Výzva na odstúpenie prezidenta Andreja Kisku zo svojej funkcie

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Výzva na odstúpenie prezidenta Andreja Kisku zo svojej funkcie.


Hosť

#126 Re:

2015-10-12 20:05

#113: -  

 ktorý sa bude pchať do zadku Rusom. Potom bude dobrý 


Hosť

#127 Re: Re:

2015-10-12 20:07

#126: - Re:  

 nedá sa zablokovať ten americký troll, čo máš proti Rusom, čo si, nie si Slovák potom, pál do usa


Hosť

#128 Re: Re:

2015-10-12 20:14

#9: Renata Rusnakova - Re:  

 akurát zasmiať sa môžem. Keď sme tu mali 20 rokov Sovietske základne tak to v poriadku asi. Zobuďte sa vy pani alebo slečna Rusnakova


Hosť

#129 Re: Re: Re:

2015-10-12 20:16

#128: - Re: Re:  

 yankees go home!!!!!!!!! nechceme tu americké základne a sovietske tu nepripomínaj ty chuj,nenapíšeš demarš na tureckú ambasádu za vpád turkov do nových zámkov?


Hosť

#130 Re: Re: Re:

2015-10-12 20:22

#127: - Re: Re:  

 počuj ty debilko ak niečo mám tak proti imbecilkom ktorý sa pre zmenu pchaju bezhlavo do zadku Moskve a to aj bezohľadu na to že Moskva tu mala 20 rokov zakladne. Choď sa ty odsťahovať do Moskvy. Keď si myslíš že to bude niečo úžasné. Sa pozri kam nás po 40 rokoch úspešneho budovania socializmu dostala spolupráca s Moskvou. Sa pozri aká životná úroveň je napríklad v Dánsku a Švédsku hoci doteraz majú monarchiu. A predsa je tam ďaleko vyššia životná úroveň. To isté v Nemecku. Na jednej strane nadávate na platy na Slovensku v porovnaní s Nemeckom a na druhej strane by sme  mali znova sa pchať do zadku Moskve. Tak sa vlastne rozhodnite čo vlastne by ste chceli. Životnú úroveň ako v Rakúsku alebo spojenectvo  s Ruskom. Lebo obidve mať naraz nejde


Hosť

#131 Re: Re: Re: Re:

2015-10-12 20:25

#130: - Re: Re: Re:  

 ha ha ha dánsko a švédsko čaká občianska vojna kôli multi-kulti ktoré tak obhajuješ a áno mám oveľa radšej Rusov ako sprostých rakušákov s tými ich utečencami, ale ruské základne tu taktiež nechcem ale ani americké, yankees go home


Hosť

#132 Re: Re: Re: Re:

2015-10-12 20:30

#129: - Re: Re: Re:  

 prečo ich nemám pripomínať, lebo pravda bolí, že ich tu mali. Je zaujímavé, že Americké zakladne tu nechcete, ale Ruské by ste asi z radosťou privítali. A tie Sovietske prehliadate Choďte sa vyplakat do Moskvy aký je zlý prezident na Slovensku. Ak by som si mal vybrať, tak tu nechcem ani ruské ani americké zakladne. 


Hosť

#133 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-10-12 20:32

#131: - Re: Re: Re: Re:  

 nič neobhajujem. Jasné multi-kulti vojna sa už začala to aby si si začal robiť zásoby potravín a ostatných vecí, keď to tak dobre vidíš. Boli si aj dalej ako v Rakúsku či v Česku asi nie


Hosť

#134 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-10-12 20:38

#131: - Re: Re: Re: Re:  

 Rozdiel je v tom že ja určite nebudem hlúpo veriť všetkému čo vydajú Američania alebo Rusi. Pretože tak vedia klamať Američania tak takisto vedia dobre klamať aj Rusi tak ako im to vyhovuje. Iba blb si môže myslieť,  že v spojenectve s Rusmi by sme žili lepšie a šťastne. Pochybujem. To mi pripomína propagandu bývalého režimu. 


Hosť

#135 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-10-12 20:40

#133: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 nemusím ísť do danej krajiny, aby som zistil že imigranti sú koniec europy, to máš ako s vlakom na to, aby si zistil, že ťa zabije, nemusíš sa pod vlak hodiť, vieš to aj bez toho, a takisto je to s islamom, francúzi, nemci a švédi sú stratení, my sa este mozeme zachranit, tak ze neprijmeme ziadnych moslimov 


Hosť

#136

2015-10-12 22:14

Neni to taki , prezidenť akeho som dufala že bude.

Hosť

#137

2015-10-12 22:51

Minimálne nepatrí do politiky. Vie písať peknú "motivačnú literatúru", ale to ho ešte neoprávňuje "robiť v pracovnom čase prezidenta" a vo voľnom čase robiť Kisku.

Hosť

#138

2015-10-12 23:28

Slovenská bolševická kolaborantská prasata kvičí... :-)  Bravo, pane Kisko, bravo - nevšímejte si té tupé lůzy... :-)

asdf

#139 asd

2015-10-13 00:06

lol banda retardovanej slovenskej ubozaku, meli byste byt radi za to co mate na hrade, akorat to byste museli mit iq vic jak opice v prvni rade.


Hosť

#140

2015-10-13 00:21

Lebo neveri vo vesmirnych ludi, hajzel jeden rozumny!!!

Hosť

#141

2015-10-13 01:05

sklamal doveru obcanov Slovenska

Hosť

#142

2015-10-13 07:14

Pána Kisku som síce volil, dnes sa cítim byť ani nie sklamaný ale podvedený prezidentom mojej vlasti.

Hosť

#143 Re:

2015-10-13 07:59

#23: -  

 Ďakujem za váš komentár, presne a stručne vystihuje doterajšie postoje A. Kisku... jenoducho je neprijatelný....


Hosť

#144 Re:

2015-10-13 08:14

#51: -  

 bohatstvo absolutne nezaručuje neovplyvniteľnosť, toleranciu a ani vlastenectvo... bohatý človek veľmi často stráca súdnosť a realitu....viď americkí Rockeffelerovci, čím sú bohatší tým sú chamtivejší... 

kamzík vrchovský tatranský

#145 hehe

2015-10-13 08:53

Bieda tych 1160 podpisov. S tym nic nezmozete. Je Vas zalostne malo. Ma vobec nejaky zmysel to robit? Asi taky, ako moj komentar tu. Jedna taka peticia tu uz bola, dakedy vo februari myslim. Skoncilo to na dajakych 1550 podpisov. Hehe. Vela stastia s peticiou prajem.

P.S.: Nemali ste si brat uver od Quatra ked ste na to nemali. :P

klikol omylom, odchádza zhnusený

#146 Re:

2015-10-13 09:01

#1: -  

 Slovenský "národ" t*pcov nedokáže pochopiť niečo mimo svojho obmadzeného dvora a demižóna pálenky.

Preto ani nepochopíte že Kiska je jediný slušný politik, ktorý má aj srdce aj rozum.. Ale Robertka F*cka by ste do neba vyniesli. Nech udrbe aj pol rozpočtu pre Pentu, keď Vám pridá po 5 euro na sociálky a starý hnilý vlak zadarmo patrí s vrahom Putinom na Ikony :D


Hosť

#147 Re:

2015-10-13 09:20

#101: Buďte normálni.. -  

 podľa tvojich definícií o " sprostej slováči " sa veľmi rada zaradím do tejto tebou definovanej kategórie  o slovenskej národnej identite .... rovnako ako Kiska si zadefinoval kde bude tento štát smerovať za každú cenu, za cenu spretrhania kultúrnych, historických a všetkých slovanských atribútov /  nechceš vidieť, počuť a akceptovať naše SLOVANSTVO, ktoré je veľmi silnou motívaciou /... teda hurá na západ, hurá k USA.... lebo dosiaľ tu bola nuda???!!!... nuda byť Slovákom, nuda byť Slovanom, nuda používať náš melodický jazyk, nuda učiť sa ruský jazyk, nuda poznávať slovanské krajiny, nuda byť chudobnejším, nuda byť mierumilovnejším, nuda byť slušnejším, nuda byť občanom postkomunistického bloku, .... treba všetko zahodiť, nahradiť novým, cudzím, .... za každú cenu... vážený pane, rómovia a imigranti sú len okrajovým riešením ako dotlačiť Slovanov ku akceptovaniu expanzie nenažraných dobyvateľov zo západu.... Slovanské národy a predovšetkým Rusko sa historicky rozprestierajú na území, ktoré bolo  neustále cieľom mnohých dobyvateľov, tak z východu ako i zo západu a muselo sa ako "geopolitický hráč" neustále v rámci svojich možností brániť.... vážený pane, podľa tvojich komentárov absolutne postrádaš nielen súdnosť ale predovšetkým v prvom rade už historické vedomosti o zámeroch americkej a západnej geopolitiky voči Rusku a nám ostatným Slovanom.... ale predovšetkým postrádaš tú tebou proklamovanú úctu a rešpekt, úctu k sebe,úctu k vlastnému národu, úctu a rešpekt ku krajine, ....  takže predpokladám, že tvoje gény nie sú slovenské .... na margo "Kiska" len toľko, ako popradčanka som mala možnosť poznať klan rodiny Kiska i pred prevratom v 89-tom.... už pred voľbami som mala obrovské pochybnosti, ktoré tento pán nielen potvdil ale dokonca predstihol... i keď som ateista, použijem známu vetu zo známeho Troškovho filmu: ... je to hnus velebnosti!... 


Hosť

#148 Re: hehe

2015-10-13 09:26

#145: kamzík vrchovský tatranský - hehe 

 :-))) verím, že sú tu mnohí, ktorí nikdy nemali úver od Quatra, dokonca sú finančne stabilnejší než Kiska... svoj podpis som pridala z dôvodu, lebo Kiska je podľa našej dosiaľ platnej  ústavy vlastizradca...


Hosť

#149

2015-10-13 09:29

mám už toho plné zuby
kamzík vrchovský tatranský

#150 Re: Re: hehe

2015-10-13 09:29

#148: - Re: hehe 

 to si odkial na to prisla, ze je vlastizradca?