Vyjadrujeme podporu Števovi Eiselemu: Aj v roku 2024 chceme sledovať F1 s EisKingom

Predstavte si, že by ste sledovali Formulu 1 bez vášne, bez emócií, bez jedinečného hlasu, ktorý vám rozpráva príbehy zo zákulisia a opisuje dianie na trati. Za posledných deväť rokov sme sa naučili milovať Formulu 1 nielen pre rýchle monoposty a adrenalín, ktorý cítime po zhasnutí červených svetiel, ale aj kvôli jednému človeku - Števovi Eiselemu.

Jeho hlas bol naším sprievodcom, naším učiteľom, naším priateľom. Mnohí z nás si už bez neho súťažný víkend ani nevedia predstaviť. Pevne veríme, že oň po tejto sezóne neprídeme, no o tejto našej túžbe musia vedieť aj "tam hore". Preto sme sa rozhodli dať dokopy túto výzvu.

Keď sme sa dozvedeli, že Nova Sport prevezme vysielanie Formuly 1, pocítili sme obavy. Obavy, že stratíme niečo, čo je pre nás také drahé. Števo Eisele nie je len komentátor, je srdcom a dušou Formuly 1 na Slovensku a v Česku. Jeho vášeň, odbornosť a láska k tomuto športu sú nezameniteľné.

Števovo komentovanie nám prinieslo nielen informácie, ale aj toľko žiadané emócie. Jeho historky z minulosti, jeho spolupráca s Pepom Králom, jeho príspevok k rozvoju formulovej komunity – to všetko svedčí o tom, že Števo Eisele je nenahraditeľný.

Nova Sport má jedinečnú príležitosť. Má šancu pokračovať v tradícii, ktorá žije už niekoľko rokov. Má šancu udržať si verných fanúšikov EisKingu a získať nových. Ale aby to dosiahla, potrebuje Števa Eiseleho tak, ako ho potrebujeme aj my.

My, fanúšikovia Formuly 1, vás preto žiadame: Neberte nám Števa Eiseleho. Dajte nám dôvod zmeniť si naše predplatené balíčky u televíznych operátorov, naladiť si Nova Sport a neprechádzať ku konkurencii v podobe F1 TV. Dajte nám dôvod veriť, že Formula 1 na Slovensku a v Česku má svetlú budúcnosť.

V jednote je sila, a preto žiadame aj vás, drahí fanúšikovia, aby ste podporili našu výzvu svojím podpisom.

Nova Sport nám plánuje poskytnúť viac informácií v priebehu zimy. Aby sme sa vyhli nepríjemnému prekvapeniu, dajme jej včas vedieť, že pri sledovaní prenosov F1 chceme počuť Števa Eiseleho.

Ukážme Nova Sport, že Števo Eisele je viac ako len komentátor. Je srdcom Formuly 1 na Slovensku a v Česku. Je naším hlasom, naším priateľom, naším hrdinom. Chceme, aby nás sprevádzal aj v budúcnosti.

 


Milan Kubala, F1online.sk    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Milan Kubala, F1online.sk bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.


Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...