Uzatvorenie všetkých stredných a vysokých škôl na území SR kvôli pandémii COVID19

  • korona.jpgKaždý jeden deň pribúda množstvo nakazených ľudí , kvôli pandemickej nákaze covid 19, ako študent a mladý človek sa nebojím o seba lebo viem, že pre mňa to nie je rizikové a ochorenie ktoré by som veľmi pravdepodobne prežil bez trvalých následkov na zdraví. Bojím sa ale o svoju starú mamu , o svojho starého otca a svojich rodičov, ktorí sú vo vyššom veku a nemali by pravdepodobne také šťastie ako ja.

Touto petíciou by som chcel dosiahnuť aby vláda SR zvážila zdravotné nebezpečenstvo ktoré vytvorili otvorením všetkých škôl na Slovensku a vzhľadom k neustále nekontrolovateľnému rastu počtu nakazených na území SR. Naďalej by sa pokračovalo v domácej forme vyučovania pomocou online vyučovania kým sa problém nevyrieši alebo nezmierni na akceptovateľné čísla a podmienky .


Ladislav Točka    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Ladislav Točka na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...