> > > ZA ZNÍŽENIE PLATOV POLITIKOV MINIMÁLNE O 50%.

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií > > > ZA ZNÍŽENIE PLATOV POLITIKOV MINIMÁLNE O 50%..


Hosť

#76

2016-10-17 02:14

Pretože doteraz myslia stále na svoje gágory a na nás serú. Stále sa píše že ekonomika ide hore a kde sú platy???

Hosť

#77

2016-10-17 12:08

Nevidím úspešne danú akciu lebo sami sebe nikdy neznížia tú " almužnu ", ale v každom prípade s ňou súhlasím ! ! !

Hosť

#78

2016-10-24 19:06

Aby invalidom sa viac uslo .

Hosť

#79

2016-10-25 13:14

Lebo vláda a politika v SR je už neúnosná a nech oni žijú zo 400 EUR

Hosť

#80

2016-10-26 07:19

Politici majú vysoké platy a preto nie sú schopný pochopiť problémy obyčajných ľudí ktorí často zarábajú minimálnu mzdu.

Hosť

#81

2016-10-26 07:21

Politici majú vysoké platy a preto nie sú schopní pochopiť problémy obyčajných ľudí, ktorí často zarábajú minimálnu mzdu.

Hosť

#82

2016-10-29 15:56

Za tu pracu čo robia nepotrebuje komentár.
Alica

#83

2016-10-29 20:52

Dobry nápad, veď to ešte stále nie je nič oproti tomu, keby mali páni politici vyžiť z minimálnej mzdy alebo z toho ich vypočìtaného priemerného platu..


Hosť

#84

2016-10-29 21:54

To nepotrebuje komentar ak je minimalna mzda taka aka je

Hosť

#85

2016-11-05 15:10

podpisala som to preto ,lebo si vo väcsine nezasluzia take platy ,nic pre nas obycajnych ludi nerobia , dopriala by som im aby si vyskusali vyzit z toho co mnohy z nas ,ved tak ocividne rozkradaju vsetko a vsade ze aj slepy by to videl ,ako je mozne ze maju take majetky ,auta chodia na drahe dovolenky ,proste uzivaju si na ukor danovych poplatnikov ,ale oni si voci nim svoje povinnosti vobec neplnia . Dobry sme len pred volbami ,ked im ide o ich koryta . Povedzte je normalne aby to takto fungovalo dalej?! Ja sama sa pasujem s velkym problemom staram sa o zvereneho vnuka je vazne chory ma schizofreniu a vela dalsich vaznych diagnoz a na doporucenie odbornicky som si podala na opatrovatelsky ,ale bezuspesne ,udajne prisiel prikaz zhora ze treba setrit .No myslim si ze je to chrapunstvo ked sa ma setrit na nevinnych a chorych detoch .Rodicia ,stary rodicia a iny sa staraju 24hodin a bez naroku ,cista ignoracia a bezcitnost ,vobec si neuvedomuje nikto z kompetentnych ze kolko penazi usetria statu ,miesto pomoci takymto ludom hadzu polena pod nohy. Cela vlada az na par jednotlivcov by mala odstupi a konecne by mala prist ta slubena zmena ktora uz trva 27rokov a stale nic ,len rozkradanie.