Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata"..


Hosť

#551

2014-07-24 15:52

Kiska je taký istý americký agent, ako Porošenko. Tak veľké prekvapenie to zasa ani nie je! Scientológ, ktorý sa obklopil ľuďmi schvaľujúcimi bombardovanie Juhoslávie v marci roku 1999. Toto má byť náš prezident? Americká marioneta? Občania, nech len príde Petro Porošenko, masový vrah vlastného národa, oligarcha, ktorý sa k moci dostal cez krvavý Majdan. Kiska hneď ukázal, s kým máme tú česť. Čie záujmy obhajuje? To som zvedavý, čo na túto voľnú jazdu povie MZV SR, Zväz protifašistických bojovníkov, Židovská náboženská obec, IVO (pár dní po zvolení hlásil, že sa vylepšila demokracia na Slovensku, išiel som sa "zblázniť" od šťastia)? A čo povie pán hlavný ideológ Marián Leško, ktorý sa obdobne ako ja, len s oveľa väčšou mediálnou publicitou, išiel naprosto vážne a dôstojne potrhať v chválospevoch pri jeho TV infantilnej inaugurácii?

Hosť

#552 Re: Nie petícii.

2014-07-24 17:48


Hosť

#554 Re: Re: Re: Peticiu si strcte do riti rusofilisti. Budeme Vas vesat za vlastizradu. Hura do tankoch

2014-07-24 18:38

#553: - Re: Re: Peticiu si strcte do riti rusofilisti. Budeme Vas vesat za vlastizradu. Hura do tankoch na M

za VLASTIZRADU?? Kto tu zrádza vlastný národ? Rozmýšlaš vôbec? Naši predkovia nám aj cez SNP zanechali odkaz - FAŠIZMUS NIE!!! Teraz sa musia v hroboch obracať na to, ako my "pokračujeme" v ich šlapajach... Naši politici sú vlastizradcovia, ktorí nás predali amíkom a západnej Európe a nevidí to len taký istý zver a zradca ako oni...

A áno, v jednom máš pravdu, som rusofill... lebo v mojich žilách koluje slovanská krv a ruská reč a kultúra mi je blízka... Toto ale vôbec nemôžem povedať o angličtine a amerike... reč nezmyselná, kultúra žiadna, svedomie žiadne = odpad ľudstva... a skončia tam, kde odpad končieva... na smetisku (dejín).


Hosť

#555

2014-07-24 20:21

verím, že túto petíciu podporí každý slušný človek
tosomja

#556

2014-07-24 20:28

Prezident Kiska, nevolil som Vás, a tak ako som pre voľbami usúdil ste bábkou USA a EU.
Porošeko je vrah a vojnový zločinec. Žiadam, aby bol vyhlásený za PERSONA NON GRATA!!!
Kiska sa poponáhľal plniť príkazy a C. Ashtonovej udelil vyznamenanie...."Za mimoriadny prínos k posilneniu a presadzovaniu spoločnej zahraničnej a bezpečnostnej politiky EÚ."... Akej spoločnej? Akej bezpečnostnej?
Ashtonovej ten krásny slovenský dvojkríž NEPATRÍ!!! Ashtonová - KOMISÁRKA EU - s veľkým zanietením a záujmom podporovala fašistov na Maidane v Kieve. https://www.youtube.com/results?search_query=Kijev+Maidan+Catherine+Ashton
Ashtonová ako VYSOKÁ KOMISÁRKA /HIGH COMMISIONER/ zahraničných vecí nariadila Ministoivi ZV Estónie Urmas Paetovi, aby zistil a podal jej informácie ohľadom zabíjania ostreľovačmi z jednej aj z druhej strany na Majdane v Kijeve. Vypočujte si to. Nebola vôbec prekvapená obsahom hlásenia od Urmasa Paeta, ako by o tom mala dobrý prehľad. Hmmmm??? https://www.youtube.com/watch?v=Oe4TcbkFgec

Pavol

#557

2014-07-24 20:37

Všetci sme svedkami masívneho vymývania mozgov že za napätie na UA môže Ruska Feder. UA army na juhovýchode UA zabíja stovky civilistov a USA i EU su ticho,mlčky so sympatiami sa prizeraju na toto vraždenie civil.obyvatelstva a dalej a dalej vyhlasuju sankcie proti Rusku. Rozhodol som sa i ja za sankcie proti USA, Velkej Britániia Nemecka že nebudem kupovať ich tovar. Nebudem nakupovat v Mc Donalde občerstvenie,nekupim Coca Colu,mal som zaujem kupit Forda,kupim radšej KIU a nebudem kupovat americké produkty. Nebudem tankovat benzín na SHELL - britska pumpa,briti hlavní spojenci štvavej USA a taktiež nebudem nakupovat v Lidli a nemecké výrobky. Vyberiem si tie ktorých krajiny podla mojej mienky nie su vojnovými štváčmi. Ak chcete podporit ubohých civilov vraždených Porošenkom nepodporujte štáty ktoré aktívne podporuju tohto masového vraha. Šírte tuto myšlienku dalej po internete a tým nepodporíte vojnových štvačov USA ,EU a Porošenka !!! DON´T BUY AMERICAN , BRITISH , GERMANY PRODUCTS !!!!!

Hosť

#558

2014-07-25 10:04

K Porosenkovi treba pridat nasledujuvich -
Obama, Bidden, Carry, Nouland, McCain, Hollande, Cameron, Barrosso, Juncker.


Hosť

#559

2014-07-25 11:06

Neželám si fašistu na našom krásnom Slovensku, už tu raz boli stačí. Vrah svojho vlastného národa, tu nemá čo hľadať.
Chron

#560 Re: Nie petícii.

2014-07-25 22:10

#524: kuki - Nie petícii. Bubo nestras idu stavat elektrarne s ruskom:-) Sorosa maju v pazi hranice ma len obmedzenost.Si madar ked to tak dobre vies na co cakaju ci len dalsi CakiSlota.

Chron

#561 Re: Re: Re: Re: Peticiu si strcte do riti rusofilisti. Budeme Vas vesat za vlastizradu. Hura do tank

2014-07-25 22:29


Hosť

#562

2014-07-26 08:17

MOR HO!!!
LadiSlav

#563 Re: Re: Re: Peticiu si strcte do riti rusofilisti. Budeme Vas vesat za vlastizradu. Hura do tankoch

2014-07-26 08:20

#553: - Re: Re: Peticiu si strcte do riti rusofilisti. Budeme Vas vesat za vlastizradu. Hura do tankoch na M

Ty si sadni do hajzla a splachni!!!  Vlastizradcovia?:D:D je tragikomicke  aky vygumovane kreatury  plodi dnesna doba.

 

MOR HO!!!


Hosť

#565

2014-07-27 07:48

Veľmi podporujem tuto iniciatívu a odporúčam rozšíriť na všetkých oligarchov, ktorí sa dostali k moci.
Sú to vrahovia a klamári, ktorých výdatne podporujú USA
Ing. Marína Veselá

Hosť

#566 Fanatizmus

2014-07-27 08:49

#1: -

Som velmi prekvapeny fanatizmom diskutujucich, ktori sa riadia nejakou cudnou pro-ruskou demagogiou. Asi nikto nepochybuje, kto je tu agresor - Rusko najskor ukradlo Ukrajine Krym, potom vyzbrojuje a cvici tlupu zlocincou, ktori nevahaju pouzivat civilistov ako zive stity. Hrdinske vedenie teroristickych separatistov pritom pri prvom nebezpecenstve zbabelo usli do ruska a odtial riadia svojich bojovnikov, ktori maju vacsinou spolocne to, ze su v post-pubertalnom veku, maju 3 triedy zakladnej a vlastnictvo Kalasnikova im dava velku odvahu.

Putin je vojnovy zlocinec a obavam sa, ze uz nedokaze zastavit vojnu, ktoru rozputal a stale podporuje. Neviem, kde toto skonci...

 

Rudolf

#567

2014-07-27 09:20

Chcel by som komentáru 566 fanatizmus doporučit nech si oživí spomienku na Kosovo - násilné odtrhnutie od Srbska a,, humanitárne ,,vybombardovanie Srbska USA,EU, NATO pričom zahynulo vyše 3000 Srbov !!! a z teroristickej org. UČK Kosova USA,EU urobili oslobodeneckú armádu a z povstalcov na JV UA ktorí chcu vlastne usporiadanie svojich právomoci urobia teroristov ,separatistov. Pri anexii Krymu Ruskou fed.bolo referendu a nezahynul ani jeden civil !!! Kdo napadol Irak pod zamienkou chemick.zbraní,Lýbiu a tiež chcel napadnut Sýriu ? Ako dopadol Irak,Lýbia i Sýria pod zamienkou širenia demokracie !? Katastrofalne !!! Odporučam ti blbečku daj si skontrolovat svoj mozoček či ho nemáš totálne premytý USA a NATO propagandou a aspoň trochu nezaujato pozeraj na fakty. Si totálne vymytý ubožiak,možno ani nevieš že vo svojom mozočku máš zabudovaný USA a NATO čip a že si totálne nasadený na úbohu pro USA a NATO propagandu chudáčik ....

Hosť

#568 KRe: Fanatizmus

2014-07-27 09:20

#566: - Fanatizmus

Nie som prekvapená fanatizmom duševnou slepotou postihnutých ľudí na Slovensku, ktorí nie sú v dôsledku svojho handicapu shopní vnmať, čo sa v skutočnosti na Majdane dialo a akú ľudskú spodinu tento zinscenovaný prevrat priviedol k moci. Vlastne sú to tí istí, kvôli ktorým vznikli protesty a ktorí teraz v réžii USA podnecujú bratovražedný boj na Ukrajine- ak niekto tento cynizmus a zhovädilosť nevníma, musí byť duševne chorý.

Vladimir Vladimirovič
Hosť

#569 Re:

2014-07-27 18:26

#567: Rudolf -

Tvoje argumenty a styl svedcia o tvojej inteligencii. Ked dochadzaju argumenty, treba zautocit /hodne tvojho vzoru Putina/.  Ak by som ti aj dal zapravdu /co nerobim/ su tvoje argumenty absolutne nezmyselne - ked to robia iny, mozu to robit aj rusaci - tym je to ospravedlnene...

Rudolf, mozes sa teraz opat ukojit na osobnych utokov na moju osobu. Ako som povedal, ked nie su argumenty a inteligencia zaostava ... nebudem sa uz opakovat

Vladimir Vladimirovič
Hosť

#570 Re: KRe: Fanatizmus

2014-07-27 18:29

#568: - KRe: Fanatizmus

re: 566.   mna skor zaujala dusevna slepota vacsiny diskutujucich. Vsetky informacie z Ruska zu zarucene prave a vsetky ostatne informacie su anti-Ruska propaganda. Odporucam napr. clanoka na http://marianjanos.blog.sme.sk/c/361729/carnogursky-tragedia-putinovho-hnedeho-muzicka.html

 

Ochrankyna ludských práv Angela Merkel

#571

2014-07-27 18:56

Chcem napisat clanku 569 VV ,teraz je jasné o aké dodržovania ludských práv ide. Všimni si USA i EU media neurobili ani krok od Pussy Riot, všade ich sledovali TV štáby,starali sa o ne,vytrubovali do sveta ako im ten Putin strašne ubližuje. Videl si tie zábery z Odessy kde boli upálene,zastrelené zaškrtené obete čo spáchali UA ultranacionasti ? A čo zábery z JV UA rozsekaného civil obyvatelstva žien ,detí,starcov. Tebe to nič nehovorí? Kde su TV štáby ktoré sledovali osudy Pussy Riot a za žiadnu cenu nechcu vidiet a spoznat masaker v Odesse a masaker civil obyvatelstva na JV UA UA armou? Naozaj nie si ty naprogramovaná USA, NATO zombia ? Predstav si že by UA arma tvojho fotra,mamu,surodencov rozsekala na kusy ako na JV UA alebo v Odesse by sa na nich odbavili? Videl si zabery i videa z Odessy a JV UA. Daj si odstránit z mozočku ten zabudovabý USA a NATO čip ochranca ludských práv !!!
Karate Sebej

#572 Re: Re:

2014-07-27 20:00

#569: Vladimir Vladimirovič - Re:

Á .uderka zo SME tu agituje ,su jednostranne zaujaté noviny,vôbec nie objektívne,kedysi som ich čítal ale po ukrajinskej kríze su jednostranne až odpudivo riťolezecko - proamericky zamerané,bez straty sudnosti a objektivity.   Kupuje ich ešte vôbec niekto? .  Tie riťolezecko americko - prozápadné články Schutza,Morvaya,Šebeja a pro amer. analytikov su na grcy !  So SME na večné časy s McCainom a nikdy inak,hurá vykríkol starček Šebej


Hosť

#573 Re: Re:

2014-07-27 21:34

#569: Vladimir Vladimirovič - Re:

ak ste to nepostrehli, argumenty uvedené sú... Kosovo, Lýbia, Irak, Sýria... K nim možno ďalej pripočítať Afganistan, pásmo Gazy v Palestíne (bez podpory USA by tam už bol dávno pokoj), Egypt, pár desaťročí dozadu Vietnam... žiaľ, nenapadá ma ani jeden príklad, kde by USA a NATO + EU pomohli obyčajným ľuďom k lepšiemu životu...


Hosť

#574

2014-07-27 21:57

Všetkým, ktorí tak bojujete proti Rusku a obhajujete vojenské zásahy Ukrajinskej armády proti civilnému obyvateľstvu (podporované USA,NATO a EU) želám len to, čo doprajete vy im... aby aj vám do záhrad a obývačiek dopadali delostrelecké granáty a  fosforové bomby, aby ste živorili bez vody, jedla, elektriny a základnej zdravotnej starostlivosti... (ak tie granáty prežijete, samozrejme...). A potom sa môžete rozplývať nad šírením demokracie vo svete...


Hosť

#575

2014-07-28 06:04

Nesuhlasim z politikou strelby z kanonov a tankov do vlastneho obyvatelstva len preto ze su tu Rusi.