Petícia ZA ZACHOVANIE ÚTULKU ZVIERAT AOZ na Rebarborovej ul. v BA

tienový poslanec NR SR.

#1

2015-10-05 19:06

            Podporte aj:

                                                     www.peticie.com/pes_nieje_vec

                                                                                                                                www.peticie.com/pesdozivotie

 

JA

#2

2015-10-14 07:31

Keby pani Havranová prestala piť a začala sa starať o zvieratá tak by žiadna petícia nemusela byť. Útulok sa neruší bude prevadzkovaný inou zodpovednou organizáciou.Pani Havranová sa snaží hrať na city, ale už sa jej to nepodarí, keďže ju všetci poznáme.Okrem tých , čo petíciu podpísali :) 

Nana

#3 Blbost

2015-10-14 08:31

Co je toto za blbost. Aspon neklamte. Ziadny utulok sa nerusi, len ho bude prevadzkovat clovek, ktory sa o zvierata dokaze postarat a nebude ich tyrat, ako to bolo doteraz.

Kika

#4 Útulok sa neruší

2015-10-14 10:12

Po viacerých sťažnostiach vašich vlastných pracovníkov, ktoré prišli na magistrát a ktoré boli k dispozícii, kde som si prečítala, ako ste vypichli mačiatkam oči, okrem iného, sa ani nedivím primátorovi, že sa rozhodol pre výpoveď. Útulok zostane, len dostane iného, zodpovednejšieho nájomcu. Tak tu neklamte ľudí a nezavádzajte.

Goro

#5

2015-10-14 10:13

Vážení, presvedčte sa aj o druhej strane mince, keby ste vedeli, koho chcete petíciou podporovať, nespali by ste. Celé roky sú držané zvieratá na Rebarborovej ako rukojemníci, bez veterinárneho ošetrenia, v svrabe, výkaloch, špine a smrade. Bez možnosti adopcie, pretože nikto nikdy nevidel žiadnu inzerciu týchto úbohých stvorení. Kým si pani H užívala alk. opojenia, zvieratá tam trpeli a zomierali. Rozum do hrsti a zdravý úsudok treba vždy, keď idem za niečo bojovať


Hosť

#6

2015-10-14 10:33

Na šťastie skončí utrpenie zvierat v tomto azyle!!! ZMENA BOLA POTREBNÁ!  

začiatočnik

#7 zaciatočnik

2015-10-14 13:16

zdravim, myslim že nebolo by dobre rušit útulok, len treba zodpovedneho, triezveho a zmýšlajuceho človeka s velkym sdrcom  citom ku zvieratam, a kedže žili v takej špine , aj vo vlastných výkaloch ako vydno z fotiek ak sa nemýlim, tak ako mohla byt zaručená karanténa? !!! Chudence mačence i psy, trpiet za niekoho kto sa nevie ani sám o seba postarať. takže pani Havranovu preč, na liečenie a dať zodpovedný tým... 

Halina

#8 Re: zaciatočnik

2015-10-14 13:18

#7: začiatočnik - zaciatočnik 

 ani Mesto, ani nik iný útulok rušiť nechce, to je výmysel pani H. Útulok bude zachovaný, ale nájomník sa musí zmeniť.

Bernátová
Hosť

#9

2015-10-22 17:05

Vazeni komentujuci.. predpokladam, ze pisete vymasirovani zarucenymi informaciami z médií a la Nový Čas, prostrednictvom ktoreho rozputal nechutnu a hlavne nepravdivu antikanpan Magistrat v spolupraci s konkurencnymi organizaciami a to za ucelom zrusit jediny utulok v bratislave, ktory sa naozaj postara o macku v nudzi, nie len ju telefonicky odmietne ked tam zavolate alebo ju utrati. Poznam ten utulok velmi dobre a realita je taka, ze nepoznam nikoho kto by sa tak obetoval pre zvierata ako ta pani v utulku.., chodim tam rok, kazdy tyzden a som svedkom ako sa kazdy den cistia zachody, dezinfikuje dlazka, pri zdravotnom probleme bezi k veterinarovi, su riadne zivene a to od januara za len za svoje posledne peniaze.. skuste umiestnit najdene maciatko v slobode zvierat.. mestsky policajt vam rovno do telefonu povie,ze macky neberu a mozem byt rada,lebo by ju aj tak utratili.. takze to,ze budu macicky z utulku umiestnene v Slobode zvierat je vysmech.. vzdy ked sa na tie zvieratka pozriem a predstavim si,co ich caka.. je mi do placu..cely tento komplot voci momentalnemu utulku je zo strany mesta a konkurencnych pseudoorganizacii je nechutny a doplatia na to zas len tie ubohe zvierata :( bolo by skvele keby si novy cas spolu s komentujúcimi dal tu namahu zistit realitu skor nez napise taketo skodlive klamstva.. chodte sa pozriet na realitu v Slobode zvierat a na realitu v utulku na Rebarborovej a potom piste nazory.. uprimne dakujem

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-10-22 18:48



Hosť

#11 Re:

2015-10-22 18:50

#2: JA -  

 otazocka.. boli ste v tom utulku.. viete, aka je naozaj pravda? ci ste len citali senzaciechtivy novy cas ktory uverejnil lzivu propagandu z tlacovej konferencie Magistratu, kde boli iba a len klamstva.. pretoze chcu inak nalozit s lukrativnym pozemkom.. ziadny utulok sa nechysta.. to by uz bol asi vybrany prevadzkovatel a projekt.. nie len od januara zrusit veskere peniaze na utulok bez udania dovodu.. kde by asi boli tie macky, keby pani Havranova neminula cele svoje dedicstvo na prevadzku utulku od januara.. vy by ste dali vsetky svoje peniaze na zvierata?? ruku na srdce.. pravda je v utulku tak sa don chodte pozriet kym nieco k tejto teme napisete.. dakujem


Hosť

#12

2015-10-28 17:58

Podpísaním tejto petície som dala jasne najavo svoj nesúhlas s tým ako sa u nás zachádza zo zvieratami ako by oni nemali právo na život. nie je mi to ľahostajné preto som sa podpísala pod túto petíciu.
.

#13

2016-02-13 12:37

            www.peticie.com/zcv

 

www.peticie.com/zcv

#14

2016-04-01 11:31

   ...   www.peticie.com/zcv

 


Hosť

#15

2016-05-20 19:12

Záleží mi na živote - aj zvierat.