Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata"..

Stig

#751 Treba zakazat navstevu fasistu Putina

2014-08-14 11:01

Porosenko je vitany

rusaci su okupanti a nech ostanu doma.

Peterk

#752 Re: Treba zakazat navstevu fasistu Putina

2014-08-14 11:19

#751: Stig - Treba zakazat navstevu fasistu Putina 

 To máš od narodenia? Alebo sú v tom drogy? Nevadí. Ži!


Hosť

#754

2014-08-14 12:30

 

Potomok

 

 

Pätnásty deň

Štrnásty rok

Pochmúrna sieň

Váhavý krok

 

Busty sú pokryté nánosmi stáročí

Pusté sny zmarené kričia ti do očí

Kde je tvoj národ, kde žije Sláva?

Aj keď ju nectíš, v tebe pretrváva

 

Od štítov hôr po brehy Dunaja

Žije tvoj národ, krv ktorá spájala

Od zrodu sveta všetkých predkov tvojich

Čo padli za národ v krvavej zbroji

 

Krvou je pretkaná prikrývka rokov

Nikdy sa nedočkal národ náš okov

Až dnes keď v horách váha tvoja noha

Slávu si zavrhol, prijal si Černoboga

 

Ľstivý sa nebránil úskoku či klamstvu

Však napriek tomu verný bol slovanstvu

 

A ty si verným? Spýtaj sa sám seba

Nehovor, že ti viac slovanstvo netreba

Lebo tak kroniky vravia z hlbín vekov

Kto národ svoj zaprie, nie je viac človekom

 

Nie je to človek, nehodná zmija

Čo sa pod rukou Perúna zvíja

Snaží sa uštipnúť vlastného otca

Z hrdého vlka stala sa ovca

 

Stáročia chránili lesy náš rod

Videli dávno už pohromy zrod

Strašlivý nárek je hlasom stromov

Slovan! Prebuď sa, vráť sa k nám- domov!

 

Do lesov v zime skrášlených mrazom

Na pláne, k riekam, do hôr i lazov

Zasa sa život rozleje lesmi

Tak zneje odveká prísaha Vesny

 

A verný Slovan vždy domôže sa práva

Večným heslom našim je- sloboda a sláva!

 

Peterk

#755 Re:

2014-08-14 13:04

#754: -  

 Krásne. Vďaka.


Hosť

#756 Re: Treba zakazat navstevu fasistu Putina

2014-08-14 13:44

#751: Stig - Treba zakazat navstevu fasistu Putina 

 ubožiak,svedcí to o tvojom ubohom IQ a ešte riadne vymytým mozgom USA a NATO propagandou,založ si vastnu peticiu s tvojim ubohym nazorom i IQ a dívaj sa na nu ako ti utešene rastie a daj si pritom made in USA cracku aby ti ešte utešenekšie rástla

puma

#757 Re:

2014-08-14 13:55

#736: -  

 dobré upozornenie!

 

 

ľudia -  teda toto je perfektne OBJASŇUJÚCE video. Výborne vysvetlené... paráda, že ho ktosi vytvoril, tvorcovi treba poďakovať, aj keď mi trocha vadí ten frenetický hlas, ale chápem to.

Neviem prečo, celé to americké vyčíňanie mi pripomína americký seriál "Terra nova" - nemôžem si pomôcť - asi je to blbosť, ale napokon tak, ako sa naplnil obsah tiež amer. filmu "Sieť" so Sandrou Bullock cez počítačovú sieť vládnuť nad súkromím každého človeka, dáko mi Terra nova pripadá ako "vidina budúcnosti" našej planéty a ľudsta.

Tvorcom je Juraj Mitterhauszer  tu sú na youtube asi všetky jeho videá - https://www.youtube.com/user/durko1024?feature=watch

 

 

 

Peter 777

#758 Re: Treba zakazat navstevu fasistu Putina

2014-08-14 14:07

#751: Stig - Treba zakazat navstevu fasistu Putina 

 Možno, že raz otvoríš oči a uvidíš. Žiaľ, zdá sa, že na to bude potrebné, aby si sa dostal do situácie v ktorej sú tí chudáci ľudia na juhovýchode Ukrajiny. Čím viacej bude takých zaslepených a zmanipulovaných ľudí ako si ty,  tým pravdepodobnejšie je, že aj u nás nastane situácia podobná tej Ukrajinskej - to kvoli vám, slepým...

 

abcdef abcdef
Miror

#760 Re:

2014-08-14 15:09

#754: -  

 ...je to paráda - ďakejem :-)


Hosť

#761

2014-08-14 15:14

Podporujem všetky úprimné, spravodlivé a mierové aktivity - pretože tento svet sa dostal na pokraj morálnej i materiálnej, duchovnej a fyzickej priepasti. - Treba sa duchovne pozdvihnúť, žiť striedmo, pestovať a vážiť si svoj pozemský domov. Žiť bdelo, nič a nikoho nepodceniť, ale ani nepreceňovať a rešpektovať stvoriteľského génia... Človeku možno dôverovať, nie však veriť a preto všetko preverovať meradlom prapodstaty a mieru ! Vaša Zuzana
sirius

#762 Re: Re: Treba zakazat navstevu fasistu Putina

2014-08-14 15:50

#758: Peter 777 - Re: Treba zakazat navstevu fasistu Putina 

 Ľutujem neinformovaných, slepých, pohodlných konzumentov tohto umelohmotného, zapredaného, lenivého, skorumpovaného a nemravného sveta - tých, ktorí v pohodlí svojho teplúčka zožerú všetko aj s navijákom. - Dnešný konzumný človek sa začína podobať na toho umelého panáka z "lidla" - nepríčetne hlúpo vyzerajúce monštrum s veľkou papuľou - všetko "prehnať" cez zažívací trakt ! Už aj slovenský rozhlas propaguje chrumkavé príbehy, áno chrumkavé ! To ohlupovanie je premyslená pasca a vymetených je čim ďalej tým viac.

Slepá dôvera je tichý súhlas s tým aby ti vykrútili krk ! To je veta preživšieho bojovníka z 1. svet. vojny - a mal pravdu !!! Svetovládna, zlodejská, samozvaná banda by mala byť konečne vymazaná z "Biblie" -  oni dobre vedia čítať, ale najprv pravdu znásilnia, zatvoria a "písma" upravujú a vysvetľujú tak aby celý svet držali v nevedomosti a všetko v mene svojom (!) ničia !!!   Otvorme oči, čítajme medzi riadkami, počúvajme nevypovdané... svet nie je divadelné predstavenie... (a my nie sme odnikiaľ a nesmerujeme nikam) - za nami nesmie ostať spúšť ! Žime bdelo a zodpovedne. 


Hosť

#763

2014-08-14 17:28

Řeznického poskoka USSA bych si do země nikdy nezval.Je třeba mu připravit "hezké" přivítání.
puma

#764 zaujímavé spomienky

2014-08-14 17:48

https: // www . youtube . com / watch ? v= FLAbb7MwnjA   - Otazky na telo - Ľubomír Huďo - 1.čast

 

https: // www . youtube . com / watch ? v = rEFkohb_x2I     – Otázky na telo – Ľubomír Huďo – 2. časť

 

Zverejnené obe: 9.7.2012

Neviem, či poznáte tieto videjká. Tiež neuveriteľné, kedy už sa na internete o mnohom informovalo! Véééľmi zaujímavé... tiež len teraz som ich náhodou našla... 

A dnes to isté sa rozpráva o Rusku, ale už sa hýbe uvažovanie ľudí...


Hosť

#765

2014-08-14 17:49

dobre je to a prečiTAT TO NA OSLKAVE SNP
puma

#766 v predsieni pekla - v slovenčine

2014-08-14 18:51

http://afinabul.blog.cz/1408/istota-v-predsieni-pekla-slovensky-dabing trocha vyššie to už sem bolo dané v nemčine a ja som našla toto video so slovenským dabingom. Nie je síce až tak kvalitný, dá sa však v pohode rozumieť. Tak hádam to teraz bude zrozumiteľnejšie ;)


Hosť

#767

2014-08-14 19:10

Bol by som rád, ak by sme uspeli.

Hosť

#768

2014-08-14 19:38

je múdra, napísaná na úrovni a zrozumitelne, gratulujem
antika

#769 Re:

2014-08-14 20:24

#726: -  

 Ináč, Porošenko mal najprv iné priezvisko- Porosienko :D . Kto vie aspoň trocha ukrajinsky, či rusnacky, tak mu to zapáli, že prečo si zmenil priezvisko, alebo mu to urobili iní. A ak sme už u priezvisk, tak ak Kiska je také všelijaké avšak v rusnackom dialekte je jednoznačné :) . Takže ak sa tí dvaja stretnú, tak tu bude pekný zverinec :D


Hosť

#770

2014-08-14 21:40

My lide z Ceske republiky velmi dobre vime o zverstvech pachanych na Ukrainskych lidech a vime ze to ma na starosti USA EU a Vy pamatujte ze jediny spravedlivy je Buh budu se modlit aby Vam odpustil

Hosť

#772

2014-08-15 03:28

Prasacenko by mal byt sudne stihany za WAR CRIMES a BARBARISM.

Hosť

#773 Re: Som proti akejkolvek pozvánke samozvaneckej vláde na Slovensko

2014-08-15 04:05

#1: -  

 


Hosť

#774

2014-08-15 04:05

Som proti akejkolvek pozvánke samozvaneckej vláde na Slovensko

puma

#775 Re: Šírte to ďalej prosím.

2014-08-15 07:20

#771: antika - Šírte to ďalej prosím. 

 už je to tam vyššie aj v slovenčine, aj v nemčine, ak by bolo v angline tak rovno pošlem amnesty international - ale možno tá nemecká verzia by aj mohla stačiť, či?

Tak som tak urobila...

Grobe Verletzung von Menschenre​chten

 
Ich grüße Sie!
 
Verstehen Sie Deutsch? Blöde Frage, nicht wahr? Darum werden Sie es endlich verstehen wie gefährlich die USA und NATO Aggression ist: schauen Sie sich dieses Video an und handeln Sie endlich, sonst sind Sie für mich nur großmäulige Feiglinge.
 
Sicherheit im Vorraum der Hölle - so heißt das Video
 
Die jahrzehntelange amerikanische Aggression ist in Ordnung, ist für Sie tolelierbar, sogar akzeptabel? Dieses Land hat längst seinen Kredit verloren! Was sagt Ihnen Guantanamo - wie können Sie da schweigen?? Dieser Staat und seine Regierung sind längst fällig und reif für den Internationalen Strafgerichtshof in Haag!!
Ich fordere Sie auf, schauen Sie sich das Video richtig aufmerksahm an und handeln Sie ENDLICH auch gegen amerikanische Aggression!!!!!
 
In der Hoffnung, dass Sie den Mut und den Willen zum Handeln sammeln
 
...