Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv.


Hosť

#426

2015-02-19 14:13

Jasné, že im ide o rozvrátenie spoločnosti - POKAZIŤ TO, ČO SA DÁ! Vieme, že BUDOVAŤ NIEČO DOBRÉ chce veľa úsilia a ROZVRACAŤ JE ĽAHŠIE. DOBRO a ZLO bolo vždy...

Hosť

#427 Re:

2015-02-19 14:27

#422: -  

 súhlasím


Hosť

#428

2015-02-19 15:21

No tak ľudia, teraz je viac sťažností ako za tie celé roky... Koho je viac, tých čo sú proti alebo tých čo to chcú presadiť?
hosť

#429 Re: Re: Re:

2015-02-19 15:22

#405: Skutocnost!! - Re: Re:  

 Boha by ste asi nikdy nechceli zneuctiť a máte Ho v hĺbke duše radi.Ani sa Naňho nehneváte.

 

 Jeho zákony sú dobré a dávajú spokojnosť a všetky dobrá.Boh je milujúci Otec všetkých svojich detí.

 Treba sa k Nemu modliť. 

Post blue

#430 Re:

2015-02-19 15:24

#25: -  

 1. Nie je.

2. Aj Hystéria bola kedysi považovaná za typickú ženskú psychickú poruchu, a ľa ľa, už nie je, dokonca pozriem sa na vás Anka a hneď mám príklad aké iracionálne to je, a že by ste sa asi mali liečiť.

 

3. Každý pár, vždy musí byť prešetrený pred adopciou, plus, ako ste už vyššie napísali, homosexualita už nie je považovaná za chorobu. 

4. Vynechali ste štvorku, niekto kto nevie bez chyby napočítať do 5 by nemal protestovať proti akejkoľvek forme vzdelávania, boh vie, že vám ju treba Anka.

 

5. O čom vôbec rozprávate ? Rovnoprávnosť, že by chceli, že by chceli deti, ako aj iné páry, čo nemôžu mať deti ? Ak sa ideme baviť o zvrátených žiadostiach tak niekoľko násobne viac pedofilov je medzi kňazmi a ak to rozšírime všeobecne medzi kresťanov tak by ste nemali vychovávať deti vôbec. 

 

6. Cirkev nám už raz vládla, vládla celej Európe, volalo sa to obdobie temna. Plus nemyslím si, že organizácia, ktorá pašovala z Európy vojnových zločincov, pomáhala pedofilom utekať pred spravodlivosťou a prepiera peniaze pre taliansku a slovenskú mafiu má akýkoľvek typ morálnej autority. 

 

Ty asi nespíš Anka, vyspi sa, porozmýšľaj nad svojimi argumentami, nauč sa počítať, zhlboka sa nadýchni, choď si vyliečiť svoju hystériu a svet bude krajším miestom. 

 

Príjemný deň prajem.


Hosť

#431

2015-02-19 15:48

Dobrý deň.

Súhlasím s touto petíciou. Iba ma trápi a znepokojuje, že musím obhajovať prirodzené a zdravé postoje.Čo je toto za svet? Kto mu vládne, čo je ich cieľom a kam to všetko smeruje?Že by sa plnili proroctvá? Alebo "Protokoly Sionských mudrcov" ?
Každopádne im to nechcem uľahčiť.



Hosť

#432

2015-02-19 17:02

Nikdy som si nebol posmyslel, že o prirodzených a logických záležitostiach budeme musieť hlasovať. Je to tým, že sa máme už tak veľmi dobre, že sa nevieme vpratať do kože. Novinári, ktorí nás ohlupovali za socializmu, nás ohlupujú aj naďalej.

Hosť

#433

2015-02-19 17:09

Občan je dnes otrokom podvodu.

Hosť

#434 Re:

2015-02-19 17:34

#379: Skutocnost!! -  

dodám len jeden dotaz....tvrdíš, že Ježiš nebol a nie je.... už len v tomto tvrdení sa veľmi mýliš, každý historik ti povie, že Ježiš je skutočná osoba (nie výmysel ako hovoríš), sú o tom dôkazy a záznamy (nemyslím Bibliu ale staré rímske spisy) a sú záznamy aj o tom, že bol ukrižovaný....tieto veci sa učia na hodine dejepisu na stredných školách (nie na náboženstve) .... takže ty síce nemusíš veriť tomu, že bol božím synom ale nemôžeš v žiadnom prípade poprieť, že existoval ;)


Hosť

#435

2015-02-19 17:50

Je to petícia o zdravom rozume,zdravom vývoji rodín,ako základnej bunky každej spoločnosti a tým aj zdravom vývoji Slovenska do budúcnosti.

Hosť

#436

2015-02-19 17:52

Chcem svojim podpisom podporiť Alianciu za rodinu a súhlasím s jej programom.
Skutocnost!!

#437 Re: Re:

2015-02-19 18:15

#434: - Re:  

zrejme som mal pisat detailnejsie, cize doplnim - jezis, ktory je bozim synom, obetoval sa za nase hriechy, vstal z mrtvych a vzlietol do neba a sedi po pravici boha otca vsemohuceho - tak takyto nebol a nie je - nabuduce budem detailnejsi

ak mas nejake clanky k jeho existencii, sem s nimi, precitam si - chcem sa dozvediet viac o tom, ako to bolo s jeho skutocnym miestom a datum narodenia - upravena verzia z biblie mi je dobre znama


Hosť

#438 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-19 18:15

#421: Skutocnost!! - Re: Re: Re: Re:  

 Aké bude vaše prekvapenie ked pri vašej smrti pristúpi bytosť a povie ti " tak Ahoj ja som ten Ježiš ktorého si nepoznal a neveril  ked ti o mne hovorili" uf chcela by som uzrieť vaše prekvapenie,ale nechcela by som byť vo vašej koži. Prajem vám aby ste sa s ním stretol ešte teraz. Všetko dobré vám prajem

Skutocnost!!

#439 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-19 18:35

#438: - Re: Re: Re: Re: Re:  

to bude take prekvapenie, ze ma rovno tam na mieste j*bne! 

ak mozete, napiste mi, ako si predstavujete to pristupenie, kedy k tomu dojde a co bude potom.

nadalej zostavam presvedceny, ze smrt je koniec - definitivny, uz si ani neuvedomite, ze aha, ved tu k*rva nic nie je.

dik za zelanie vsetko dobreho.

(dufam, ze sa nenechate vyviest z miery tymi zopar nadavkami, ako niektori ini spolukomentatori)


Hosť

#440

2015-02-19 19:11

suhlasim s touto peticiou a vyzyvam vsetkych rozumnych spoluobcanov, aby ju podporili!
prosim, nebudme lahostajni k buducnosti - hlavne nasich deti, kym je este sanca nieco urobit. nezahadzujme svoje pravo na dostojny zivot. eva
Vyberte si prezívku

#441

2015-02-19 19:19

"In nomine Dei nostri Satanas Luciferi Excelsi"


Hosť

#442

2015-02-19 19:47

„Ad infinitam Dei gloriam"

 

Magnificat anima mea Dominum

Et exultavit spiritus meus in Deo salutari meo.

Quia respexit humilitatem ancillæ suæ: ecce enim ex hoc beatam me dicent omnes generationes.

Quia fecit mihi magna qui potens est, et sanctum nomen eius.

Et misericordia eius a progenie in progenies timentibus eum.

Fecit potentiam in bracchio suo, dispersit superbos mente cordis sui.

Deposuit potentes de sede et exaltavit humiles.

Esurientes implevit bonis et divites dimisit inanes,

Suscepit Israel puerum suum recordatus misericordiæ suæ,

Sicut locutus est ad patres nostros, Abraham et semini eius in sæcula.

nactilety Paska

#443

2015-02-19 20:09

"Lad den svage dø Kun den stærke kan herske i mørkets kaos"

Skutocnost!!

#444 Re: Re:

2015-02-19 20:31

#417: palo - Re:  

samozrejme. to bolo len otazkou casu, kedy presvedcenie protichodne/ine/lisiace sa od presvedcenia veriacich, bude nazvane dielom satana :)

dost predvidatelne, rovnako ako celkove spravanie sa niektorych/vacsiny veriacich. staci povedat, ze je nieco proti bohu a kristova armada uz broji.

takato jasna predvidatelnost moze byt velmi jednoducho zneuzita!


Hosť

#445

2015-02-19 20:36

satana tu začal spomínať niekto, kto Boha nenávidí, nie veriaci :(

Skutocnost!!

#446 Re:

2015-02-19 20:43

#445: -  

 #417: palo nenavidi boha?

on spomenul rohateho. verim, ze som odvodil spravne, ze mysli satana.


Hosť

#447

2015-02-19 20:57

Aj veriaci i neveriaci by si konečne mali uvedomiť, že zdravý rozum by mal zvíťaziť!Nechceme žiadne stratégie!

Hosť

#448 Re: Re: Re:

2015-02-19 21:13

#437: Skutocnost!! - Re: Re:  

 takže ak správne chápem na tom, že Ježiš skutočne existoval ako fyzická osoba a že bol istým nazvime ho "buričom" ako sa píše v týchto spisoch sa zhodneme, ale ty potrebuješ ešte nejaké ďalšie dôkazy o tom, že bol niečo viac ako len človek.

Nejdem ťa teraz presviedčať aby si prijal Ježiša za spasiteľa, na to nie je tvoje srdce zatiaľ pripravné, ale verím, že ak sa čo i len pootvoríš myšlienke existencie Boha, sám uvidíš ako sa tvoj život začne meniť.

Aj keď to popieraš Biblia je rovnako dôveryhodným zdrojom ako iné nekresťanské zdroje: evanjeliá boli napísané niekedy okolo druheho storočia, čo je asi tak 100 rokov po tom čo Ježiš zomrel, dokonca Pavlove listy boli ešte skôr, asi 50 rokov po smrti Ježiša. A keby nešlo o kresťanstvo ani by sa len neuvažovalo, že spis napísaný do 200 rokov po udalosti je nepravdivý.

A na záver pár otázok, ktoré možno aspon zasejú zrniečko pochybnosti do tvojho srdca

Myslíš, že Ježiš by dobrovoľne zomrel, keby nebola pravda to čo o sebe tvrdil? 

Myslíš, že by toľko ľudí (vrátane tých čo ho poznali a tých čo boli svedkami jeho učenia a zázrakov) zomrelo mučeníckou smrťou, keby si neboli istí, že všetko toto je pravda?

Myslíš, že učenie Ježiša je zlé? Je zlé šíriť a hlásať lásku a pokoj vo svete? Veď keby sa každý riadil len tým základným príkazom ("Milovať blížneho ako seba samého" ) tento svet by bol predsa raj na zemi.

Naozaj si myslíš, že svet tak ako je stvorený mohol vzniknúť náhodne? Viacero vedcov sa pokúšalo vypočítať túto pravdepodobnosť a sú prakticky nulové. Určite sa oplatí na tak malú pravdepodobnosť staviť soju večnú dušu?

 

Joki

#449 Re: Re: bude "moderovať" svoj odchod do minulosti...

2015-02-19 21:47

boky

#450 Re: Re: Re: Re:

2015-02-19 21:53

#448: - Re: Re: Re:  

 Vy ste poblázneny , žijete nereálny zivot