Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata". / Oznamy / ??? / Komentáre

My objektívni

#26 Re: Slaventa

2014-08-22 06:40

#12: -  

Držme pevne, tvrdo,  prapôvodnú Slovanskú kultúru, múdrosť našich prvopredkov...zastavme genocídu Slovanov, žiadajme MIER pre všetkých ! 


Hosť

#27

2014-08-22 06:52

Podporil som peticiu, pretoze ma zmysel a vyznam...!!!

Jej oponenti zatial nic konkretne proti neuviedli a ich postoje su akesi alibisticko-vystrasene... Tolko k tzv. kritike.

Ja dalej navrhujem obcanom, ktori sa dostanu do priestoru oslav SNP v B. Bystrici, aby privitali spontannym potleskom ruskeho zastupcu a vypiskali a inymi prejavmi dali najavo neziaducu pritomnost zastupcu kyjevslej samomenovanej fasistickej vlady a tiez zastupcov clenskych statov NATO a EU ktori nepochybne bratovrazedne krviprelievanie na Ukrajine hned od Majdanu verejne podnecovali a podnecuju (len USA tzv. investovali v podstate do zabratia majetku Ukrajiny 5 mld. USD)...!!!

Tibor Ivan

Hosť

#28

2014-08-22 07:08

Miror, hlavu hore! Nie každý je plne rozvinutý, samostatne mysliaci a konajúci homo sapiens. Niektorí sú ešte len ovečky (síce prebúdzajúce sa, ale predsa len ovečky), ktoré potrebujú svojho pastiera a bez ktorého sa nepohnú. Pastiera, ktorý im otvorí košiar, zobere na pašu, ochráni ich a večer zase do toho košiara odvedie.  R.J. sa iba vyľakal, že na námestí zostane bez pastiera.

 


Hosť

#29

2014-08-22 07:16

Som na Vašej strane(teda autora a organizácie petície). Vôbec sa nejedná o to, či tam budete, alebo nie...U mňa sa jedná prioritne o princíp a ideu tejto petície a jej dôvody. A to, či tam budete, alebo nie je mi v podstate jedno.
J.Š.

Hosť

#30

2014-08-22 07:47

Ďakujem autorovi petície za jeho snahu lebo je veľmi šikovný. Ja by som to tak seriózne nevedela napísať aby to malo naozaj takú inteligentnú formu. Každý človek má na niečo vlohy a je dobré keď si pomáhame. Myslím, že už aj v celej Európe sa veľa ľudí prebúdza. Pozrite si Nemecký dokument ale iba pre ľudí so silným žalúdkom. Je pravdivý a vidno že aj Nemcov to trápi ako sa dejiny uberajú.

 

https://www.youtube.com/watch?v=jnZKtRejmSA


Hosť

#31

2014-08-22 08:15

Veľmi pekne ďakujem za Vašu prácu. Takých, čo budú neustále pochybovať a nebudú sa vedieť sami za seba rozhodovať, bude stále dosť. Petíciu som podpísal z vlastného presvedčenia a tým to končí. Na pochybovačoch, nerozhodných, štrajkokazoch a pod. je postavená vládna moc, ktorá vždy verí, že národ sa nikdy nezjednotí. Do B. Bystrice sa chystám prísť podporiť skvelú myšlienku, pretože svet speje do veľmi zlého obdobia. Fašistov, vrahov, politiku USA a NATO treba jednoznačne odsúdiť !

Hosť

#32 pozdrav

2014-08-22 09:03

Ja len poviem iniciátorovy petície ďakujem. Som rád, že som petíciu mohol podpísať som rád, že som i keď virtuálne poznal ostatných ľudí ktorý podobne zmýšľajú, a krvou denne, žiaľbohu i zbytočne prelievanou na Ukrajine si odmietajú zamazať ruky, a naviac vyjadriť svoj protest, vidímmako správnu vec. Hanba tím kto toto dopúšťajú. S pozdravom Richard


Hosť

#33

2014-08-22 09:58

Skoro dobre pochopene.Urazat sa je zaciatok konca,ziadat vymazat svoj podpis je nesvojpravne. Ze ste sa na to dali a sa snazite,klobuk dole. Skoda ze to vyznelo tak ako vyznelo ale uz to nezmenim.DRZME SI PALCE NECH TO DOBRE DOPADNE! COKOLVEK SI MOZETE MYSLIET ALE SOM NA VASEJ-NASEJ STRANE. R.J.

Hosť

#34

2014-08-22 10:38

Dobrý deň,

taktiež Vám chcem poďakovať za Vašu iniciatívu s petíciou ktorú som podpísala...Dovolila mi vyjadriť svoj nesúhlas s udalosťami na Ukrajine a všetkým,čo sa tejto veci týka...

Zároveň si ale dovolím zastať sa človeka,ktorý Vám napísal predmetný komentár...Prečo?Pretože si myslím,že ľudia Vám doverujú viac,než si dokážete predstaviť...Iniciatíva ohľadne spísania petície Vás zákonite stavia do pozície lídra,či si tento fakt pripúšťate alebo nie...

To,že avizujete protestné zhromaždenie v B.B.samozrejme neznamená,že je Vašou povinnosťou zúčastniť sa na ňom osobne,ale dokážem pochopiť aj to,že to niekto automaticky od Vás čaká..

Nakoniec situácia,ktorá je teraz, je historicky jedinečná a nebude sa opakovať...

Všetkým zúčastneným v tejto diskusii,ktorí ešte nevideli nasledujúci príspevok ho dávam do pozornosti preto,že je aktuálny - zo soboty - a ukazuje neuveriteľnú odvahu stovky ľudí,ktorí sa vydali brániť tradičné hodnoty...aj zhromaždenie v B.B. je na podporu tradičných hodnot...určite tej najzákladnejšej:práva na život.

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svoboda/clovek/spolecenstvi/1177-v-cele-prague-pride-sla-americka-ambasada-vyraz-homosexuality-diplomatu-nebo-znak-vlastnictvi-ceske-gubernie-konzervativci-pomnik-svateho-vaclava-ubranili.htm

                                                                                                E.P.

Miror

#35 Re:

2014-08-22 17:01

#33: -  

 Dobrý deň

neurazil som sa, ale keď so rozbiehal petíciu jednoducho som niektoré veci - aj v mojom súkromí - prepokladať nemohol. Vaša pripomienka ma zaskočila, ale ke´D som si trochu vyvetral hlavu v podstate ju chápem. No nič, myslím, že sme si to v rámci možností vysvetlili a ideme ďalej. ...a ďakujem za Vašu poslednú vetu - je dôležitá.

Miror

#36 Re:

2014-08-22 17:19

#34: -  

 Dobrý deň,

ďakujem za slová podpory, pochopenia a aj za pohľad z "druhej strany".  Rozumiem Vášmu vysvetleniu, ale jednoducho som sa dostal tak trocha do patovej situácie, a tú som nemohol predpokladať ked som petíciu spúšťal.

Miror

#37

2014-08-22 17:32

Dobrý deň,

ešte raz vám všetkým ďakujem za slová uznania a podpory a aj keď chvíľami sa možno nesprávam tak, aby bol každý z Vás spokojný a aby som bol spokojný aj ja sám so sebou, nedovolím aby sme sa rozhádali a myslím, že sme skupina u ktorej je to málo pravdepodobné - hlavne vďaka vám.


Hosť

#38

2014-08-22 18:50

Prosím, pochopte tých ľudí, v podstate vedia či cítia PRAVDU, ale majú strach ! Evidentná či skrytá a veľmi sofistikovaná deštrukcia rozkladá "atomizuje" a jednoducho oslabuje silu vôle i presvedčenia...Je to tak. My starí sedemdesiat a viacroční to vidíme. Sme niečo ako (dožívajúce) svedomie či živé dôkazy, ktoré prekážajú.- Prijmite aspoň našu morálnu podporu. -z-

Hosť

#39

2014-08-23 06:32

Ja vam drzim palce niekto to zacat musi aj ked pri tom tupom Slovenskom narode je to naozaj tazke nedajte sa odradit

Hosť

#40

2014-08-23 09:16

Nic si nerobte z negatívnych reakcii. Slovaci uz ini nebudu. Vdaka za Vasu iniciativu - toto bola prva peticia, ktoru som podporil. Do Bystrice pridem. A ak by tam ten Porosenko nahodou naozaj prisiel, privitam ho holym zadkom. Aj jeho pozyvatela.
M.S.
Miror

#41

2014-08-23 18:02

...ste všetci super :-)


Hosť

#42

2014-08-24 10:04

Spomenme vsetci na nasho Ludovita Stura, precitajme si jeho Slovanstvo a svet buducnosti, aby sme videli, ze Petro Porosenko urcite nie je nositelom myslienok slovanskej vzajomnosti, budovania slovanskeho rodinneho zivota. Prave naopak, jeho ulohou je toto vsetko znicit. 

Som rada, ze som mohla pripojit svoj podpis k tejto peticii a jej autorovi dakujem za vsetku jeho pracu a chut bojovat.

DM z BA


Hosť

#43

2014-08-24 11:20

Nuž ten úvod má pravdu, ako môžem niečo zorganizovať a sám mať iné záujmy......No, naletel som naposledy!!!!

Hosť

#44

2014-08-24 12:59

Nenechajte sa vyprovokovať trollmi, robia to zámerne.Ďakujem za Vašu prácu, robíte to dobre.P.H.
Miror

#45 Re:

2014-08-24 15:03

#43: -  

 Dobrý deň

mýlite si záujmy s potrebami a povynnosťami, ktoré som nemohol predvídať.


Hosť

#46 Re:

2014-08-25 06:21

#43: -  

 Urcite ste nenaleteli. Z vasej reakcie citit vykalkulovanost. 


Hosť

#47

2014-08-25 07:21

Som rád, že som mohol podpísať Vami iniciovanú petíciu.

Hosť

#48

2014-08-25 09:47

V každej spoločnosti sú ľudia ktorý sú slabý článok a keď majú prevziať za niečo zodpovednosť zutekajú. Preto je lepšie keď takýto ľudia odídu hneď na začiatku. Asi nestojí ani zato moc na nich reagovať lebo ide o to aby zostalo to pevné jadro ľudí ktorý vedie že to nie je len o podpise ale aj o spôsobe akou hrdosťou sa človek postaví za svoje názory a čo je ochotný pre ne urobiť ! Moc si Vážim že sa našiel niekto ako ty kto silu ľudí nasmeroval tak aby bolo ju viac počuť a Viem koľko času ti to zoberie. Preto všetka česť a ďakujem za seba a Verím že aj za ostatných normálne uvažujúcich ľudí ktorí sú ochotný obetovať aj niečo zo svojho času a postaviť sa za správnu vec. Rasťo

Hosť

#49 Re:

2014-08-25 19:08

#48: -  

 Ďakujem za pochopenie.


Hosť

#50 sora

2014-08-27 14:11

Do učebnic dejepisu !!! Posielajte ďalej !!! http://www.novarepublika.cz/2014/08/tiskovka-do-ucebnic-dejepisu.html