Za zákaz Rušenia nočného kľudu občanov Koncertami v prírodných areáloch

Týmto vyzývam všetkých občanov Slovenska, ktorých dane sa rozhodnutiami miestnych samospráv zneužívajú na RUŠENIE NOČNÉHO KĽUDU a OBŤAZOVANIE OBČANOV, ich domácich, hospodárskych zvierat, aj zvierat vo voľnej prírode, v blízkosti prírodných rekreačných areálov.

Nie som proti dobrej hudbe, ani koncertom, ale som PROTI ich usporiadaniu na verejnom priestranstve v čase nočného kľudu. Tieto nočné aktivity porušujúce zákon s požehnaním primátorov však pôsobia násilie a prejavujú odpornú aroganciu, bezcitnosť a krutosť, aké poznáme aj u neslávne známeho väzenia Guantanamo Bay.

Právo na nočný kľud a odpočinok je základné ľudské právo ukotvné v Zákone SR aj Ľudske Právo. Kto z občanov sa týchto svojich práv zriekol? NIKTO. Ako je potom možné ich beztrestné porušovanie primátormi miest a dedín a aj usporiadateľmi takýchto koncertov vo voľnej prírode?

PREČO sa dáva obyvateľstvu signál: Zločiny sú beztrestné? Kto tu čo ide zavádzať? A aký má zámer?
Je potom Slovensko ešte právny štát? Prečo sa zasa zo Západu preberá to, čo degeneruje národ?

Apelujem na ľudskosť - to čo ľudí oddeľuje od zvierat - ktoré v tejto veci preukazujú viac rozumu, než "tzv. otcovia či matky miest a dedín" a ostatní, ktorí sa na tomto verejnom porušovaní základných ľudských práv a slobôd - na PORUŠOVANÍ ZÁKONOV - podieľajú.

Nie je normálne porušovať zákon, ani okrádať a utláčať blížnych: malé deti, starých, chorých, zomierajúcich, ani po celodennej drine pokoj si zaslúžiaci ľud, rodičov a aj zdravotný personál aj vojenské a obranné zložky.

Je čas SKONČIŤ s pokrytectvom a prestať sa tváriť, že koncertom je možné rušiť zákony aj ľudské práva a nech sú tí, ktorí prostriedkami miest a dedín PLYTVAJÚ na takéto zločiny, braní na zodpovednosť a všetky nech sa do centa vrátia občanom. 

Obyvatelia miest a obcí Slovenska nemajú z koncertov NIČ DOBRÉ. Naopak, im sú odopierané ešte aj stanovištia na zastávkach MHD, chodníky a iné POTREBNÉ VECI. 

ŽIADAM zákaz takýchto koncertov v prípade, že mesto nemá alternatívu napr. v športovej hale ši inej uzavretej aréne. Nech každé mesto investuje do alternatívy v podobe krytých koncertných sál alebo športových arén, ktoré je možné "prestavať" na koncernté miesto.

Nie som za rušenie koncertov, som za  OKAMŽITÉ SKONČENIE S PORUŠOVANÍM Zákonov a a práv a slobôd ľudí- SOM PROTI MUČIACICM PRAKTIKÁM a ZAČIATOK ROZUMNÝCH a INTELIGENTNÝCH riešení, ktoré budú prospešné VŠETKÝM.

Som PROTI KONCERTOM, ktoré DISKRIMUJÚ PRÁVA A SLOBODY VŠETKÝCH . vrátane zvierat, ktoré sa potom tlačia do príbytkov ľudí, hľadajpc pomoc a ochranu, lebo ich sluch je 20 krát citlivejší ako ľudský.

Som PROTI ODPORNÉMU HLUKU, SPAMU, ktorý som nežiadala a ktorý je mi vnucovaný primátorom mesta a krtorým sa zodpovední vysmievajú rodinám umierajúcich, poškodzujúcich hojenie a uzdravovanie chorých a ubližujúce ostatným.  Zjavujpc vlastnú úbohosť, nerozumnosť a neschopnosť slúžiť vo svojich pozíciách naozaj všetkým občanom.

Som za ROZUMNÝCH a ĽUDSKÝCH primátorov miest a dedín, ktorí sú naozaj ĽUĎMI, nie nástrojmi zločinov žiadostivých.


Zuzana De Jonghe    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Zuzana De Jonghe bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.


Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...