Zvýšenie platov, rodičovskej, materskej, dôchodkov, prídavkov a pod., zníženie DPH a cien na jednotkovú cenu

Sme skupinka mamičiek, ktoré sú za zvyšovanie platov, dôchodkov, prídavkov, rodičovskej a materskej, zníženie DPH a ceny potravín, liekov na jednotkovú cenu. Žijeme v nádhernej krajine ktorá má svoje čaro a svojich 7 divov. Jeden z tých divov je aj to, že Slováci miesto toho aby sa vracali do rodnej zeme a tešili sa z každého dňa, dostávajú za to že sa nadrú, vôbec nič. Ľudia odchádzajú a my príjimame imigrantov ako lacnú pracovnú silu. Preto by sa to malo riešiť a nie iba sa prizerať ako upadáme do biedy. Poslanci si zvýšili prednedávnom platy o 1000eur a nám zvýšili potraviny. Myslia si, že majú málo a ostatný dostávajú dostatočne veľa peňazi. No lenže oni nemusia platiť hypotéky, energie, lacno si nakúpia, chodia na luxusné dovolenky, každú chviľu majú nový oblek v hodnote 600eur, na ktoré im dávame mi. A oni sa čudujú že odchádzame ? my nie. Poďme do toho a dajme nášmu Slovensku šancu na lepší život touto petíciou. 

ĎAKUJEME

 


MAMIČKY Z CELÉHO SLOVENSKA    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem MAMIČKY Z CELÉHO SLOVENSKA na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...