PETÍCIA - za prejazd Račianska, Kraskova

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PETÍCIA - za prejazd Račianska, Kraskova.


Hosť

#1

2015-08-26 22:04

prejazd využívam denne

Hosť

#2

2015-08-26 22:47

Podpisom potvrdzujem ze rozhodne nesuhlasim ako sucasny stav vystavby pri racianskej ulici v blizkosti kraskova.ktory navrhuje magistrat hlavneho mesta a navrhuje dopravne riesenie ktore velmi skomplikuje obcanom dopravny kazdodenny zivot ktory byvaju v blizkosti okolia racianske myto sibirkska kraskova racianska ulica.j.c.hronskeho a ulicu kraskovu vyuzivaju elektrickove priecestie aby sa dostali domov a z domu na oba smery von z mesta aj do mesta od nepamati !!!.nechapem ako vobec magistrat rozmysla a chcel by som aby sa prestahovali ti ludia co riesili dopravnu situaciu a nezmyselne chcu uzavriet ulicu! do mojho okolia a vyskusali si navrhovane riesenie uzavriet ulicu a vyuzivali ich riesenie pocas svojho kadonenneho zivota ako by sa im to pacilo a vyhovovalo :)

Hosť

#3

2015-08-27 06:38

bohvie ake dovody vedu magistrat k presadzovaniu noveho dopravneho riesenia, ale predpokladam , ze ti co to presadzuju su teoretici od stola co cez ten prejazd jazdia maximalne raz za uhorsky rok...


Hosť

#4

2015-08-27 09:46

Magistrátom navrhované riešenie by veľmi skomplikovalo dopravnú obsluhu rozsiahlej bytovej zóny medzi Kraskovou a Račianskym mýtom.

Hosť

#5

2015-08-27 10:16

Lebo má logiku...

Hosť

#6

2015-08-27 11:33

Obyvatelia tejto lokality vyuzivaju denne tento prechod na Kraskovu ulicu a jej zrusenie len sposobi stratu casu, vacsiu spotrebu benzinu a v spicke bude problem s odbocenim tak ako si to kompetentni predstavuju. Urcite ani jeden z nich tento prechod nevyuziva, lebo by take nieco nikdy nenavrhol.

Hosť

#7

2015-08-27 12:17

žiadam rekonštrukciu električkovej trate, hlučnosť je neznesiteľná!!!

Hosť

#8

2015-08-27 12:54

Nepodporujem nadmerné zastavovanie aut semaformi, najmä, keď sa v tomto prípade nejedná o nadmerný počet odbočujúcich aut, postačuje vyznačenie prechodu pre chodcov a možnosti dvoch blízkych križovatiek. Súhlasím s rekonštrukciou trate, úpravou a udržiavaním prechodu a chodníkov.
domáci

#9 prerjazd Račiansk - Kraskova

2015-08-27 14:26

Z Kraskovej pre odbočenie doľava s využitím prejazdu pri Kominárskej je veľmi nešťastné, nakoľko v ranajších špičkách, resp. takmer celé doobedie, kedy sú kolóny aut pred križovatkou Račianska, tento spôsob odbočovania bude prakticky neuskutočniteľný! 


Hosť

#10

2015-08-27 14:50

Som za opravu elektrickovej trate a jej zatravnenie. Ta hlucnost je neznesitelna!!!!! Uz s tym nieco treba urobit, nemozeme ani okno otvorit a aj tak sa nepocujeme!

Hosť

#11

2015-08-27 14:58

Oprava a odhlucnenie elektrickovej trate. Ten stav je katastrofalny a je vysmechom vsetkych danovych poplatnikov v tej oblasti. Neda sa vetrat, neda sa spat, neda sa pri otvorenom okne v byte rozpravat. Hlucnost kolajovych spojov dosahuje 80db v 20 m vzdialenosti !!!!!!
Kompetentni, zobudte sa.


Hosť

#12

2015-08-27 15:27

No z mapky je evidentne ze je to vymysel developera dementneho projektu Myto. Nedokaze racionalne vymysliet napojenie svojich bytoviek tak navrhli pseudoriesenie ktore skomplikuje dopravnu situaciu nam vsetkym co tu roky byvame.. Nechapem ako mohol niekto toto schvalit

inak odhlucnenie resp. Rekonstrukcia elektrickovej trate je urcite nevyhnutne. Vsade inde na zapade by ta trat bola vyradena z prevadzky pre nesplnanie absolutne ziadnych noriem


Hosť

#13 Re:

2015-08-27 18:12

#12: -  

 suhlas


Hosť

#14 Re:

2015-08-27 21:34

#12: -  

 plne suhlasim

Susedka

#15 Petícia

2015-08-28 08:00

Plne súhlasím so všetkými 3 bodmi!


Hosť

#16

2015-08-28 08:09

Zasadne nesuhlasim s magistratom navrhovanym riesienim. Prejazd vyuzivam ja i moja rodina a priatelia denne, jeho zrusenie by nam mimoriadne skomplikovalo situaciu, nehovoriac o zacpach, do ktorych by sme sa dostali v rannych i podvecernych hodinach. Ako obyvatelom Racianskej ulice by nam zostali v pripade navrhovaneho riesenia len "bnefity" v podobe enormnej hlucnosti (zvysenej nekrytou elektrickou tratou a vyjazdom permanentne hukajucich sanitiek), smogu a tazkej dostupnosti vlastnymi dopravnymi prostriedkami. Ziadam aby sa konecne zohladnili aj zaujmny terajsich obyvatelov a nielen biznis zaujmy developerov.

Hosť

#17 Re:

2015-08-28 08:10

#12: -  

 suhlasim a podporujem

 


Hosť

#18 Re:

2015-08-28 08:12

#12: -  

 


Hosť

#19 Re:

2015-08-28 08:16

Presne tak, len lobing developera a ślepota/hluchota magistratu.


Hosť

#20

2015-08-28 08:31

Prechod vyuzivam denne, jeho zrusenie by mne, mojej rodine i priatelom vyrazne skomplikovalo zivot, predlzilo cestu do i z prace, zvysilo zataz na i tak pretazenom useku cesty, kde su v rannych a popoludnajsich hodinach zapchy, zvysi sa i tak mimoriadne vysoka hlucnost a smog. Ak chce Magistrat riesit bezpecnost a zaujmy terajsich obyvatelov Racianskej (a nie zaujem developera) nech urobi svetelnu krizovatku na Kraskovej (obojsmerne), dohodne sa zo zachrannou sluzbou, ze nebude pouzivat zvukovu signalizaciu pri kazdom vyjazde sanitky z Kominarskej bez ohladu na cas a odhlucni elektrickovu trat, Tolko k minimu pre obcanov - volicov v tejto lokalite.

Hosť

#21

2015-08-28 09:12

Nepovazujem za stastne riesenie dopravnej zmeny, i ked
zo semaformi. Racianske myto je vecne hlavne v spickach
upchate a Kraskova ul.je vyborna spojnica na prejazd.

Hosť

#22

2015-08-28 10:15

Takto je to dobre

Hosť

#23

2015-08-28 11:08

Navrh magistratu povazujem za totalny nezmysel. Nic neriesi iba by skomplikoval dopravu. Uznavam aby developet urobil nieco aj pre obcanov nielen pre svoje biznisy. A mimochodommal by po vystavbe zremonstruovat aj vozovky.

Hosť

#24

2015-08-28 13:46

To čo navrhuje Magistrát je absolutne neprijateľné pre plynulosť dopravy. Som odborník na dopravu (4 roky som bol vo funkcii prednostu bývalého Krajského úradu pre dopravu a pozemné komunikácie v Bratislave) a nikdy ja a moji ľudia z úradu by s takýmto riešením nesúhlasili.

Hosť

#25 Chorý výmysel:

2015-08-28 14:29

To sa nedá ani komentovať.Ja mám stavebnú priemyslovku v odbore dopravné stavby ale takéto niečo by ma veru nenapadlo.Z Račianskej na Kraskovú odbočuje polovica sídliska a to viem preto lebo som tam býval cez 40 rokov.Je to choré.Radšej by sa mali postarať na odhlučnení električkovej trate a úprave prejazdov podľa moderných tachnológií.Čo k tomu dodať:Obyčajná mestská mafia ktorá si prihráva kšefty.Riešili to aj pri vybudovaní nového sídliska na Filiálke???Čo hovoria projektanti toho sídliska???Asi sa chytajú za hlavu že ako je to možné...