Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata"..


Hosť

#726

2014-08-12 08:35

Peter Porošenko je americký agent a vojnový zločinec.Treba ho urýchlene zavrieť a súdiť pre vojnové zločiny ,vyvražďovanie civilného obyvateľstva Ruskej národnosti v Ukrajine a propagovanie fašizmu.

Hosť

#727

2014-08-12 11:40

Uvital by som peticiu na odvolanie prezidenta z funkcie.
Peter

#728

2014-08-12 11:41

Kiska ma sklamal :-(

Peter

#729 Re:

2014-08-12 11:42

#726: -  

 Súhlas

Jano Ukrajinec

#731 Re: OK

2014-08-13 03:56

#706: puma - OK 

 Včera som stratil 20 €. Aj za to môžu USA? Asi ámo pri Vašich názoroch.


Hosť

#732 NAPÍŠTE POSLANCOM NR SR

2014-08-13 07:04

Napísala som do NR SR toto: 

 

Vážená NR SR, páni poslanci NR SR! 

 

Obraciam sa na Vás s výzvou, aby ste jasne a nekompromisne odsúdili vyhladzovanie ruskojazyčného obyvateľstva na východnej Ukrajine, ktorého sa dopúšťa zločinná kyjevská vláda. Slováci Vám nedali mandát na to, aby ste podporovali fašizmus a zločiny proti ľudskosti.

 

SR sa odvoláva na demokratické tradície, medzi ktorými je aj boj Slovákov proti nacizmu v SNP, ktorého 70. výročie si tento rok pripomíname. Pokryteckým mlčaním k porušovaniu základných princípov ľudskosti a ľudských práv v Donbase kyjevskou fašistickou chuntou popierate, že SR si váži odkaz SNP.

 

Prosím, otvorte diskusiu o pravde v Donbase na zasadaní NR SR. Chceme vedieť, aké postoje zaujmú jednotliví poslanci a čie záujmy v NR SR zastupujú. Ďakujem.

 

Myslím si, že je čas zasypať NR SR e-mailami a listami, aby nestrkala hlavu do piesku a uzniesla sa na jasnom odsúdení genocídy a kyjevskej fašistickej chunty a teroru na Ukrajine!

 

 


Hosť

#734 Re: Re: OK

2014-08-13 07:13

#731: Jano Ukrajinec - Re: OK 

 Primitívny a cynický "vtip". Ty nie si Jano Ukrajinec, ak Ukrajinec nie je synonymum hlupáka.


Hosť

#735 Re: Re: OK

2014-08-13 07:46

#731: Jano Ukrajinec - Re: OK 

 Za to môžu Rusi pri Tvojom názore.


Hosť

#738 Re: NAPÍŠTE POSLANCOM NR SR

2014-08-13 15:03

#732: - NAPÍŠTE POSLANCOM NR SR 

 ...neboj - už sa to chystá


Hosť

#739

2014-08-13 15:19

nemám z čoho rozdávať ,celý život som drel a z toho čo dostanem dochodok ,hanba!

Hosť

#740

2014-08-13 15:24

Ľudia ktorí petíciu podpísali ešte nemajú masmédiami vymyté mozgy.
puma

#741 realistický pohľad nie nenávisť

2014-08-13 19:00

to je to, čo sa týmito stránkami, akciami a upozorňovaním chce dosiahnuť. Nik nechce vzbudzovať nenávisť ani proti jednej strane - koniec koncov tej nenávisti je aj v tomto prípade, ako i v iných konfliktoch na tejto zemeguličke neúrekom. Nechcem moralizovať, iba poukázať na to, že vo vzťahoch, či rodinných, manželských, priateľských, firemných - kolegiálnych, obchodných, politických, dokonca aj vo vojenských danú situáciu, daný konflikt majú v rukách vždy všetci zúčastnení vo väčšej menšej miere a nie je to len tak, že jeden je výlučne dobrý a druhý výlučne zlý - veď to isto poznáme z vlastných životov. Pri riešení konfliktov je vždy najdôležitejšie zastaviť sa v tom zlom, prerušiť ho, stíšiť sa, ukľudniť sa a najmä priznať si vlastnú chybu, vinu a teda aj zodpovednosť, ospravedlniť sa a reálnym zrekom sa pozrieť, ako by bolo možné riešiť konflikt. Lenže - toto často zostáva v rovine teórie a aj mediátori majú často ťažkú úlohu, ale dá sa.

Medzinárodné mierotvorné organizácie by v provom rade mali zabezpečovať práve túto úlohu mediátorov v národných, medzištátnych, občianskych konfliktoch a vojnách - toto je úloha OSN a ono neblaho zlyháva, fakticky v každom konflikte od 2. svet. vojny, teda od začiatku svojho založenia. Ale i tak nakoniec musím uznať, že tu, žiaľ, musí existovať takáto medzinárodná mierová organizácia. Treba písať a písať protestné listy našej vláde, americkej vláde, OSN a týmto dávať najavo, že nie je všetko zlo, len na strane RF, ako ani všetko dobro na strane UK, resp. USA - tam by som čakala, aby sa už konečne aj tento štát musel raz zodpovedať aj pred medzinárodným trestným súdom v Haagu. Aby sa vôbec dialo viac spravodlivosti, mal by tu byť naozaj kredibilný medzinárodný orgán, uznávaný a rešpektovaný všetkými - nato treba veľa poctivej práce, čo by napr. OSN mohlo na sebe popracovať, lebo veľmi rešpektované asi nie je. Ale i tak ako vidno, ono sa aj v tých novinách, dokonca aj v politikoch začína hýbať svedomie, či čo ... ;), veď predsa žiadneho súdneho a slušného človeka nemôžu nechať zábery z UK chladným a nie len tam.


Hosť

#742

2014-08-13 19:41

Je rozumne, pochopia tí, ktorí chcú pochopiť.

Hosť

#743

2014-08-13 22:23

suhlasim s peticiou proti navšteve masoveho vraha aby pricestoval na Slovensko patry na popravisko a nie knam je to zviera a hajzel popravil nevinnych ludi horši je ako bol Hitler ten svoj narod nevraždil taky vojnovi zločinec ako POROšENKO nema čo robiť na uzemi Slovenska

Hosť

#744

2014-08-14 07:18

Škoda, že v ČR nikdo není schopen podobné iniciativy. Na ta zvěrstva, která se na Ukrajině dějí, se nedá dívat. Je to ostuda lidstva!!! Ostuda civilizované vyspělé společnosti.
Děkuji.
drobčiatko

#745

2014-08-14 07:41

úplná zvrátenosť od Kisku. Pozývať fašistu....až to Kiska zrealizuje, nebude viac mojím prezidentom


Hosť

#746

2014-08-14 07:58

Porošenko je len americká bábka
xy

#747 Re:

2014-08-14 08:56

#21: PH -  Je to proamericka kurva nie prezident SK. Nikto by ho nebol volil keby nebol kandidoval ten kreten Fico a bol by kandidoval iny slusny clovek. Takto ludia naleteli tomuto skurvencovi vyskolenemu v USA. Dufam ze raz bude visiet vedla tych co su v parlamente a vlade.

 


Hosť

#748 Re:

2014-08-14 09:02

#727: -  Naco odvolavat, nebolo by ho ho vyhodnejsie vyhnat aj s poslancami di USA?

 


Hosť

#750

2014-08-14 10:53

Absolútny súhlas s petíciou. Môj otec nebojoval v SNP a na štastie prežil koncentračný tábor preto, aby sa oživoval fašizmus v akejkoľvek podobe.