Petícia na podporu bezplatneho cestovania vo vlakoch v SR

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia na podporu bezplatneho cestovania vo vlakoch v SR.


Hosť

#76

2014-11-13 18:31

Dakujeme panu Ficovi aj celej vlade za dobru vec
Alex

#77 Výborný nápad

2014-11-13 18:33

Skutočných argumentov "PRE" je veľa - či už sa na to chceme pozrieť z pohľadu ekologického, sociálneho, ľudského, výchovného, ... 

prezÝvka !!!

#78 Poprosím o korektúru

2014-11-13 18:36

Prezývka sa píše s tvrdým Ý a nie prezívka (s mäkkým í) ... 


Hosť

#79

2014-11-13 18:49

Čudujem sa odporcom voľného cestovania vlakom. Konečne niečo rozumné pre rodiny s deťmi a dôchodcov. Nech sa odporcovia tejto petície neboja že teraz všetci dôchodci sadnú 17.11. do vlakov a budú cestovať hore-dole. Tí ktorí majú autá a sú na ne zvyknutí nebudú cestovať ani Nech sa opozícia zobudí, oni nič neurobili pre ľudí.
chukko

#80 Re: Re: Re: Re: Re: Podporujeme cestovanie zdarma

2014-11-13 19:01

#33: verutak - Re: Re: Re: Re: Podporujeme cestovanie zdarma 

1) Ty nic v NATO nefinancujes, ziadnu bojovu aktivitu, to si kazda krajina hradi sama, spolocne sa financuju len spolocne projekty

2) Dovod preco sme v NATO strany ktore mali vstup do NATO v programe vyhrali volby

3) Preco treba zbrane a vycvik na to aby bol mier? Jednoducho preto, ze bez zbrani a vycvicenej armady sa nikto neubrani (vid Ukrajina).

4) Preco chceme byt v NATO - lebo je to jedina zmysluplna garancia nasej bezpecnosti. Bez nato sa Putim moze lahko rozhodnut ze ochranu potrebuju aj Rusnaci a obsadit co len chce.

5) Preco treba zvysovat vojenske vydavky? Lebo sme sa pri vstupe do NATO zaviazali vydavat 2% HDP na obranu. Chciet bezpecnost a nebyt ochotny za to platit je take slovenske. Presne ako chciet zadarmo vlaky. Alebo zadarmo cokolvek. System kde mal kazdy dostat podla svojich potrieb sme tu uz mali. A nefungoval ani u nas, ani na Kube ani v KLDR ani nikde inde na svete.

 


Hosť

#81

2014-11-13 19:18

Táto peticia je správna voľba.


Hosť

#82

2014-11-13 19:22

Ja z toho výhody nemám ani moja rodina, kedže syn je aj tak ZTP, a prepravujeme ho výhradne autom, ale plne podporujem tento krok vlády R. Fica, kedže vlaky pre študentov zadarmo odľahčia nejednu rodinnú kasu. a dôchodcovia sa sa nadreli dosť celý život na to aby si zaslúžili aspoň takéto minimum.

Hosť

#83

2014-11-13 19:23

No moc ľudí vám to zatiaľ nepodporuje :P :D hahaha :D 


Hosť

#84 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podporujeme cestovanie zdarma

2014-11-13 19:26

#80: chukko - Re: Re: Re: Re: Re: Podporujeme cestovanie zdarma 

 V KĽDR tento systém funguje!!! Ale SMER nie sú žiadni komunisti ani socialsiti.


Hosť

#85 j

2014-11-13 19:27

chukko ty si pekný ...


Hosť

#86 Vlaky

2014-11-13 19:29

Ja som proti tomuto návrhu hlavne kvôli tomu, že to bude nevýhodné pre tých študentov, ktorí bývajú niekde na lazoch a cestujú do školy výhradne autobusom. Keďže všetci teraz začnú cestovať vlakom, zvýši sa na autobusoch cestovné, porušia sa mnohé spoje a doplatia na to tí študenti, ktorí vlaky nemôžu využívať.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-11-13 19:36


Ján

#88 Re: Vlaky

2014-11-13 19:37

#86: - Vlaky 

 Egoista.

Ján

#89 Re:

2014-11-13 19:41

#83: -  

 Jasné za dva dni , čo by si chcel.


Hosť

#90

2014-11-13 19:43

Držím palce tejto petícií.
Alino

#91

2014-11-13 19:48

Vdaka zaslepenym ficovolicom odchadzam z tejto krajiny. Sice z tazkym srdcom, sle odchadzam. Uz nie som ochotny platit dane na dochodcov, ktory uctievaju Fica ako boha. Uz nie som ochotny platit dane tym podarenym synacikom StBakov Hascakovi a spol. Uz nie som ochotny donekonecna cakat a dufat, ze budem niekedy dostojne zit. Na SK umreli vsetky nadeje. Dufam, ze to urobi co najviac ludi a odide, nech si ti magori okradaju tie svoje ficovolicske ovecky s vyraznym deficitom minimalnej inteligencie.

 

Hosť

#92

2014-11-13 19:50

Som rád že budu vlaky na SLOVENSKU Zadarmo Ja viem že niektorým občanom sa to nepáči ale iných Ľudí má názor nezaujíma..... Prajem Stráne SMER-SD Všetko dobre........
Alino
Hosť

#93 Alino

2014-11-13 19:52

to som nepísal ja


Hosť

#94

2014-11-13 19:58

Ludia na slovensku nezarabaju ako v ostatnych štatoch unie prečo by deti nemohli cestovat zadarmo.
Marek

#95 Re: Re: Re:

2014-11-13 20:00

#8: ava - Re: Re:  

 Môj otec dnes nastúpil na opéraciu pečene, keďže ma na nej metastázy, je teda v 4tom štádiu rakoviny.

Keď sa zobudí po operácii bude ležať na starej nepohldnej posteli v starej miestnosti so slabím vybavením. Samozrejme celej situácii nepomáha ani to, že musel čakať viac ako mesiac na veľmi dôležité vyštrenie, zatiaľ čo sa rakovina, ktorá zožiera jeho pečene zväčsovala každým dňom.

Chcem sa teda opýtať , prečo sa dali peniaze na cestovanie vlakmi a nie na vybavenie nemocníc? Aké sú vaše priority, lebo určite to nie su ľudia ako môj otec.


Hosť

#96

2014-11-13 20:06

Súhlasím s petíciou, ked sa ma mať niekto lepie tak nech sú to tý čo si to najviac zaslúžia: naše deti a naši rodičia. Pekny vecer.
verutak

#97 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podporujeme cestovanie zdarma

2014-11-13 20:08

#80: chukko - Re: Re: Re: Re: Re: Podporujeme cestovanie zdarma 

 Tvoj príspevok by mal veľký úspech v silvestrovskom programe.

SR sa stala členom NATO 29. marca 2004.

 

1.Náš scientológ a prezident na schôdzi vo Walese v septembri tohto roku sa zaviazal, že Slovensko zvýši výdavky na vojsko, aby sme s tým zvýšili bojaschopnosť NATO. Na také zvýšené výdavky pôjdu aj moje dane napriek tomu, že ja neuznávam tú teroristickú organizáciu, ktorá na celom svete humanitárnymi bombami rozosieva demokraciu.

 

2.V čase, keď bez referenda sme vstúpili do NATO, predsedom vlády SR bol Dzurinda, ktorý so svojou politickou stranou parlamentné voľby NIKDY nevyhral. Teda uzurpátor moci bez mandátu občanov sa rozhodol, že budeme členom NATO.

 

3.Na rozdiel odo mňa ty zrejme máš lepšie informácie a preto vieš, že napríklad Irak, Afganistan, alebo Líbya chceli nás vojensky napadnúť, ale našťastie NATO nás ochránilo.

 

4.NATO už existovalo vtedy keď Putin ešte nikde nebol.  Na rozdiel od NATO, Rusko za hranicami Ruska, vojensky ešte neprepadlo ani jeden štát.

 

5.Trepeš. Vyššie si napísal, že občania SR (teda ani ja), nefinancujú NATO a teraz už tvrdíš, že zvýšime výdavky na vojsko, teda na NATO.

A to už len abnormálny človek môže tvrdiť, že vláda chce „zadarmo vlaky“. Vláda sa rozhodla, že študenti a dôchodcovia budú cestovať vlakom BEZPLATNE.

 

Tak rád by som prečítal od teba aspoň jeden prípad, aspoň jednu oblasť, ktorá v takzvanej demokracii funguje normálne.

Ján

#98 Re: Re: Podporujeme cestovanie zdarma

2014-11-13 20:24

#25: - Re: Podporujeme cestovanie zdarma 

 Závisť voči študentom a dôchodcom, úbohe. 


#99 Re: Re: Re: Re:

2014-11-13 20:28

#95: Marek - Re: Re: Re:  

 A vieš ktorá zdravotná poisťovňa si privlastňuje zisk z verejneho poistenia a potom nie je na liečbu či iné..., tam patrí tvoj príspevok.


Hosť

#100 Re: Poprosím o korektúru

2014-11-13 20:31