Vyzývame parlament na znovuzavedenie trestu smrti za vlastizradu!

1. Dolupodpísaní občania Slovenskej republiky žiadame o okamžité zahájenie vyšetrovania ministra zahraničných vecí SR Miroslava Lajčáka a všetkých, ktorí mu pomáhajú, vrátane prezidenta SR Andreja Kisku, páchať dnes vlastizradu, pred zrakmi celého národa. Za tento druh najťažšieho zločinu, ktorý ohrozuje budúcnosť väčšiny populácie Slovenska, ktorý chcú spáchať najvyššie postavení politici v spojení s cudzou mocou a proti vôli väčšiny národa, žiadame, aby parlament znovuzaviedol trest smrti.

2. Sme proti prijímaniu nelegálnych moslimských a afrických migrantov na územie Slovenska, odmietame Agentu 2030 OSN, na ktorej pracoval Miroslav Lajčák, podporujeme odmietavé stanovisko NR SR, ktorá ústavnou väčšinou 90 hlasov odmietla súhlas Slovenska  s Marrákešskym paktom OSN o globálnej migrácii.

3. Zásadne sme za riešenie imigrácie, na mieste v ohniskách násilia, v krajinách kde vedú vojny, alebo len podporujú politickú nestabilitu a násilie, stupňujúc tak biedu domáceho obyvateľstva, najrozvinutejšie demokratické krajiny sveta. Civilizované krajiny by mali byť dnes schopné si zabezpečiť surovinové zdroje výhradne vzájomne výhodným obchodom. OSN má k dispozícii všetky nástroje na spravodlivé vyriešenie problémov bohatých krajín s nedostatkom surovinových zdrojov a tým aj masovej migrácie v prospech všetkých obyvateľov Zeme. Odmietame aby OSN riešila, pod zásterkou riešenia problémov masovej migrácie, iba zabezpečenie maximálnych ziskov nadnárodných korporácií.

4. Vnímame ako poburujúce, že minister Lajčák namiesto služby Slovensku, v prospech Slovenska, za čo aj  bral a berie plat z našich daní, odviedol namiesto toho kusisko práce v službách nadnárodných korporácií proti záujmom Slovenska.

Iniciátori a autori petície:
Peter Lipták, Iveta Michalíková, Daša Tonková (Bratislava). Erik Blaško (Nitra).

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Peter Lipták na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...