STOP POTRATOM NA SLOVENSKU

Život je nádherný vtedy, keď ho žijeme...a niektoré deti túto šancu nedostanú.."To, čo sa dnes považuje za normálnu vec, že sa môžeme rozhodnúť, či niekoho necháme žiť alebo nie, je niečo, čo je nesprávne. Chcem podporiť tento pochod, lebo si myslím, že ľudský život by sa mal ochrániť od počiatku až po jeho smrť


1 týždeň:
Mamička, mám iba 8 mm, ale mám všetky moje orgány. Ľúbim zvuk tvojho krásneho hlasu. Vždy keď ho počujem, pohnú sa mi všetky tie moje malilinké kostičky v tele. Zvuk tvojho prekrásneho srdiečka je moja najobľúbenejšia melódia.

2 týždeň:
Mamička, dnes som sa naučil ako si mám cucať palček. Keby si ma videla, povedala by si, že vyzerám úplne ako bábo. Je mi tu tak krásne teplučko.

3 týždeň:
Vieš čo Mami? Ja som dievčatko. Dúfam že ťa to poteší... Som tvoje dievčatko. Chcem aby si bola šťastná lebo nemám rada keď plačeš… Ja plačem vždy s tebou aj keď ma nepočuješ.

4 týždeň:
Mamička začali mi už rásť vlásky... Len škoda že sú také malinké, ale tuším že sa podobajú na tie tvoje. A už viem aj pohnúť s mojou malinkou hlavičkou a s prstíkmi. A nožičky a ručičky viem len trošilinku vystrieť. Ale na to mám ešte čas nemyslíš?

5 týždeň :
Maminka ty si bola dnes u lekára? On ti klamal že ešte nie som nijaké bábo! Maminka veď ja som tvoje bábätko a ľúbim ťa! A...mami? Čo je to potrat??

6 týždeň:
Maminka ja zase počujem lekára. Prečo je k tebe taký zlý? Prečo sa mi vkráda do môjho domčeka? Maminka on to volá ihla. Čo to je? Maminka, strašne ma to páli, povedz mu nech už prestane. Mami ja nechcem ísť preč! Nechcem od teba odísť, prečo mi to robí? Prosím maminka pomôž mi, ubližuje mi to... Maminka nie!

7 týždeň:
Maminka, mám sa dobre... Som v nebíčku, Ježiško ma drží v náručí. Veľmi mi chýbaš, chcem ísť naspäť. Ale keď to nejde... Vysvetlili mi už čo to znamená potrat... Mamička, prečo si ma nechcela? Veď ja ťa tak neskutočne ľúbim. Prečo Ty mňa nie?

Aj keď je to tak, navždy som tvoj anjelik. Mamička nedaj si už nikdy zobrať anjelika...


Verím, že spoločnými silami sa nám tento boj podarí vyhrať