Odvolanie prezidenta SR Andreja Kisku

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odvolanie prezidenta SR Andreja Kisku.


Hosť

#2001

2016-03-08 23:39

Vlastizradcu tu nechcem/e !

Hosť

#2002

2016-03-08 23:45

Kiska je bezpochyby vlastizradca

Hosť

#2003

2016-03-08 23:47

Nesúhlasím s touto petíciou. Už len preto, že hneď po otvorení nabehol text Váš podpis potvrdený.
Osobne som presvedčený, že prezident je agent cudzej štátnej
mocnosti. Tak kedysi podpredseda vlády Pál Czaky.

Hosť

#2004

2016-03-08 23:47

Pretože prezident uplne odignoroval 200 000 voličov.
ukázal im zdvyhnutý prostredník.

Hosť

#2005

2016-03-08 23:50

P. Kiska zabudol že je Slovák !! Takže odísť miestnosti , choď tam kde sa privítaju americký podlizovac.

Hosť

#2006

2016-03-08 23:52

Zaťahuje Slovensko do vojny a pána Kotlebu uráža na čo nemá právo 200 000 občanov mu dalo hlas a on to musí rešpektovať a nie sa vyhrážať že mu rozpustí stranu to je čo za svinstvo??

Hosť

#2007 Re:

2016-03-08 23:58

#1981: -  

 Možno tak v tvojích mokrých snoch. Prezident toto právo veru má, či sa ti páči, alebo nie :-)


Hosť

#2008

2016-03-09 00:00

Lebo kiska je primitiv

Hosť

#2009 Re: Re

2016-03-09 00:06

#1440: Zbohom rozum - Re 

 populista je fico..nie kotleba...ako sa na slovensku polepsilo za poslednych 8 rokov? nijako..akurat viac ludi zivori a viac ludi odislo pracovat do zahranicia...kotleba chce akurat zachranit narod...fasisti su vo vedeni eu!!!!! a my mame akurat vo vlade posluhovacov!!!

 


Hosť

#2010 Re: Na čo je nám prezident?

2016-03-09 00:21

#1977: §Pohľad na vec§ -  

 Žvíme ho tak či tak, ale keď bude odvolaný nebude robiť hanbu.ale zas budeme platiť aj dalšieho čo ju môže robiť tiež

možno si  myslia že to je ich úlohou v ich funkcii.tým myslím aj jeho predchodcov

a čo zrušiť Prezidenta vôbec.?


Hosť

#2011 Re: Re: Re

2016-03-09 00:21

#2009: - Re: Re 

 S časti nesúhlasím. Určite sa Slovensko pohlo lepším smerom ako za vlady p. Radičovej a zlepenca kde bol p. Sulík. A občania urobia tú istú chybu a pošlú ho hrabať do vlády znova.. Sú tú zbytočné debaty. Treba vyzvať prezidenta a nie hneď odvolvať.. Uvedom si, že ho budeš platiť aj so svojich daní.. Ako ďalších troch lebo ako prezidentovi mu prináležia niektoré práva aj po ukončení mandátu. Nespokojnosť sa vyjadrila treba počkať.. A pozor PENTE tiež neverím a jej denníkom atď.. Ale ak chcete byť družné ovce tak prosím.. Prepáč, len môj názor


Hosť

#2012

2016-03-09 00:22

Lebo pan Kiska sa chova ako dement

Hosť

#2013

2016-03-09 00:25

Vyslovene hlúpy malomeštiacky sedlák, vo všetkom odkázaný na svojich nepodarených poradcov, nemá jednoducho v prezidentskom úrade čo pohľadávať. 


Hosť

#2014 Re: Re: Na čo je nám prezident?

2016-03-09 00:27

#2010: - Re: Na čo je nám prezident? 

 Myslím že prezidenta vôbec nepotrebujeme. Čo potrebujeme sú odborníci vo vláde a s tým súhlasím.. A po skončení funkcie prezidenta by som im odobral všetky privilégia. Majú ich poberať počas trvania vlády prezidenta nie ich čerpať až do smrti.. Zrušil by som aj poslanecké imunity a všetky výdaje by som publikoval na internete.. Aké sprenevery?? Daňové úniky?? Aj poslanci by nemali mať väčšie práva ako ľudia.. Aj tak dostanu na seba raz tonu hliny a drevené pyžamá ako každý jeden z nás..


Hosť

#2015

2016-03-09 00:40

je to prvý profašistický prezident Slovenska , veľký podporovateľ otvorene a agresívne fašistickej Ukrajiny a tiež amorálny zločinec - úžerník, ktorý zničil svojim nezákonným podnikaním (úžerou) množstvo slovenských rodín okradol ich a uvrhol ich do strašnej núdze a biedy, podporovateľ zločinného NATO atd atd atd

Hosť

#2016

2016-03-09 00:40

Myslim si ze prezident je ritolezec a nevie ukazat gule na verejnosti.Mal by hajit zaujmy ludu a nie svoje pripadne cudzie.

Hosť

#2017 Dovod podpisu peticie

2016-03-09 00:46

Co by si zasluzil nas "p. prezident"? Odvolanie to je pre neho len pochvala..... Je to fakt na zvracanie co spravil. Ako si to mohol dovolit, ignorovat a potupit legalnu stranu a 210 000 volicov, ved sluboval ze bude sluzit vsetkym obcanom a oni  boli pravoplatne zvoleni. On co by mal vsetych stmelit a upokojit koketuje v prvom rade s tym ozranom, namyslencom,  fetakom tuziacim po moci Sulikom ktori mozno uz cez volebnu noc na pohotovosti ked si ozraty rozrezal ruku /poz. mal si hlavu/ sa predstavoval ako priemier SR, dalej s tym posahancom Matovicom s IQ hupacieho konika z ktoreho srsi len zlost, nenavist, vulgarizmus, pycha, nadutost a tuzba  po moci a nema ani svoju stranu/a vobec co robil ten puchros KDHcky Lipsic u prezidenta ako doprovod, co Matovic nie je svojpravny/ ako keby oni dvaja zastupovali dva milony volicov. Je to nehoraznost najhrubsieho zrna odsudenia hodna a verim ze to len tak neostane, to som este nezail ako zijem /a komunisti boli komunisti/, viem co hovorim ked mam 65 rokov. To museli vsetci v tom  "Kicka palaczi " nakydat na Ficu a samozrejme Kotlebu. Pri tom su vsetci podvodnici a zapredanci ani jeden nie je cisty a idu hrat divadlo ako oni idu zachranovat demokraciu na Slovensku. Co sa tu doteraz zatykalo ci co ? A v mnohych pripadoch sa malo. Neviem kde mali liudia oci ked takymto  idiotom, podvodnikom, cirkusantom a , KDH ckym zbehom dali hlas. Ja som "Kicku"  nevolil a ani by som nikdy nevolil lebo viem co je zac. Nevolil som ani Kotlebovcov ale teraz fakt lutujem. Toto si predsa  prezident nemoze dovolit aj ked by mu to tazko a nebolo po jeho voli musi sa prekonat, urobit pretvarku a jednat slusne. Inokedy zahrat pretvarku vie a spolu s nim aj banda ktora chce silou mocou okusit ake je to byt mocni. Tak velmi tuzia po moci tii co ju este neokusili az je to protivne/. Nech sa zase dalsi nabalia a zadrhnu iba to im prajem a teraz co, maju co chceli. A este. Velmi sa mi nepaci na "Kickov " iaj to ze Fica by utopil keby mohol aj v lyzicke vody, ale opozicnu bandu /SaS, OL/ANO, Most, KDH/ tej pocas celej doby ako vladne nahrava. Ako keby oni boli cistucky ako lalie a pritom su to zlodeji na celi s nim. Hanba takemu prezidentovi.


Hosť

#2018

2016-03-09 00:48

Lebo Kiska je kokot

Hosť

#2019

2016-03-09 00:49

Z principu. Nejaky butorov hovorca nema co odsudzovat zastupcu 200.000 obcanov tohto statu.. Pokial je zname tak Kotlebova strana je legalna. Ziadny sud nerozhodol inak. Preto ani butorov hovorca ako zamestnanec vsetkych obcanov nema co vynasat rozsudky. Dokonale sa mi zhnusil tento neobolsevik.

Hosť

#2020 Re:

2016-03-09 00:49

#1783: y4ps -  

 Kiska nemohol porusit Ustavu SR, lebo ju nepozna.Pozna len Ustavu USA.

shubol

#2021 Re:

2016-03-09 00:50

#6: -  

 to nie je smola, smola je, keď ti spadne na hlavu meteorit, smola nie je, ak vyhodíš kameň do vzduchu a spadne ti na hlavu, to je hlúposť :D

Kukuruku

#2022 Re:

2016-03-09 00:54

#2003: -  

 A teraz co ked nesuhlasis s peticiou? Nuti ta niekto podpisat ? Ked nesuhlasis tak nepodpisuj. Naco tieto kydy ? Podpis taku s ktorou suhlasis..zbytocne tu kydas.


Hosť

#2023

2016-03-09 00:58

Tento clovek nema co robit na kresle prezidenta!nijako si nezasluzi byt tam kde je a lutujem casu ked mi bola tato osoba sympaticka a verila som,ze nieco pre nas lud aj urobi.skoda slov na jeho adresu aj

Hosť

#2024

2016-03-09 01:11

Kruta pravda je, ze sme si za prezidenta zvolili extremistu podporujuceho nelegalnu migraciu, genocidu europskych narodov, cloveka ktory pred svojim zvolenim vyhlasoval ze chce byt prezidentom vsetkych Slovakov no od nastupu do svojej funkcie sa zasadzuje za prava islamskych extremistov, nasilnikov, ludskopravnych pomatencov a nie za prava slovenskych obcanov.

Hosť

#2025

2016-03-09 01:15

PRETO ŽE PREZIDENT JE TU PRE ĽUD A NIE TU ROZKAZOVAŤ KOHO PRIME A KOHO NIE MA BYT NESTRÁNI.A NECH NAĎALEJ OZOBRACUJE ĽUD TIMI JEHO POZICKAMI SASO