Petícia proti presunu AS a proti zmeny dátumu!

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti presunu AS a proti zmeny dátumu!.

Qewerka
Hosť

#1 Môj skromný názor

2014-12-02 19:48

Nepáči sa mi zmena dátumu a miesto kde sa to bud diať, není náhodou tá budova ešte menšia od Istropolisu? 10 rokov a viac je to na tom istom mieste a oni to idú presúvať? to nedáva žiadny zmyseľ.. chápem že je tam čím dalej viac ľudí.. Ale keď už tak nech to presunú do väčšieho priestoru ako je napr. incheba expo aréna alebo niečo. Ale myslím si že keď sa to presunie, bude aj menšia účasť takže myslím že organizátory poškodia sami sebe.A osobne si myslím že v priestory v Istropolise boli úžasné. A hlavne tam kde sa konala cosplay súťaž.


Hosť

#2

2014-12-02 19:54

Nemyslia vážne! Vraťte nám AnimeShow v Istropolise.
Eliána Lizzy Puhová

#3 Re:

2014-12-02 19:54

#1: -  

 Plne s ttebou suuhlasím ako som na istej FB udalosti písala :)

Organizatory by si mali uvedomit ze robia ten event PRE NAS ne pre nich oni iba zinkasuju peniaze aj ked vyhlasuju ze kvoli money to nerobia takže by si mali uvedomit ze ak urobia razantne zmeny za prve by sa k tomu mali vyjadrit a ne robit mrtve ryby, dalej DK ružinov je podobneho razenia ako Zkladlovy takže suer už vidim ako sa tam narve 4000ludi a + :D pochcipame tam a budeme viac vonku jak vo vnutry :D ako chápem isty cas to tam bolo pred XZ rokmmi ale to bolo vtedy ke sme o tom este riadne ani nevedeli ked ucastnost bola do 3000ludi a viaa nic :D a teraz ked navstevnost jje XZ vacsia to zmenis a good job :)

Saint

#4 Re: Re:

2014-12-02 20:14

#3: Eliána "Lizzy" Puhová - Re:  

 Ako som písal na FB. Áno akcia sa robí PRE VÁS, ale bohužiaľ s Istropolisom sa už ďalej nedalo spolupracovať a hrozilo, že si to hlavný organizátor s organizovaním rozmyslí. Takže možno to vyznieva ako vyhrážka, že treba byť rád, ale tak to bohužiaľ je. Ja tiež som nebol nadšený, že sa presúvame, ale pokúsim sa spraviť všetko preto aby ľudia našli rovnao dobrú sekciu ako tomu bolo doteraz, ak nie lepšiu. Viac spraviť nemôžem...


Hosť

#5

2014-12-02 20:20

Nemyslia vážne! Vraťte nám AnimeShow v Istropolise. Nemyslia vážne! Vraťte nám AnimeShow v Istropolise.!!!!
Willi

#6 Re: Re:

2014-12-02 21:14

#3: Eliána Lizzy Puhová - Re:  

 vzdy lepsie ked dojde o par ludi menej  ako keby maly prist navstevnici k urazu vid havarijny stav istropolisu  zaroven si dovolim vypichnut NEFUNCKNU niek klimu VZDUCHOTECHNIKU v istropolise  par rokov dozadu  vybuchnute neonky pocas akcie, dalej by sa dalo pokracovat  ako uz Win spominal odpadavajucim mramorom a taktiez aj dezolatnim stavom stoliciek sedadiel a dalej stale zvysujucim sa najomným inak povedane VSETCI CO TO TU PODPISALY BY MALY PLATIT VSTUPNE O 5€ Viac aby vedely aky ma dopat to ze "zinkasuje" organizator peniaze  z ktorych sa stale vsektko dokupuje  ( stoly stolicky herne automaty  techhnika atd.)

Eliána Puhová

#7 Re: Re: Re:

2014-12-03 06:06

#6: Willi - Re: Re:  

 Dopredu sa ospravelnujem že som na koment neodpísala skorej, ako jeden z autorov petície ..

Najprv sa vyjarím že by sme si mali ešte priplatiť 5€, smiem sa spýtať prečo priplatit? myslim že aj tých 14,99 je vela na to aky chabý program tam je.. to za prvé to že dokupujú? My za to nemôžeme, okay beriem že to robia kvoli navševníkom ale prosli sme sa o to? NIE neprosili :D Osobne si myslím že taketo staré konzoly atd... by im niektorý aj darovali, apropo sama som im chcela darovat staru konzolu zo 40hrami chcela darovať a viete čo mi napísali že nemaju záujem, pričom na sstrankach technici prosili tých čo podobné veci maju a nepootrebuju ich či by icch nedarovili pripadne nepredali za symbolicku ciastku, ja som ju chcela darovat zo starymi hrami tými fakt starymi nintendo hrami a odjebali ma :D takže neviem na čo sa hrajú :D

ˇDalej, osobne mne žiadnu ujmu neurobili ale poznam 3cosplayerky ktorým hej, jelikož povodny datum bol neskor tak som si vyprosila kamosku ktoru poznam dlhe roky ktora teraz byva v prdeli (portugalsko) či by nedosla po XZ rokoch suhlasila chcela prist na ASko a hla kvoli orgom nemoze a co je viac jej podovna cena listka co kupila hruba za skoro 200€ asi? tak jej kvoli stornu vratili ani ne 100€ a o ona teraz akoze? vratia jej stad nasi orgovia tu 100€stratu? nie nevratia :D ako ani jej dvom kamosom ktory mali prist s nou :D takže dalsie minus..

dalej mnoho ludi sa stazovalo ze istropolis nema klimu a co? si myslite ze mini DK ruzinov z nacpatymi +4000 ludi bude prevetranejsi? HOVBY :D doslova :D tam pochcipame tym teplom este viacej :D

Ale akože etika našej krajiny je normálna ked slovak robi nieco pre inych ano spravi sa toto ale podla mna aspon takto daju ludia ze nesuhlasia z takýmto systemom :D dokonca aj vyjadrenie dali až ked sa cely facebook rozmohol hejtmi na AS :D co bolo trapne! podla mna! ako vazne podla spravnosti najprv vyjadrenie o zmene datumu a prieestory a nasledne to zmenim a ne ze JEB zmenim to zrazu sa rozmozne hned KEDZE maju roba niektory na FB ten vidi ze sa nieco deje :D a hned po tusim 7hodinach odd zmeny EVENTU hopla vyjadreniee :D OKAY great politika!

Eliána Puhová

#8 O vzniku peticie

2014-12-03 06:20

Ahojte,

možno si teraz poviete že táto petícia je blbá a ja osobne to viem :D Ale jedno ste si ani jeden z vás nevšimol ako napríklad to že petícia ma hentaký text z istého dôvodu vyburcovať obhajobcov že oni predsa vedia a bla bla... Osobne taketo veci sa niekedy ani nedajú počúvať ano hovorilo sa o presune dlhšiu domu a zrazu zničoho nič to urobia bez predošlého upozornenia a aj vyjadrenie daju o niekolko hodin neskor.

Nechceem aby ste si mysleli e petícia tu vytvorená preto, že fakt chceme presun, skor zeniť datum :D avšak OSOBNE som si vážne zistovala ci skutocne neni volny DK v marci neskor :D (LIzzy zisťovala :3) bohužial nieje takže toto neovplyvníme :( avšak nestrácajme hlavu osobne verím že Robo a spol nám chu len dobre, a nejak to prezijeme :) a zvládneme to tam a budeme dufat ze nebuduu ziadne mackanice atd... a hlavne HLAVNE ze nám cosplayerom z lahkymi cosplaymi nebude FASA zima :D

ˇDalej vyhovorky na FB ze nevieme aký drahy je prenajom istopolisu sorry decka ja to viem, jedna sala presnejsie!! sekcia ktoru sme pouzivali na ANIME SALON tu samu mojej byvalej sttrednej skole prenajaly kvoli maturitam na JEDEN DEN za neuveritelnych 200€, takže si viem predstavit že cele to co sme pouzivali nebolo najlacnejsie :D a securitaci ktoryy nas ttam strazili tiež neboli najprijjemnejsi :D Osobne som s tými sekuritakmi problem pred 2rokmi mala :D A sttačilo ich odpalkovať :D (nemaju cosplayerovi hovoriiť že vyzera ak štetka :D - nehovorili na mna ale na kamosku plus MADARSKY wtf?)

 

--- Prosim pekne moje komentyy hore berte z ZREZERVOU reagovala som nafučane ako dieťa z veľmi jasných pričin :D tým ktorým to doteraz nedošlo gratulujem mate IQ male ale nevadí! Ty ktorý pochopili a aj tak podpísali ˇdakujem :D Plus dakujem človekovi ktory vyuzil moznost kontaktovat zakladatela peticie a napisal mi mail :D to FAKT nebolo potrebne :D

 


Hosť

#9

2014-12-03 19:57

Bude to omnoho lepšie v istropolise kvôli veľkosti priestora
Err

#10 Re: Re: Re: Re:

2015-01-07 20:15

#7: Eliána Puhová - Re: Re: Re:  

 Už len za to vyjadrovanie si nezaslúžiš žiadnu spätnú reakciu, tak ti poviem ty autor petície :D