svojou rodinou moju rodnú obec. Je tam krásna príroda a pokoj, bolo by škoda ju zničiť pre ropné bohatstvo a zničiť tak aj ovzdušie a pitnú vodu, ktorá je v niektorých krajinách často krát drahšia ako to čierne svinstvo. Pozerám predovšetkým na budúcnosť svojich deti a ich deti. V dedine vyrastal aj môj otec a jeho otec ktorý bol prvým starostom obce.

Hosť

#4

2016-01-16 06:06

V našej malej krajine nemáme veľa práce, ale máme bohatstvo v prírode. Keby tam aj našli ropu, získali by sme viac než máme? Potom sú zbytočné konferencie o otepľovaní, zbytočné je naše malé úsilie triedenie odpadu, meranie emisií... keď pre kúsok chleba budeme ničiť to, čo sme nevytvorili.
Štefan Goron - občianský aktivista
Autor petície

#5

2016-01-19 19:14

  podporte podpisom aj:      www.peticie.com/sadsad

 


Hosť

#6

2016-01-31 11:52

pre čistu a zdravu vodu pre buduce generácie

Hosť

#7

2016-07-13 09:19

Uz mame vsetci plne zuby toho aby nam vselijake mimovladky nicili to posledne co mame cistu vodu a prirodu ...nejaky pan Grenada plateny bohviekym sa snazi o to iste svinstvo co v Ceskej republike ale odtial ho hnali svinskym krokom.nase elity nas nechrania musime sa sami...kazde jeho slovo je cira nepravda akoze napriklad chemoterapia vylieci rakovinu ..ha ha zabije pacienta skor ako sama choroba.Hnusne chemikalie pouzivane pri skusobnych vrtoch su vacsi humus ako chemo pre cloveka s rakovinou.Budeme bojovat do posledneho dychu nech nas zahranicni bastardi neoberu o posledne.tento hnusny turbokapitalizmus pre par nenazratych elit skonci nech sa snazia ako chcu....nebudeme otrokminikoho a v mene nicoho chceme vladu ktora bude chranit slovakov a nie sa vyjadrovat sposobom ze ulica nebude diktovat.Tak vazeni ak to neviete ulica vzdy nakoniec vitazi...