Petícia za zachovanie gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia v Nemocnici Banská Štiavnica, člen siete


Hosť

#26 Re: Re:

2015-02-17 11:20

#25: - Re:  

Takze ked sa vyskytne necakany problem, hlavne stihnut prevoz do naozajstnej nemocnice. 


Hosť

#27 Re: Re: Re:

2015-02-17 11:25

#26: - Re: Re:  

 Nedostatok personalu a vybavenia oddeleni nie je zalezitost toho ktoreho oddelenia ale vedenia nemocnice.. Myslim ze v tomto pripade je skor vystiznejsie pouzit vyraz specializovanej nemocnice... 


Hosť

#28 Re: Re: Re: Re:

2015-02-17 11:29

#27: - Re: Re: Re:  

 Alebo nenazyvat BS porodnicou, ale centrom asistovanych bezproblemovych porodov


Hosť

#29

2015-02-17 11:33

podľa všetkých jedno z naj pôrodných oddelení na Slovensku

Hosť

#30 Re: Re: Re: Re:

2015-02-17 11:34

#27: - Re: Re: Re:  

 Aj ked je nedostatocne vybavenie na tomto oddeleni tak pri probleme by mal personal promtne reagovat. Tu to bohuzial tak nefunguje. Lebo to co oni povazuju za problem ktory treba nechat tak riesia v inej nemocnici okamzite. Moja partnerka potrebovala vybavit prevoz do specializovanej nemocnice surne. Ale pan Spila mal uz po sluzbe a s cistym svedomim odplaval domov. 


Hosť

#31 Re:

2015-02-17 11:36

#29: -  

 zdaleka nie podla vsetkych 


Hosť

#32 Re: Re: Re:

2015-02-17 11:36

#21: - Re: Re:  

 pisem o 4roch dalsich doktoroch, rusit nieco fungujuce nikdy nema vyznam, nepisem ze je najlepsia, ja som v inych nebola tak neviem, to pisu ine zeny, pre mna to tam bola hroza, no na mna posobi kazda nemocnica, ci navsteva lekara hrozne. Ale ako som pocuvala moje karatky a zname tak inde to je omnoho horsie... este raz, pisat ze zavriet fungujucu porodnicu, lebo spila je arogantny doktor je nezmysel... a aky je vlastne dovod zavretia? a prosim ktoru porodnicu doporucujete v okoli Vy? 


Hosť

#33 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-17 11:36

#28: - Re: Re: Re: Re:  

 No v každom prípade žijeme v slobodnej krajine a všetci si nemocnicu môžeme vybrať sami.Hold slobodné rozhodnutie rodiť v centre asistovaných bezproblémových pôrodov.


Hosť

#34 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-17 11:42

#33: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Su situacie, kedy si clovek vyberie na zaklade nazorov inych a potom to velmi olutuje. Alebo ked nema na vyber. Nikto nepocita s tym, ze prave on bude mat problem v ktorom pojde o minuty a sekundy. Horsie je, ked s tym nepocita ani institucia, ktorej v tomto clovek prirodzene doveruje. 


Hosť

#35 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-17 11:46

#34: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Dôverať sa bohužial nedá nikomu a pod vedením všetkých okolitých nemocníc nebude čoskoro len táto pôrodnica\ oddelenie problém..je preto zbytočné o tom polemizovať.. Aj tak si myslím že názor ľudí na veci nič nezmení.


Hosť

#36 Re: Re: Re: Re:

2015-02-17 11:50

#32: - Re:  Zapletiem sa k vasej diskusii. O Spilovi je zname ze je chrapun ale aj pani dr.Broskova ma vysoke ego. Ked som odchadzala na vlastnu ziadost do BB. Upozornila ma ze ak odidem uz u nich nikdy nemozem rodit. Lezala som v bs lebo som sa zacala otvarat. Za par dni u nich sa to zhorsilo. Odisla som do BB kde ma krasne udrzali dalsie 4 tyzdne. Keby sa necham zastrasit tak sa mi narodi dcerka predcastne.


Hosť

#37 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-17 12:03

#36: - Re: Re: Re: Re:  

 Tiez som so svojim problemom radsej odisla na reverz do BB a dobre som urobila. 


Hosť

#38 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-17 12:08

#37: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 to vazne?? Takze asi nas je viac, ako reagovali na vas odchod?


Hosť

#39

2015-02-17 12:13

podpísané, verím že to pomôže

Hosť

#40 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-17 12:15

#38: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Nechcem tu rozoberat detaily, ale bolo mi len s kludom povedane, ze 99% pacientiek je spokojnych, takze to 1% nespokojnych ich nezaujima. 


Anonymous

#41 Oficiálne dementovanie fámy o zrušení pôrodnice v BŠ

2015-02-17 12:16

Dobrý deň,

ako hovorca siete nemocníc Svet zdravia sem v záujme uvedenia vecí na pravú mieru dávam oficiálne stanovisko nemocnice k anonymnej fáme:

Svet zdravia dementuje anonymné fámy o plánovanom zrušení pôrodnice v Banskej Štiavnici. Oddelenie, ktoré na Slovensku preslávilo nemocnicu v Banskej Štiavnici, pomáha prinášať na svet novonarodené deti úspešne aj naďalej. V minulom roku gynekologicko-pôrodnícke oddelenie v nemocnici Svet zdravia Banská Štiavnica zrealizovalo  526 pôrodov. V novom roku do dnešného dňa (17. februára 2015) nemocnica pomohla na svet priviesť už 47 novorodencov.

 „Radi by sme ubezpečili verejnosť, že gynekologicko-pôrodnícke oddelenie v tejto nemocnici funguje štandardne, poskytuje veľký rozsah nadštandardných služieb a i naďalej je pripravené privítať budúce mamičky so širšieho a vzdialenejšieho okolia,“ zdôraznil Tomáš Kráľ, hovorca siete nemocníc Svet zdravia.

Rovnaké stanovisko je zverejnené aj na internetovej stránke nemocnice: http://bs.svetzdravia.com/oddelenia/oddelenia

Takéto fámy majú negatívny dopad na rozhodnutie budúcich mamičiek pri výbere pôrodnice a tým výrazne škodia budúcnosti tohto oddelenia v Banskej Štiavnici.

 

Ďakujeme za pochopenie.  Tomáš Kráľ


Hosť

#42

2015-02-17 12:19

vsetko co je dobre a pre ludi, musi zakonite skoncit???..Kto si o tom dovoluje rozhodovat ..?? ...nemam slov, nasrali ma!!!

Zacitala som sa, co pisete o porodnici v BS a myslim, ze vacsina mamiciek je riadena emociami a hormonmi....Ja som rodila v BS a mala som skvelu starostlivost,  fakt je, ze pan primar Spila je jednym z najlepsich odbornikov na slovensku a mne osobne zachranil zivot, niekolko krat pocas mojho"pobytu" ma prisiel skontrolovat v case svojho osobneho volna aj v noci.V BS ma hned informovali ze je na mojom zvazeni, ci chcem rodit u nich, kedze v pripade komplikacii mi nevedia pomoct, kedze aj anesteziologa musia priviezt zo ZH! Takze damy, ruku na srdce a neobvinovat nevinnych!..to je najjednoduchsie...


Hosť

#43

2015-02-17 12:21

Hanzelova

Hosť

#44 Re:

2015-02-17 12:47

#42: -  

 vies prd o tom ake okolnosti viedli tychto ludi aby pisali negativne na bs porodnicu. ja osobne mam zlu skusenost a nic to nema s emociami paneboze. 

Daniela

#45 Re:

2015-02-17 13:47

#9: -  

 Jasné,lebo v iných pôrodniciach sa to nestáva,že???


Hosť

#46

2015-02-17 14:23

Nesúhlasím zo zrušením,rodila som tam a je tam výborný personál aj zariadenie a sanita výborná.

Hosť

#47

2015-02-17 14:36

Bola by to riadny blbost,zavriet gyne.odd.Bola som tam 3x na operacii.S ich sluzbami som bola vzdy maximalne spokojna

Hosť

#48

2015-02-17 14:58

Vyzera to tak, ze este ak je nieco dobre v tomto state tak aj toto treba zrusit. Kam sme to dospeli?

Hosť

#49

2015-02-17 15:13

Konecne dostala penta rozum...to ze tam zomieraju deti nikoho netrapi ani to ze tam niesu detské doktorky ktore maju byt pri porode a ten pes ktoreho si špila nosi po oddeleni je múdrejší a menej arogantny ako on!!! Nevedia sa spravat ani po umrti a je to velka banda spinavcov spojena aj s patologiou v kraji!!! Vsetko sa len tomuto oddeleniu vracia!!!


Hosť

#50

2015-02-17 15:36

Je to najlepšia pôrodnica na Slovensku, nesmie sa zatvoriť! Ďakujem