Otvorená výzva predsedovi NRSR

Otvorená výzva predsedovi NRSR / Oznamy / Pozvánka na míting / Komentáre


Hosť

#1

2014-12-01 11:13

Ďakujem a chcem len veriť, že na týchto snahách kultúrnych občanov sa nebudú priživovať politici z ktorejkoľvek politickej strany

Hosť

#2

2014-12-01 11:56

Bohužiaľ, to som ešte v práci, ale máte samozrejme moju podporu a nezmenený záujem na veci. Nedá sa celá vec postúpiť do roviny porovnateľnej s vyvlastnením vo verejnom záujme? Viem že sú to odlišnosti, ale ak štát deklaruje nutnosť vyvlastňovania kvôli infraštruktúram a strategickému podnikaniu, hádam by mohol existovať ekvivalent občianskeho záujmu na riešení takejto a podobných situácií (kaštieľ v Moravanoch, napríklad).

S pozdravom

Dušan Koniar

Hosť

#3

2014-12-01 12:08

Vyrastal som na Zámockej 30 ( 1945 - 1953 ), takže si pamätám, že v hradnom objekte, bolo veľké centrum zberných surovín. Verím že niečo podobné, tam už dnes nevybudujú O tom , že sú tam nejaké staršie archeologiocké pamiatky ako samotný hrad sme vtedy ani nechýrovali , takže ked sa tam už niečo objavilo, tak to netreba možno kultivovanejšie zakryť garážami, aby vážení poslanci mali kde parkovať. S pozdravom V. Hrušovský

Hosť

#4

2014-12-01 12:13

Prosím opravte preklep vo foldri Štatistiky - Podpisy.
Steve

#5

2014-12-01 12:23

Je uzasne vidiet, ze sa v nasej krajine dokazu stretnut a dat dokopy ludia, ktorym naozaj zalezi na podstatnejsich veciach, ako su peniaze, auta a najnovsie handry. O to krajsie je zistenie, ze sme z celeho Slovenska. :) Dakujem!

PS: Trhlo mi okom pri pohlade na "Vyberte si prezivku" pri pisani komentu. :D


Hosť

#6

2014-12-01 12:30

Zial nebudem v ten den v Bratislave.Pripajam sa vsak k Vasej petícii s nadejou nieco dosiahnut. Chcem verit, ze otvorené a kultivovane prejavy nesuhlasu otvoria cestu k tym, ktori zial mnohe nezmyselnosti presadzuju. Je to povzbudzujuce, ze sa ludia pripajaju. Verme, ze ignorancia bude mat
coraz mensi priestor v nasej vlasti.M.Parikova

Hosť

#7

2014-12-01 13:06

Dufam to vyjde a neznici sa kus historie:( hrozne, ako sa dnes uz nic nevazi, necti... Nemozem sa zucastnit...

Hosť

#8

2014-12-01 13:42

Dakujem pekne za pozvanie na protestne zhromazdenie, nakolko nemam cas, nezucasnim sa.

Samozrejme v pripade ze sa masa konecne pohne, a to konfrontacnom, nepokojnom, burlivom zhromazdeni som ochotny postavit sa ako clen inteligencie do cela.

Svoje vidly sa pravidelne kazdy vecer lestim.

S uctou

Milos

Hosť

#9

2014-12-01 13:52

LEN AROGANCIA MOCI ,VLADY JEDNEJ STRANY- SMER,BEZ AKEJKOLVEK KONTROLY NEMA UCTU K TAK VZACNYM HISTORICKYM NALEZOM...JE TO HANBA !!!!

Hosť

#10

2014-12-01 14:44

Vážený študent Maroš Gápa, my Vám ďakujeme ... Mítingu sa žiaľ nemôžem zúčastniť. Pozdravujem ostatných koordinátorov výzvy a účastníkov mítingu. Zora Myslivcová, zoZvolena

Hosť

#11

2014-12-01 14:45

Som veľmi rád, že túto iniciatívu zastrešuje odborná verejnosť. Naše hlavné mesto je rôznymi spôsobmi na smiech a plač celému Slovensku. Politici a papaláši nám tam robia reprezentatívnu hanbu v rôznych spôsoboch topenia peňazí (hrad, štadión, Ficova bytovka), ale v dnešnej dobe sa nám smeje aj celá európa pri pohľade na Paškove nové poslanecké garáže, ktoré už nebudú ani pre poslancov, ale podľa posledných vyjadrení zodpovedních, pre papalašské návštevy. Dúfam,že nový predseda vlády sa spametá a nespraví si prvú blamáž umožnením pokračovania tohto projektu a splní si sľuby o diskusii s odborníkmi a vypočuje si aj názor verejnosti, ktorej má slúžiť. Ďakujem za túto iniciatívu a som rád, že rozum na Slovensku sa úplne nezastavil

Hosť

#12

2014-12-01 15:36

podporujem petíciu proti stavbe garáží

Hosť

#13

2014-12-01 18:47

Skvele, vdaka za iniciativu
spp
ivan.matusik

Hosť

#14

2014-12-02 10:26

Dobrý deň, doporučujem osloviť aj nového primátora a požiadať ho o podporu. Určite sa v zahraničí stretol s ochranou a využívaním kultúrneho dedičstva v prospech verejnosti. Spomínal to aj vo svojej volebnej kampani.

Hosť

#15

2014-12-05 22:50

Každý národ si chráni svoju históriu, je to bohatstvo národa.

Hosť

#16

2014-12-06 23:02

Ak mozem rad by som sa tymto prihovoril koordinatorom vyzvy aby, ak je to mozne, verejnost informovali o vysledkoch rokovania s novym predsedom NR SR, aby sme aspon v zaklade vedeli co sa bude diat vo veci dalej, dakujem
Vierka

#17 Re: takto je to najľahšie:-) Ďalej si leštite tie vidly!

2014-12-07 16:41

#8: -  

 


Hosť

#18

2014-12-08 13:10

v žiadnom prípade nesuhlasím s výstavbou garaži na tak historicky znamom mieste. Garaze sa daju postavit aj inde a inac ako na tak vzacnom mieste. U nas nie je žiadna novina s nevaženim si našich historických pamiatok, aj toto je vyzitka naroda.
Slovenka

#19 Re:

2014-12-09 07:21

#18: -  

 opravte tú "vyzitku" a "prezívku" prosím!

správne: vizitka, prezývka !!!

aj to je vizitka Slováka :-)

 

 


Hosť

#20

2014-12-09 07:55

super, držím palce :)
Vlado

#21 nie je už neskoro?

2015-02-16 10:41

... len ma to napadlo, keď so videl ako tam bagre presúvajú masy zeminy!!! Podobne zlikvidovali históriu v okolí katolíckeho kostola na zvolenskom námestí!