Peticie.com

Zrušenie výhry pre Renatu

Dobrý deň . Isto veľa ľudí sledovalo tento týždeň reláciu bez servítky! Nie je možné aby vyhrala slečna ktorá zvolila krutú taktiku porušila zmluvu keď svojim správaním prezradila čo sa bude diať. My Diváci nesúhlasíme s tým aby bola výherkyňa Renata! Milá televízia Joj prosíme o riešenie tejto situácie kde aj jej rodine sa každému čo napíše na ňu názor vyhráža napáda.  Výhru neposlat a rozdeliť medzi ostatných súťažiacich 

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Spravodlivosť bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.


ALEBO

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.


Musíme overiť, že ste človek.

Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely: