Zdaňovanie zdravotníkov za vzdelávacie podujatia

Zdaňovanie zdravotníkov za vzdelávacie podujatia / Oznamy / Výsledok rokovaní na Ministerstve financií / Komentáre


Hosť

#1

2015-05-22 18:38

Vďaka za vašu aktivitu. Aj to málo, čo ste dosiahli, je cenné a aspoň je vidieť, že zdravotníci chcú o svojom osude spolurozhodovať.

Hosť

#2

2015-05-26 14:56

Super pán MUDr. Balaz 

 

co sa vlastne zmenilo NIČ - hanba 

 

myslite si ešte stále , že hájite záujmy lekárov a dalších zdravotníckych pracovníkov ????

 

skuste pouvažovať o svojej demisii alebo založte nadáciu a kúpme si profesionálov na zorganizovanie štrajku !!!

 

len tak sa ukáže, akú cenu ma zdravie !!!!


Hosť

#3 Re:

2015-05-26 14:57

#1: -  

 Je to hanba , nedosiahlo sa absolútne nič - otvorte si uz konečne oči a ústa a zobuďte sa !!!! Potrebný je celoslovensky štrajk !!!


Hosť

#4

2015-06-02 19:30

Ďakujem za Vašu aktivitu a konštruktívny prístup. Viem, že boj s veternými mlynmi je ťažký a zdĺhavý, ale je to jediná legálna cesta... musíme sa ozývať ďalej. Veľa sily prajem.

Hosť

#5 Re:

2015-06-02 22:01

#4: -  

 Dobrý večer pán doktor Baláž!

Nie som lekár, ani finačný poradca, ale velmi ma dráždi prístup Min. financií k tomuto problému. Mám dve pripomienky ku zdanovaniu vzdelávacích akcií pre zdravotníkov.

1. Štátny zamestnanci z iných rezortov sa taktiež zúčastňujú rôznych školení a vzdelávaní pri zmenách vykonávacích predpisov a zákonov, atď,  čo je v poriadku, aby mohli vykonávať danú prácu v intenciách daných predpismi a zákonmi. Sú pri týchto akciách taktiež zdaňované ich nepeňažné príjmy (cestovné, ubytovanie atď)? Asi nie a v princípe je to to isté. To isté je i to, ak pán minister i jeho doprovod ide na rokovanie napr. do Bruselu  vládnym špecialom a je im poskytnutý plný servis. Napíšu si tieto nepeňažné plnenia- čo sú asi iné čísla - do svojho daňového priznania? Dalo by sa vypichnúť veľmi veľa takýchto príkladov.

2. Ak vyšle výrobca liekov na nejakú akciu zdrav. pracovníka, zaplatí mu letenku, ubytovanie, stravu.. . V tejto cene je zahrnutá i daň. Prečo má "prijímateľ nepeňažného plnenia" zaplatiť  i daň z dane? Tomu sa myslím hovorí dvojité zdanenie.

Dúfam, že moje pripomienky Vám budú užitočné.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook