Petícia za okamžité vystúpenie Slovenska z NATO.

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za okamžité vystúpenie Slovenska z NATO..


Hosť

#51

2014-08-22 06:40

Nepýtali sa nás či do tejto zločineckej organizácie chceme vstúpiť - tak sa ich nebudeme pýtať či nám láskavo dovolia keď budeme odtiaľ chcieť vystúpiť.

Hosť

#52 skratku treba správne rozšifrovať

2014-08-22 11:14

NATO =  Nord Atlantic Terrorist Organisation


Hosť

#53

2014-08-22 15:12

Verim,ze robime nieco dobreho pre nasu krajinu, tymto vyjadrujeme nesuhlas s rozmiestnovanim amikov na nasom uzemi, nebudeme naraznikovym pasmom v pripade vojny, my vojnu nechceme, sme Slovania a nikdy nebudeme proti Rusku , dnes je rok 2014 !!! Nenavist voci rusom je v dnesnych casoch smiesna, alebo si niekto mysli,ze nas Rusi ohrozuju? Nik nas neohrozuje, len sa deje manipulacia a vymyvanie mozgov v priamom prenose (((((

Hosť

#54 Som ZA

2014-08-22 19:19

Som za vystúpenie Slovenska z NATO, ale nejde to urobiť okamžite. Podľa severoatlantickej zmluvy je to možné po 20 rokoch členstva s oznámením rozhodnutia krajiny 1 rok vopred. Máme teda 9 rokov času na to, aby sme pre túto myšlienku získavali politickú podporu u obyvateľov Slovenska. 


Hosť

#55

2014-08-22 22:23

NATO Game Over - Banda zlodejska

Hosť

#56

2014-08-23 19:54

NATO agresor humanitné bombardovanie Srbska

sitido

#57 Re: Zlocinci

2014-08-24 08:25

sitido

#58

2014-08-24 08:28

...august 1968 nebol o Rusoch - naštuduj si dejiny z objektívnych zdrojov!

 


Hosť

#59

2014-08-24 12:41

Sme Slovania a to by malo hovoriť za všetko. Západ nech sa žerie navzájom,ale Slovanov nech nechá na pokoji.

Hosť

#60

2014-08-30 06:26

Za dobrú vec,za Slovensko!

Hosť

#61 Re: Zlocinci

2014-08-30 16:24

#20: Feri - Zlocinci 

 Tak si pamäť ponamáhaj ešte o trošičku viac - v 1938-mom malo Československo zmluvy s tými istými priateľmi-záchrancami ktorým sa teraz pcháme do zadku v NATO. A rovnako ako sa vtedy na všetky zmluvy zvysoka vykašľali a bez štipky hanby nás darovali Hitlerovi, aj dnes nás bez mihnutia oka predajú keď sa im to hodí. V NATO sme len preto že sme zdroj lacných žoldnierov a územie ktoré sa v prípade konfliktu dá celkom bezbolestne obetovať. Bezbolestne pre nich, nie pre nás - my zasa na všetkých len doplatíme, ako je naším dobrým zvykom.

Julo Uhlár

#62 Re: Re: Zlocinci / 2

2014-08-30 21:23

#61: - Re: Zlocinci 

 len pre upresnenie - vykašľali sa na Československo : Francúzsko a Veľká Británia , aby ich Adolf nechal na pokoji. Ale ani tak ich na pokoji nenechal a aj slováci a aj češi potom bojovali aj za tých zradcov francúzskych a anglických práve proti Hitlerovi .


Hosť

#63

2014-08-31 14:24

Slovenská republika po vystupeni z Varšavskej zmluvy sa nemala nikdy podľa dohôd medzi mocnostami stať členom NATO. Teno agresívny pakt nieje ochranca slobody,ale ochránca investičnych záujmov západoeuropskych štatou a USA na uzemí členských štátov

Hosť

#64

2014-09-01 20:31

Pokiaľ nás politici zatiahnu do vojny treba ich súdiť podľa vojenského práva ako vlastizradcov! My sme ako národ do tejto skorumpovanej spoločnosti určite nechceli vstúpiť. Nech sa všetci, čo sa na tom podieľali zodpovedajú a nech sú tvrdo za to potrestaní!

Hosť

#65

2014-09-01 20:54

Nechcem aby moju vlasť kto kto koľvek zaťahoval do medzinárodných vojenských konfliktov. Nechcem žiadne vojenské základne cudzích mocností na našom území. Nechcem, aby v prípadnom vojenskom nasadení museli umierať aj naši profesionálny vojaci. Bolo to tak dobré ako to bolo v čase vojenského ochranného paktu Varšavskej zmluvy.

Hosť

#66

2014-09-01 21:10

Nechcem 3 svetovú.Na začiatku 2 svetovej sme boli na zléj strane,teraz znova?Tak čo priatelia, kto sa pridá? Môžeme aj čakať, až nám to začne padať na hlavu.To už bude neskoro.Včera bolo pozde.

Hosť

#67

2014-09-01 22:19

Zároveň s rozpustením Varšavského paktu malo zaniknúť aj NATO. Sľuboval to aj V.Havel. Klamal, tak ako klamali USA a západná Európa. NATO sa nerozpustilo, ale naopak rozšírilo na východnú Európu a zmenilo sa na agresívnu vojenskú organizáciu nerešpektujúcu medzinárodné právo. Slovensko by sa nemalo stať spoluvinníkom ďalších zločinov.

Hosť

#68

2014-09-02 14:58

Ďakujem za túto petíciu. Už som sa podpísala a rozošlem ju ďalej. Počas bombardovania Juhoslávie som sa opakovane zúčastňovala sprievodov po Bratislave s vlajočkou s holubicou mieru v ruke. Chodili sme popod jednotlivé veľvyslanectvá s patričnými prevolaniami, podľa toho, ktorý štát zaujal aký postoj k bombardovaniu. Naše heslá boli okrem iného: Nechceme do NATO, my nie sme vrahovia, NATO vraždí Srbov aj Albáncov, NATO vraždí deti a pod. Dnes, keď sme žiaľ v NATO, vítam túto petíciu ako prejav svojho ľudského a občianskeho postoja proti tejto teroristickej agresívnej organizácii. Chýbajú mi otvorené demonštrácie v uliciach, sme ticho, ako keby sa nás nič netýkalo. Aktívne sledujem dianie na Ukrajine, čítam a počúvam rôzne zdroje ohľadom diania na Ukrajine a najmä v Novorossii, aby som si utvorila čo najobjektívnejší názor, čo mi propagandistické médiá neumožňujú. Edita

Hosť

#69

2014-09-02 17:41

Slovensko malo byť už od svojho vzniku neutrálne

Hosť

#70

2014-09-02 17:47

Amerika pre nas znamena len zkazu. Vzdy budu hladiet len na svoje zaujmy...


Hosť

#71

2014-09-03 11:20

v škole som sa ako dieťa učila , že NATO je útočný imperialistický pakt ...


Hosť

#72

2014-09-03 13:28

Ľudia podpisujte to hromadne aby sme boli ako Švajčiarsko a iné neohrozené krajiny a boli neutrálny.
Home CH

#73 Konec NATO a EU

2014-09-03 13:34

Ja osobne pracujem vo Švajčiarsku a vydím tam posun Švajčiarských vojsk ako sa pripravujú neviem načo ale je to strašné samé tanky a nábor mladích na vojenčinu minulí rok mi odviedli 4 kamaratóv na povinný vojenský výcvik a to je už zlé. Každý občan od 18 rokov má doma zbraň takpovediac povinne a majú protiatómové pivnice aby boli ochránení. No speje to do záhuby a Polsko s USA nás chú dostať na kraj a vymazať z mapy totiž chystá sa prerozdelenie sveta každý si chcé niečo uchmatnúť a ovládať. 


Hosť

#74

2014-09-03 17:37

Nesúhlasím s politikou EU, NATO, USA a odmietam vstup vojsk NATO na naše územie, vyjadrime svoje názory verejne, kým je čas...
MyGee

#75

2014-09-04 10:00

Som rad ze som v skupine ludi so spravnym nazorom, a som rad ze niesme piati :)