Petícia proti plánovanej výstavbe mosta do Hlbokého

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti plánovanej výstavbe mosta do Hlbokého.


Hosť

#1

2015-05-15 07:34

Lebo som zásadne proti. Dosť že každý večer pomaly sledujem ako nieco podpaľujú a chodia tam hasiči a zachranka. A ešte aj napádajú týchto ľudí a ešte sa im ma niečo stavať? Nech sa len prejdú dookola...
not me

#2 Peticia

2015-05-15 21:18

a ked som docital celu peticiu, som si dodal pre seba, ze hlavne tadial budu chodit cigani...

maker

#3 Cez Belopotockého nie

2015-05-16 17:16

No som zvedavý ako to dopadne, lebo keď sa Smeráci rozhodnú niečo pretlačiť, tak to urobia, či sa to obyvateľom páči, alebo nie. Ja bývam v I5, teda najbližšie ako sa dá a som zásadne proti. A sú to aj zbytočné peniaze, keďže sa jednoduchšie dá ísť cez Kamenné pole.

Len ide totiž o to, že medzi poslancami je jeden, ktorý má už dlho osobné ambície to pretlačiť a keďže je blízky primátorovi, tak sa asi budeme môcť aj po....ť a prejde to. No som fakt zvedavý.


Hosť

#4

2015-05-18 20:45

Bývam v tesnej blízkosti plánovanej investicie. S petičnými hárkami som sa ešte nikde nestretla.

Hosť

#5 Re:

2015-05-19 17:50

#4: -  

 Petičné hárky sú k dispozícií u predsedu petičného výboru. 


Hosť

#6

2015-05-26 07:19

Byvam nedaleko konecne klud od podkurazenych romov pre urazenych ..si vravia cigani.. obyvatelia v strednom veku si pamataju takzvany hojdaci most..aj ten padol za vlast..ti cco byvaju v Ickach..vyrastal som tam vedia ake boli veceri po vyplatach ..podporach ..zas sa vraciame do starych cias..som proti!!!!!!!!!!!!!!
sunar

#7 Re:

2015-06-02 06:19

#1: -  

 presne tak. naco nejaky most do hlbokeho, ved aj tak skoro nikto nevie kde ta dedina je, tak naco most.


Hosť

#8 Re:

2015-06-03 13:58

#4: -  

 Budu k dispozicii 7.6.2015 v poobednajsich hodinach na cyklochodniku Nabr. J. Krala.


Hosť

#9

2016-07-23 09:15

Byvam na Belopotockeho, v danej oblasti chyba prechod pre pesich a cyklistov, logicka nadvaznost je lepsia na vedlajsej ulici vzhladom na existujuci podchod na hlavnu ulicu.