Za zákaz privatizácie vody a jej predaja do zahraničia bez súhlasu občanov SR


Hosť

#76

2014-07-03 18:16

Je nehorázne predávať niečo čo nám dala príroda,okrádať vlastne naše deti-ničiť im budúcnosť.

Hosť

#77

2014-07-04 01:50

Privatizácia nie a predaj ak áno tak poriadne kontrolovaný schválený a zdanený.

Hosť

#78

2014-07-04 06:57

p. Telensky uz davno vyhlasil ze to co je pre dubaj nafta je pre nas voda...
premyslam ci je v tom ,,obchod,, alebo hlupost

Hosť

#79

2014-07-04 07:17

mate tam "hrubky"

Hosť

#80

2014-07-04 07:57

Táto vláda nám chce sprivatizovať vodu!Budúca nám sprivatizuje vzduch čo dýchame?...Do kedy nás budú okrádať o dedičstvo naších dedov a otcov?

Hosť

#81

2014-07-04 15:42

To len ťažko sa dá komentovať táto nehoráznosť vlády a Smeru. Nepočul som, aby nejaká krajina predala to najcenejšie pre ľudí a život. Som kategoricky proti tomuto svinstvu.Aj keby som mal kladný postoj k strane Smer, tak toto je absurdnosť a drzosť najhrubšieho smeru, ktorý sa správa diktátorsky a chamtivosť u nich je bezhraničná.Klamú ľudí, že aké množstvo vody môžme predať akože tzv. nadbytok a že je to vlastne ochrana a super vec. Zisk pôjde ako ináč mecenášom a pochlebovačom vládnucej strany,ktorý získajú licencie na vývoz. Fuj,fuj,fuj... a hanba p.Fico,Mal som Vás za čestného človeka.

Hosť

#82

2014-07-05 16:35

Slováci spojme sa konečne za niečo čo má zmysel, čo je pre nás dôležité a patrí nám, našej krajine.....VODA NAD ZLATO :)
Janosik

#83

2014-07-08 13:28

Voda.. základ života....ako sa to dá vlastne privatizovať?.... 80% ľudského tela je tiež voda.... privatizovať a predávať chcú všetko.. "kapitál" sa nezastaví pred ničím...pôda, voda, ľudia.... všetko budú vlastniť tí čo vlastnia peniaze...neuveriteľné, kam sa to celé dostalo... a napriek tomu, že verím v zdravý rozum, začínam o ňom pochybovať práve pri vzťahu ku kapitálu...

Hosť

#84

2014-07-10 20:53

Nesúhlasím s privatizáciou vody ani jej predajom do zahraničia, ani so súhlasom občanov.  Škoda, že už z názvu petície vyplýva, že so súhlasom občanov je možná privatizácia a predaj a to dáva priestor na špekulácie a zneužitie tejto petície. Preto ak už je tam zakomponovaný súhlas občanov, tak súhlasiť by mali minimálne dve tretiny všetkých občanov SR starších ako 18 rokov, bez výnimky.


Hosť

#85

2014-07-11 15:21

Som absolútne proti predaju a vyvážaniu vody mimo SR, je to nezmysel akoby nestačilo ,že výrub lesou sa nedarí zastaviť tak ešte chceme prísť aj o našu vodu.A sa schváli vývoz vodo do zahraničia stratím aj tú najmenšiu dôveru k našej vláde

Hosť

#86

2014-07-15 19:39

dnes som vyzbierala 75 podpisov a zajtra pokračujem

Hosť

#87

2014-07-16 14:39

konecne nieco co si nedame sprivatizovat za par supiek a ostane aj nasim detom

Hosť

#88 NAŠA VODA

2014-08-05 11:26

 

... si z nas tu niekto robi prdel asi.  Koľko je tých ptícií za vodu a ktorá  je tá správna?! Som z toho jeleň. 2x Amen tma!


Hosť

#89

2014-09-26 12:57

..ako vždy! Opäť chce niekto zbohatnúť. Nájsť, dokázať úmysel a zatvoriť. Hádam len to pomôže ďalšiemu rozkrádaniu štátu.

sunar

#90 Re: Video z tlačovky ku spusteniu petície

2014-11-06 14:05


Hosť

#91

2015-02-08 10:23

to nam chcu zobrat uz aj vodu?!

Hosť

#92

2015-08-17 08:14

Ahojček o vode píšem v poslednej dobe veľa dôležitých informácií. O tom, že má voda pamäť, o tom, že dokáže prijímať do seba informácie. Tiež už dlhodobo pozorujem, že ľudstvo nedodržiava pitný režim a už mierna dehydratácia organizmu prináša rôzne ochorenia. Podpísala som túto petíciu za zákaz privatizácie vody a jej predaja do zahraničia bez súhlasu občanov SR. A navrhujem zrušiť všetok prenájom vody našej pitnej vody do zahraničia, pretože podľa slov Petra Staneka, ktorý povedal:
Na otázku diváčky: akú hodnotu má voda? odpovedal tiež otázkou: Myslíte obyčajnú vodu, alebo virtuálnu vodu?

Vraj o virtuálnej vode budeme ešte veľa počuť.

Predstavte si takúto scenárovú podobu: Každý výrobok potrebuje určité množstvo vody.
1 paradajka vyžaduje 180 l vody, na výrobu 1 auta potrebujete 7500 l vody. Vypočítate potenciál produkcie a vynásobíte ho vodou. Zistíte, že ste vyrobili produkciu, ktorá zrejme vodu niekde ukradla. Keďže ste ukradli susednému štátu, musíte mu dorovnať dlh, ktorý vynikol ukradnutím jeho vody.

Ak vám to niečo pripomína, podobnosť je čisto náhodná s novou ekonomickou stratégiou Spojených štátov ktorú chcú presadiť cez VTO. A volá sa to VIRTUÁLNA VODA.

Zaujímavé, že? súhlasíte s tým? aký je váš názor? vyjadrite sa!!! a prosím povedzte o tejto petícii čo najviac ľuďom :-) ďakujem, že ste dočítali až sem a že vás voda zaujíma. Veď naše telo tvorí 70% táto zázračná tekutina a náš mozog až 90%. Takže aj vy ste z veľkej časti voda. Ak chcete vedieť o vode viac tak na lenkaslnieckova.sk
krásny dník
Lenka :-)