Chceme späť koncerty a podujatia!!!!

My občania Slovenskej republiky, žiadame aby sa znovu začali konať koncerty, podujatia a aby sa na Slovensku otvorili opäť nočné kluby. Mladým ale i dospelým chýba zábava a odreagovanie sa. Umelci, ktorý sa tým živia prichádzajú o svoje živobytie a karieru. chcú a potrebujú nas zabávať a spievať.Chcú a my chceme spolu tancovať, spievať a zabávať sa. Je to ľudská prieodzená potreba sa socialzovať, zabávať, vypiť si a zatancovať si!!! 
Ľudia začínajú mať depresie a nie su zvyknutí byť doma zatvorení takú dlhú dobu. V iných krajinách sveta ako je napríklad Izrael, si ľudia berú životy, je zvýšené percento populačnej depresie. Podla nas občanov je predĺženie núdzového stavu iracionalne, ďalšich 90 dní ľudí psychicky zrujnuje, tak isto ako zrujnuje podnikateľov, organizátorov a celú ekonomiku. Tak isto ako školy vypustia do sveta nevzdelané deti, študentov.. Je nemysliteľne a nepredstaviteľné, že týto ľudia budú pracovať vo svojom odvetví a nebudú vedieť ako. Nechcem ďalej vypisovať čo všetko by sa stalo ak by sa nudzovy stav predĺžil. ŽIADAME O ZRUŠENIE A SPUSTENIE NORMÁLNEHO ŽIVOTA. Alebo žiadame o kompromis, aby boli aspoň dvakrát do mesiaca opatrenia úplne upustené.


Mária Žilineková    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Mária Žilineková na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...